علم نشان می دهد هزینه نیست به دنبال در سمت روشن

“ما در بر داشت بدبینی همراه بود با نرخ بالاتر از همه علت مرگ و میر قلبی و عروقی و مرگ و میر” دکتر Whitfield گفت.

“اگر شما نگاه کنید در دو افراط و بدبینی-خوش بینی در مقیاس بسیار بدبین هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ به طور متوسط دو سال زودتر از بسیار خوش بین مردم است.”

اما Dr Whitfield گفت: بسیار خوش بین مردم نظر سنجی نیست دست آوردن هر گونه اضافی امید به زندگی را از خوش بینی. آن را فقط بدبینی که به نظر می رسید به یک اثر در امید به زندگی.

“دو چیز وجود دارد که می تواند اتفاق می افتد در اینجا.

“اولا افراد بدبین ممکن است کمتر تمایل به مراقبت از سلامت خود رژیم غذایی خود را و به همین ترتیب,” او گفت:.

“به طور متناوب و یا حتی ممکن است مکانیسم های که لینک ویژگی های روانی در مغز و بدن با اثرات آن بر ایمنی و عروقی تابع.”

اولیه نظرسنجی از مردم می خواست که به پاسخ در یک مقیاس از “به شدت موافق” به “به شدت مخالف” به اظهارات مانند “من همیشه خوش بینانه در مورد آینده من” و یا “اگر چیزی را به اشتباه آن را”.

Dr Whitfield گفت: این امر می تواند به محققان دیگر به نگاه به مکانیسم های زیر بنایی که توضیح دهد که چه چیزی باعث تفاوت در امید به زندگی.

تحقیقات قبلی نشان داده است ارتباط بین بدبینی و و بیماری های خاص مانند بیماری های قلبی عروقی و یا سکته مغزی, اما این مطالعات باید درمان بدبینی و خوش بینی به دو به پایان می رسد از همان مقیاس است.

این پژوهش همچنین نشان داد افسردگی به نظر نمی رسد به یک عامل در ارتباط بین بدبینی و مرگ و میر.

Dr Whitfield گفت: یکی از نوآوری های کلیدی خود را از مطالعه با استفاده از دو مقیاس برای اندازه گیری خوش بینی و بدبینی به جای درمان آنها را به عنوان دو به پایان می رسد از همان طیف است.

“انتظار ممکن است که افرادی که نمره بسیار برای خوش بینی خواهد نمره پایین برای بدبینی اما آنچه ما در بر داشت آن را واقعا به دنبال آن است که الگوی,” او گفت:.

در حال بارگذاری

“درک است که ما در دراز مدت سلامت را می توان تحت تاثیر قرار که آیا ما یک جام حذفی-نیم-کامل و یا فنجان نیمه خالی نوع فرد ممکن است بی درنگ ما نیاز به سعی کنید به تغییر راه ما چهره جهان و سعی کنید برای کاهش منفی حتی در شرایط دشوار است.”

اولیه مطالعه همچنین نشان داد تفاوت معنیداری در خوش بینی و یا بدبینی در بین مردان و زنان و این که اگر خوش بینانه یا بدبینانه شما بیشتر شد به طوری که شما مسن تر.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de