پس از این دانشمند ویلیام برایان سر علم در وزارت امنیت داخلی گفت: در این جلسه که دولت تا به حال آزمایش چگونه نور خورشید و ضد عفونی کننده — از جمله سفید کننده و الکل می تواند کشتن coronavirus بر روی سطوح در عنوان کمی تا 30 ثانیه هیجان زده تهمت بازگشت به تریبون.

“فرض ما آمار بدن با فوق العاده — آن است که آیا اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند نور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود, اما ما در حال رفتن به آن را تست?,” او اضافه شده و تبدیل به برایان که تا به حال به صندلی خود بازگشت. “و سپس به من گفت: فرض کنید شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن یا از طریق پوست و یا از راه دیگر.”

ظاهرا اطمینان که آزمایشات او پیشنهاد خواهد را در محل تهمت سپس theorised ممکن است در مورد مزایای پزشکی از مواد ضد عفونی کننده در مبارزه با ویروس.

“و پس از آن من می بینم مواد ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه — یک دقیقه — و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن؟” “از آنجا که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

کارشناسان به مدت طولانی هشدار داد که لامپ ماوراء بنفش می تواند آسیب انسان در صورت استفاده نادرست — در هنگام قرار گرفتن در معرض است که در خارج از بدن بسیار کمتر از داخل است. اما بطری سفید کننده و ضد عفونی کننده دیگر حمل تیز هشدار از خطرات مصرف. این مواد ضد عفونی کننده می تواند کشتن نه تنها میکروب اما انسان است.

در عین حال با وجود فقدان شواهد علمی تهمت به مدت طولانی دوخته امید خود را در آرایه ای از درمان های ممکن برای این coronavirus از نور خورشید و درجه حرارت گرمتر به آرایه ای از مواد مخدر از جمله مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که او را به عنوان یک “چه شما به از دست دادن” درمان.

برخی از توصیه های خود را, اما تا به حال اثرات فاجعه آمیز. ماه گذشته یک آریزونا مرد درگذشت و همسرش در بیمارستان بستری شد پس از زن و شوهر مصرف یک ماده شیمیایی موجود در هیدروکسی کلروکین.

مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده آخرین نظرات سهشنبه, مدیریت اضطراری مقامات در واشنگتن ارسال شده هشدار در توییتر برابر زیر رئیس جمهور پیشنهادات.

“Please don’t eat جزر و مد غلاف یا تزریق خودتان را با هر نوع از مواد ضد عفونی کننده” آنها قبل از نوشت: اصرار مردم به تکیه تنها در مقام توصیه های پزشکی در مورد COVID-19. “فقط نمی توان یک وضعیت بد بدتر است.”

زمانی که یک خبرنگار پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد درمان ممکن است خطرناک اجازه “مردم فکر می کنم آنها خواهد بود امن با بیرون رفتن در گرما با توجه به این که بسیاری از مردم در حال مرگ هستند در فلوریدا” مغلوب ساختن پیشی جستن چرخد و به دیگری خود را به طور منظم جلسه توجیهی تم: حمله به رسانه های خبری.

“آره اینجا — در اینجا ما به” او شروع به وضوح تحریک شده. “تیتر جدید, ‘تهمت می پرسد مردم به رفتن به خارج است که خطرناک است.’ در اینجا ما به همان گروه. آیا شما آماده ؟ من امیدوارم که مردم لذت بردن از آفتاب و اگر آن را دارای تاثیر فوق العاده است.”

به دنبال تایید از نظر او تهمت به دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده. او پرسید که آیا او تا به حال شنیده موفقیت از نور خورشید به عنوان یک ابزار موثر در برابر ویروس ها و به طور خاص تر coronavirus.

“نه به عنوان یک درمان” Birx پاسخ داد. “منظورم این است که قطعا تب است یک چیز خوب وقتی که شما یک تب. این کمک می کند تا بدن خود را پاسخ دهد. اما نه به عنوان من را دیده اند و نه گرما و یا ….”

مغلوب ساختن پیشی جستن برش کوتاه پاسخ.

“من فکر می کنم که یک چیز بزرگ به نگاه,” او گفت:. “منظورم این است که شما می دانید خوب است؟”

به عنوان اپیدمی گسترش به کشورهای دچار آب از جمله استرالیا و ایران, برخی از گروه های بررسی کرده اند که آیا گرم فصل تابستان خواهد آهسته ویروس. در اوایل این ماه یک کمیته از آکادمی ملی علوم نگاه به طور انحصاری در رطوبت و حرارت و در بر داشت که آنها را حداقل تاثیر بر روی ویروس.

در اظهارات خود برایان گفت: در این جلسه که رمان coronavirus می میرد به سرعت در حال هنگامی که در معرض نور خورشید و درجه حرارت بالا و رطوبت. وی آزمایش های آژانس تا به حال انجام شده در یک آزمایشگاه امنیت در Frederick, مریلند.

“ما بیشتر قابل مشاهده برای تاریخ است که در اثر قدرتمند است که نور خورشیدی به نظر می رسد که در کشتن ویروس — هر دو سطح و در هوا” برایان گفت. “ما شاهد یک اثر مشابه با هر دو دما و رطوبت نیز هست که در آن افزایش درجه حرارت و رطوبت و یا هر دو است که به طور کلی کمتر مطلوب به ویروس است.”

نور خورشید پیدا شد هیچ تعجب به زندگی دانشمندان که برای بسیاری از دهه باید گزارش داده است که اشعه ماورای بنفش نور نامرئی اما پر انرژی بخشی از خورشید را در طیف الکترومغناطیسی — می تواند آسیب DNA, کشتن ویروس ها و روشن کردن پوست انسان سلول های سالم را سرطانی.

برای بهداشت عمومی چالش بزرگ است که گسترش چنین باریک آزمايشگاهی به طوری که آنها را به حساب, چگونه محیط زیست جهانی و تغییر آب و هوا و بی تفاوت های ظریف می تواند تاثیر نتیجه کلی — بخصوص در این سوال که آیا این ویروس است که باعث COVID-19 را کاهش دهد تا در تابستان. این هفته یک جفت زیست محیطی افسران در دانشگاه کانکتیکات گزارش شواهدی وجود دارد که خوشبو آب و هوا در واقع ممکن است آهسته coronavirus اما نه به اندازه کافی برای انجام دور با اجتماعی-فاصله اقدامات توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی.

این محدودیت های ذاتی از آزمایشگاه مطالعات خانه رانده مارس 7 در نامه ای به کاخ سفید از یک آکادمی ملی علوم پنل به دنبال تحقیق در مورد کوروناویروس. “با مطالعات تجربی” این پانل گفت: “شرایط محیطی کنترل می شود اما تقریبا همیشه شرایط موفق به اندازه کافی شبیه کسانی که از محیط طبیعی.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de