اسکات موریسون گفت: ما حداقل 6 ماه از اختلال. که در آن می کند که تعدادی از آمده است ؟

اسکات موریسون دیروز هشدار داد استرالیایی را حداقل شش ماه از اختلال به ما روز به روز زندگی ما به عنوان حرکت coronavirus بیماری همه گیر.

اجتماعی فاصله اقدامات از قبیل محدودیت در گروه بزرگ تجمعات و حوادث نمی خواهد فقط در محل تا هفته آینده یا هفته بعد از.

اما آن که شش ماه تعدادی از آمده است ؟

آن را ترکیبی از مدل سازی و شبیه سازی با استفاده از اطلاعات به صورت از COVID-19 همه گیر در سراسر جهان و داده های تاریخی از گذشته بیماری های همه گیر.


ادامه مطلب: مبین: چه گله ایمنی ؟


بیماری های همه گیر گذشته

از راه مقایسه H1N1 پاندمی آنفلوانزا رسیده استرالیا در اوایل ماه مه سال 2009 و در نهایت petered از پنج تا شش ماه بعد.

این بود که به دلیل تغییرات فصلی و همچنین به عنوان بیشتر و بیشتر مردم در حال تبدیل شدن سیستم ایمنی بدن به عفونت (که مفهوم گله ایمنی).

گفتگوCC BY-ND

مدلسازی ریاضی

بر اساس مشاهده زود رشد نرخ در غیاب هر گونه مهار اقدامات ما خواهد پیش بینی COVID-19 مشابه منحنی اپیدمی به H1N1.

ما می توانیم پیش بینی این بیماری با استفاده از پارامترهاي برآورد شده از چینی و اروپایی داده و بسیار ساده مدل ریاضی.

معمولی فرد آلوده باعث حدود 2.5 عفونت های جدید (این است که به نام تولید مثل شماره یا R0).

گفتگوCC BY-ND

بدون هر گونه مداخله اپیدمی رشد می کنند تا زمانی که تخلیه افراد مستعد کاهش می یابد و رشد. شيوع خواهد شروع به سقوط زمانی که مستعد ابتلا جمعیت می رسد آنچه به نام مهم بخش 1/R0. هنگامی که ما با تصویب این آستانه یک فرد با COVID-19 تنها انتقال این ویروس به کمتر از یک شخص دیگر (چون مردم کمتر باقی می ماند مستعد ابتلا به عفونت).

برای جمعیت 25 میلیون مانند استرالیا این امر نیاز به 15 میلیون مورد عفونت.

COVID-19 مشاهده دو برابر شده و حدود چهار روز است. این بدان معناست که هر چهار روز تعداد موارد شده است تقریبا دو برابر آنچه در آن بود چهار روز قبل از.

ما محاسبه خواهد در آن طول می کشد حدود سه ماه برای یک عفونت دو برابر شدن هر چهار روز به علت 15 میلیون عفونت. پس از اوج انتظار داریم که مجموع زمان به رها کردن در مورد همان است که در آن زمان به افزایش است. این را می دهد نفت خام پیش بینی شش ماه.


ادامه مطلب: چگونه برای صاف منحنی coronavirus یک ریاضیدان توضیح می دهد


پس ما احتمالا partway به این بیماری همه گیر ما ممکن است انتظار می رود کمتر از شش ماه باقی مانده است. اما واقعیت معرفی بسیاری از تنظیمات به این: دو برابر شدن بدن افت می کند به عنوان رویکرد ما در اوج وجود تنوع در فرد رفتارها و ساختار جغرافیایی استرالیا را تحت تاثیر قرار گسترش و اجتماعی فاصله تاثیر خواهد گذاشت.

خوشبختانه این تنظیمات به طور قابل توجهی پایین تر از پیش بینی تعدادی از عفونت ها و پیش بینی اوج شيوع در حالی که این مدت را افزایش می دهد.

شبیه سازی های کامپیوتری

ما را به مدل واقعی تر ما به نوبه خود به کامپیوتر شبیه سازی می کند. این شبیه سازی در قرعه کشی منابع مانند داده های سرشماری و شبکه حمل و نقل به پیش بینی بیماری را از طریق یک جمعیت.

هنگامی که ما معرفی مداخلات مانند کسانی که اسکات موریسون اعلام کرده است ما شبیه سازی های ما نشان می دهد COVID-19 آلوده مردم کمتر و پایین تر از اوج اما آن طول می کشد به دلیل آن طول می کشد برای ایمنی به ساخت. این است که به نام مسطح منحنی.

مسطح منحنی است یکی دیگر از راه گفت: کاهش گسترش یافته است. این بیماری همه گیر است طولانی اما ما کاهش تعداد موارد شدید باعث کمتر بار در سیستم های بهداشتی. گفتگو/CC توسط ND

در مورد COVID-19 ما باید دخالت و انجام این کار به شدت. ما نمی توانیم صبر کنید برای گله ایمنی به منظور توسعه. بر خلاف همه گیر H1N1 که در آن استرالیا تنها گزارش 191 مرگ و میر COVID-19 تهدید به ما پایمال نظام سلامت بیش از چند بار.

مداخلات اجتماعی مانند فاصله با تسهیل کمتر عفونت می تواند ما را به زمان برای به دست آوردن بیشتر هواکش و دیگر تجهیزات ضروری و توسعه و بهبود استراتژی های کنترل. این ممکن است تکیه بر جدید نرم افزار تلفن برای تماس با ردیابی و یا افزایش تست ،

گفتگو/PNAS CC BY-ND

اگر این اقدامات موثر به اندازه کافی شاید ما می توانید درایو باروری با شماره های زیر 1 و سپس به تدریج شل مداخلات در حالی که بیمارستان های ما زیر ظرفیت است.

حداقل دولت مشاوره اجتماعی فاصله را صاف و منحنی گسترش این بیماری همه گیر به طوری که بیشتر بیماران می رسند در بیمارستان است که ظرفیت برای درمان آنها. ما نیاز به این اقدامات در محل برای حداقل شش ماه.

وجود دارد بسیاری از ابهامات اما من امیدوار هستم برای یک مدت طولانی بیماری همه گیر.


ادامه مطلب: ما چگونه تشخیص اگر coronavirus در حال گسترش است در جامعه ؟


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو