ضایعات نیروگاه طرح و با استفاده از 1.5 میلیارد دلار برای نجات Carriageworks

خبری که سیدنی محبوب Carriageworks رفته به داوطلبانه دولت ویرانگر اما به سختی تعجب آور است. Ominously آن گزارش شده در دیروز هرالد به عنوان “سیدنی عمده هنر شرکت تماس بگیرید در مدیران”. بعید است به آخرین.

در حال بارگذاری

فیزیکی فاصله مقررات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 تا به حال خود را اولین و عمیق ترین تاثیر را در این بخش به عنوان محدودیت های جدید بسته تئاتر, سالن های موسیقی, موزه, گالری و سینما در یک شب. این به احتمال زیاد منجر به بسته شدن بسیاری از شرکت ها و از دست دادن بسیاری از کسب و کار حمایت از ما فرهنگی محیط زیست.

این Grattan موسسه تخمین زده است که اشتغال در سراسر هنر و تفریح بخش است که انتظار می رود به کاهش 75 درصد و تا 25,000 هنر و سرگرمی کارگران در حال حاضر بیکار است.

و در عین حال در دولت فدرال بسته محرک از تقریبا 200 میلیارد است ارزش کمی برای این کارگران. بسیاری حتی نمی خواهد واجد شرایط برای JobKeeper پرداخت که در پوشش نمی دهد اغلب موقت از اشتغال در خلاق بخش.

آن را فراتر از زمان دولت های ایالتی و فدرال به پایان رسید خود را رها از هنرمندان و کسانی که در اداره سازمانهای هنری. آنها با این تصور شغل خود هستند نه “واقعی” شغل مهم نیست به کشور ما مانند می گویند معدن و یا حرفه ای فوتبال.

هنر و فعالیت های فرهنگی به ارزش $110 میلیارد دلار در سال در استرالیا و در شهر سیدنی آنها زیر بنای ما گردشگری و مهمان نوازی بخش است. بسیاری از 16 میلیون بازدید کننده به سیدنی سال گذشته خود را صرف سفر دلار در فعالیت های فرهنگی است.

اما هنر هرگز نمی تواند به کاهش صرف اقتصادی حقایق است. وجود دارد unquantifiable اما بسیار واقعی نقش خلاق بخش در تعریف ما در نقد جامعه و جشن آن است. هنر غنی سازی زندگی ما کاریی. این است که چرا مردم حاضر به خرید تئاتر یا کنسرت بلیط رئيس وار رفتار کردن گالری های هنری و حضور در سخنرانی ها و یا به دنبال کار از طراحان محلی.

شهر سیدنی در حال کار برای سال های بسیاری برای تقویت و حمایت از ما خلاق بخش – از طریق کمک های مالی برای هنرمندان ایجاد سالن های مانند ابدیت نمایشگاه لیزینگ شهر متعلق به خواص به هنرمندان جوان و صنعتگران و کار با توسعه دهندگان به ارائه خلاق و فضاهای فرهنگی در ساختمان های جدید است.

در این سال ما تا به حال بودجه 4.8 میلیون دلار برای کمک های مالی برنامه برای حمایت فرهنگی و خلاق سازمان. در نور نامتناسب تاثیر بحران بر هنرمندان و طراحان ما افزایش این رقم به $8.3 میلیون و ممکن است افزایش آن هنوز هم بیشتر. ما همچنین ارج نهادن به تمام موجود کمک های مالی صرف نظر از اینکه گیرنده می تواند در ارائه مورد نظر خود را به برنامه.

در حال بارگذاری

دولت می تواند به پیدا کردن پول برای حمایت از هنر – اما آنها را می خواهید به.

NSW دولت متعهد است 1.5 میلیارد دلار به این فوق العاده محبوب و کوته برنامه ریزی برای نقل مکان نیروگاه موزه. که در پول است که می تواند بهتر از صرف حمایت از Carriageworks و سازمان های دیگر است که بسیار حیاتی برای همه ما است.

بسیار مهم است که این موسسات در حال پشتیبانی از طریق این دوره – به اطمینان حاصل شود آنها برای زنده ماندن و آماده به خانه اجرای برنامه را نشان می دهد و نمایشگاه ها که پر خواهد شد ما با نور و کمک به تفسیر جهان ما خودمان را پیدا کنید در زمانی که ما قادر به حرکت گذشته coronavirus.

شبدر مور است که خداوند شهردار سیدنی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de