گرفتاری koalas در طول های اخیر bushfire بحران عناوین ساخته شده در اینجا و خارج از کشور. اما در شرایط اضطراری برای حیات وحش ما نشده است. Koalas که جان سالم به در شعله های آتش در حال حاضر در حال مرگ از گرسنگی و کم آبی در اثر استنشاق دود و سایر خطرات.

در طول سه هفته گذشته در حفاظت از حیات وحش ملک تنهایی, ما تیم نجات یافت koalas به تازگی خرد شده زیر آتش آسیب دیده درختان و koalas با سوخته پنجه پس از نزولی به smouldering زمین پس از دوزخ منتقل شده بود امید به تغییر درختان و پیدا کردن غذا. یکی از جدید ترین ما نجات یک یتیم لاغر koala با چهار پنجه سوخته.

Koalas نیز در معرض خطر مرگ ناشی از عفونت های مرتبط با این آسیب و یا از اثرات مداوم از دود استنشاق. حتی uninjured koalas در حال تلاش برای پیدا کردن مواد غذایی خود را سوخته زیستگاه و ممکن است به زودی از گرسنگی مردن.

هنوز هم وجود دارد زمان به عمل برای جلوگیری از از دست دادن بیشتر koalas. اما ما نیاز به کمک به.

Romane Cristescu با یک کوآلا که جان سالم به در برد bushfires اما پس از آن درگذشت. تشخیص سگ برای حفاظت از محیط زیست

یک انتقادی کار فوری

آتش سوزی در استرالیا و جنوب شرقی نابود بزرگ swathes از کوآلا زیستگاه در مناطق که در آن آنها در حال حاضر آسیب پذیر – خشک و دچار سوء تغذیه با توجه به خشکسالی طولانی مدت تغییر آب و هوا و پاکسازی زمین.

اضافه کردن به فشارهای حدود 5000 koalas درگذشت به عنوان یک نتیجه از آتش سوزی اخیر در نیو ساوت ولز به تنهایی – به طور بالقوه دو نفر از هر سه.

تیم ما در تشخیص سگ برای حفاظت از نجات قطار و فرستادن سگ برای پیدا کردن حیات وحش است که به کمک نیاز دارد.

از ماه نوامبر سال گذشته ما مستقر سگ ما را به آتش دلایل در نیوساوت ولز و کوئینزلند تقریبا هر هفته به فوریت جستجو برای بازمانده koalas. یکی از ما تشخیص سگ خرس است که آموزش دیده برای پیدا کردن کوآلا خود را – و نه فقط کوآلا scats به عنوان ما سگ های دیگر هستند.


ادامه مطلب: Koalas هستند چهره گردشگری استرالیا. آنچه در حال حاضر پس از آتش سوزی ؟


صندوق بین المللی رفاه حیوانات (https://www.ifaw.org/uk/projects/koala-habitat-protection-with-detection-dogs-australia) کمک می کند تا هماهنگی فعالیت های ما با حیات وحش محلی گروه های نجات و دیگر کوآلا اياد.

پس از bushfires یک کوآلا خاک است که اغلب دیگر قادر به حفظ آنها به دلیل کمبود مواد غذایی که برای koalas نیز فراهم می کند آب و یا فقدان سرپناه. بدون سایه بان و پوشش, koalas به سادگی بیش از حد.

پیدا کردن koalas می تواند مشکل باشد. آنها استتار آنها آرام هستند و معمولا بنشیند. اما سگ ها می توانند بوی چیزی که ما می توانید ببینید از جمله koalas. این سگ با ما هواپیماهای بدون سرنشین مجهز به دوربین حرارتی تا حد زیادی افزایش کوآلا نرخ تشخیص.

بدون سایه بان و پوشش, koalas به راحتی بیش از حد گرم در گرم آب و هوا. بن Beaden/AAP

آنچه ما در بر داشت

ما معتقدیم بسیاری koalas که درگذشت در این آتش سوزی به خاکستر کاهش می یابد و بنابراین نمی تواند شمارش در میان مردگان است. اما از ماه نوامبر در 39 روز از جستجوهای ما در بر داشت بیش از 40 مجروح و بیمار دچار کم آبی و یا گرسنه koalas و متاسفانه شش مرده ،

ما همچنین مشاهده koalas بازگشت به خود را مورد علاقه درختان در محدوده خانه خود را تنها برای پیدا کردن سایبان به طور کامل سوخته است. دیگر جان سالم به در unburnt patch اما در حال حاضر جدا شده و احاطه شده توسط دستگاه های گسترده ای از نامهربان زیستگاه.

Romane Cristescu با تشخیص سگ خرس. این برنامه باعث می شود حیات وحش تشخیص به مراتب کارآمد تر. تشخیص سگ برای حفاظت از محیط زیست

هنگامی که ما پیدا کردن زنده koalas در آتش زمینه ما در تلاش برای گرفتن آنها و حمل و نقل آنها را به حیات وحش محلی تریاژ مرکز یا کوآلا “بیمارستان” به فوریت مورد بررسی توسط دامپزشکان. سوختگی واضح هستند اما در اثر استنشاق دود کمتر است ، Koalas در وضعیت بدی باید اقامت در مراقبت تا زمانی که آنها به طور کامل بهبود یافتند.

در سه هفته گذشته ما و به ویژه غم انگیز اکتشافات. در کوه های برفی, دو, koalas که جان سالم به در دوزخ خرد شده بود و کشته در زیر آتش آسیب دیده درختان. ما اندیش یکی از این koalas سه روز در یک ردیف. دو روز اول او در درختان او نمی تواند با خیال راحت نجات از. روز سوم او به ضرب خرد.

اخیرا در هفته گذشته ما در بر داشت koalas رنج می سوزد که عمدتا در پنجه های خود را. این حیوانات را در ادامه به رنج می برند درد شدید در تلاش برای بالا رفتن از درخت به حال ما نه آنها را نجات. یکی از آخرین نجات یک 2kg یتیم koala با چهار سوخته پنجه و پایین ممکن است وضعیت بدن در مقیاس لاغر و نحیف.

ما انتظار می رود برای پیدا کردن, koalas, کشته در آتش سوزی. اما آن را به خصوص دلخراش برای پیدا کردن کسانی که پس از آن درگذشت. آن را سخت و سپس به فکر می کنم شاید با مطلب تشخیص سگ و بزرگتر تیم ما ممکن است آنها را نجات داد.


ادامه مطلب: برای صرفه جویی در koalas از آتش ما نیاز به شروع به قرار دادن آنها مواد ژنتیکی در یخ


ما می توانیم بیشتر

یک جستجوی کامل-و-تیم امداد و نجات شامل خرس و کنترل هواپیماهای بدون سرنشین خلبان و یک کوآلا-ابتلا به خدمه. این ماموریت ها پول هزینه. به تاریخ ما استقرار شده اند به طور کامل تامین مالی توسط صندوق بین المللی رفاه حیوانات.

ما از تاسیس آنلاین جمع آوری کمک برای کمک به پرداخت برای بیشتر کار نجات. ما همچنین یادگیری از این سال استقرار چگونه می شود کارآمد تر در سال آینده – از جمله داشتن تجهیزات, تیم, و بودجه امن قبل از به آتش نجومی است که ما امیدواریم که این کمک می کند تا جمع آوری کمک به ما در رسیدن به.

پس از آتش سوزی ویرانگر فصل نجات و بازسازی بازمانده koalas حیاتی است. Koalas تکثیر به آرامی. بیشتر نجات داده و قادر به پرورش این سال سریعتر جمعیت افزایش خواهد یافت. و هر کوآلا ما نجات می آید با یک ژنتیکی خاص آرایش; تنوع ژنتیکی ما را حفظ کند در حال حاضر کمک خواهد کرد که این گونه مقابله با چالش های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو