اسکاتلند بازی در فضای باز طرح برخی از دروس برای بقیه جهان

به عنوان اسکاتلند در نظر احتمالی بازگشایی مدارس و غیر اضطراری مراقبت از امکانات به عنوان تهدید coronovirus محو می شود, در اوایل دوران کودکی طرفداران مشتاقانه پیش بینی در حال حاضر تاخیر در اجرای مهم اجتماعی سیاست های آزمایش.

دولت اسکاتلند برنامه ریزی برای انجام یک کودک-مراقبت ابتکار به دو برابر این تعداد به طور کامل تامین می شود (رایگان) مراقبت از کودکان ساعت های موجود برای پدر و مادر. این طرح در نظر گرفته شده بود به آشکار شدن تا پایان 2020, اما در نور از coronavirus تعطیلی این بازه زمانی در حال حاضر می تواند تمدید شود.

به عنوان بخشی از این تلاش به گسترش بودجه به طور کامل مراقبت از کودک جدید تمرکز بر روی بازی در فضای پدید آمده است. بازی در فضای جنبش در اسکاتلند در ابتدا آغاز شده به عنوان یک تلاش مردمی بوده ولی اتخاذ شده توسط دولت ملی به عنوان یک راه برای جای بیشتر کودکان در کودک-مراقبت برنامه هایی, آدرس, چاقی, کاهش زمان روی صفحه نمایش افزایش کودکان و والدین اتصال به محیط زیست و بهبود مسائل مربوط به سلامت روان.

به این ترتیب نوآوری و ابتکار عمل در مقیاس بزرگ است که به موجب آن یکی از کودکان در یادگیری اولیه و مراقبت از برنامه های مورد نیاز خواهد بود به صرف بخش قابل توجهی از وقت خود را در خارج از منزل.

قابل بازی در فضای باز نه هنجار

چه تعریف بخش قابل توجهی از زمان ممکن است تا حد زیادی متفاوت است بین فردی کودکان و برنامه های. در حال حاضر در اسکاتلند به عنوان در سایر نقاط جهان غرب (به عنوان مثال اسکاندیناوی و کانادا و استرالیا), در بیرون, بازی, برنامه “بوتیک” برنامه های که در خدمت و کارکنان هستند توسط یک زیر مجموعه کوچک از خانواده و کودکان در اوایل دوران کودکی مربیان است. اکثر پدر و مادر است که فرزندان خود را به بازی در فضای باز برنامه ها اغلب انجام این کار به صورت پاره وقت (بین یک تا سه روز در هفته) به جای یک به صورت تمام وقت.

آن است که روشن نیست که واکنش خواهد بود در اسکاتلند هنگامی که بیشتر بازی در آورده است در به جریان اصلی.

این تعادل بین زمان صرف شده در داخل خانه در مقابل خارج از منزل نشان دهنده تلاش برای ارائه کودکان با ساختار یادگیری اولیه و مراقبت از خدمات است که ارائه زمان به بازی و کشف آزادانه در محیط طبیعی است. بازی در فضای باز ارائه یک فرصت مهم را برای رشد و غنی سازی برای کودکان است.

مزایا برای کودکان

در علاوه بر این به منافع جسمی و روانی برای کودکان و توسعه و مربیان دفاع برای بازی در نظر محیط زیست طبیعی به عنوان یک باز و آرامش محل که در آن کودکان می توانند ورزش کنترل بیشتر بر فعالیت های خود را.

تحقیقات بر روی اثرات, هوای آزاد, بازی های کودکان تا حد زیادی انجام شده با مقیاس کوچک کیفی مطالعات در زمینه برنامه های موجود.

ما لازم نیست که در مقیاس بزرگ داده ها نشان می دهد که چگونه بازی تاثیر می گذارد کودکان و مربیان زمانی که آن را اجباری برای کودکان در جریان اصلی مراقبت از تنظیمات. ما به عنوان مستند در یک مطالعه اخیر در مطبوعات با کانادا فصلنامه آموزش محیط زیست, (“چگونه و چرا فضای بازی تبدیل شدن به یک کانون مرکزی اسکاتلند در اوایل یادگیری و مراقبت از سیاست؟”), وجود مشکلات و موانع متعددی برای بازی در فضای باز در اسکاتلند است.

این شامل والدین خرید در, آب و هوا و تجهیزات محدودیت های کودک, تنظیمات, آموزش, آموزش مسائل مالی و این واقعیت است که پدر و مادر سیاست گذاران و مربیان درک فضای بازی شامل در معرض خطر بیشتری برای کودکان.

یک پسر جوان یک خط در روی زمین با پای خود به ما نزدیک یک رودخانه بانک و توضیح داد که هیچ کس اجازه رفتن به گذشته که نقطه بدون یک فرد بالغ. (Shutterstock)

کودکان در مورد خطر

این خطر درک شده در بازی تنظیمات جالب و متنوع موضوع است. وجود یک تنش ثابت برای مربیان و سیاست گذاران بین تمایل به محافظت از کودکان از آسیب از یک سو و از سوی دیگر اذعان است که بیش از حفاظت از کودکان ممکن است آنها را انجام دهد زیانی در دراز مدت است.

آموزش کودکان به رسمیت شناختن ارزیابی و مدیریت سطح خطر برای خود و دیگران اساسی مهارت های زندگی.

در مطالعه ما هنگامی که ما بازدید, هوای آزاد, بازی برنامه های در اسکاتلند شاهد بودیم برخی از نمونه های زیبا از بزرگسالان هدایت فرزندان در مدیریت ریسک. برای مثال وجود یک پسر جوان که زمانی که ما نزدیک یک رودخانه بانک یک خط در روی زمین با پای خود و با اشاره به آن را توضیح داد به ما که هیچ کس اجازه رفتن به گذشته که نقطه بدون یک فرد بالغ.

مربیان کمک به کودکان یاد بگیرند به اسکن سمی و گیاهان خاردار. (Shutterstock)

نمونه های دیگر شامل مربیان کمک به کودکان ارزیابی امن ارتفاع برای بالا رفتن از درخت و آموزش کودکان به اسکن سمی و گیاهان خاردار.

هنگامی که چنین ارزیابی ریسک روش خوب و صریح آنها می تواند کمک به کاهش کودکان در معرض خطر در حال حاضر و کمک به آنها در ارزیابی خطر برای خود در دراز مدت است.

آموزش و شن

ما همچنین در تحقیقات ما که در علاوه بر این به نگرانی در مورد خطرات برای کودکان اسکاتلند چهره نگرانی از والدین و مربیان در مورد قرار دادن کودکان در خارج برای مدت طولانی آن سرد و مرطوب و آب و هوا باد می وزد.

وجود دارد یک نگرانی است که مربیان و برنامه رهبران را نمی خواهد باید آموزش های لازم و یا شن برای نظارت بر این برنامه ها است. سهامداران ما مصاحبه در مطالعه ما همه به ذکر است که بزرگسالان پیشرو در این هوای برنامه نیاز به آموزش های تخصصی و دانش و استقامت برای مقابله با چالش های منحصر به فرد مواجه شده در هوای محیط. در این میان سهامداران شد سیاست گذاران مربیان کودک-مراقبت از طرفداران و افراد شاغل برای کمیسیون جنگلداری (پس از 2019 کمیسیون تقسیم به دو سازمان جنگلها و زمین اسکاتلند و اسکاتلند جنگلداری).

اما شایان ذکر است که, هوای آزاد, تحصیل و بازی در فضای باز برنامه ها در غرب تحصیل سیستم در ابتدا آغاز شد و در کشورهای اسکاندیناوی است. این کشورها طولانی و تاریک زمستان. این dispels این تصور که چنین بازی در فضای باز برنامه های مناسب در مناطق با آب و هوای سرد مانند اسکاتلند و حتی کانادا.

با توجه به مزایای بسیاری از بازی ما امیدواریم که مردم را تشویق به استفاده از فضاهای موجود در هر دو روستایی و مناطق شهری. شما لازم نیست برای رفتن به دور خارج برای پیدا کردن آنها صرف نظر از جایی که شما زندگی می کنند.

زمان خواهد شد بگویید اگر اسکاتلند آزمایش به کار خواهد کرد. در حالی که ممکن است به حل همه مسائل عملی در مواجهه با دولت اسکاتلند مانند کمبود شدید امکانات آماده, آن را به عنوان یک منبع مهم از اطلاعات در فضای بازی برای بقیه جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de