در گیج کننده ترین, پیام, تا کنون حتی در حالی که به ما گفته شده توصیه های پزشکی در سطح فدرال باقی می ماند که بچه ها باید در مدرسه و مدارس بسته خواهد شد در ویکتوریا از روز سه شنبه و پدر و مادر در NSW تشویق شده اند را به نگه داشتن بچه های خود را در صفحه اصلی اگر آنها می توانند.

معلمان صحبت کردم به در پی NSW برتر Berejiklian را “نگه داشتن بچه های خود را در خانه در طول یک بیماری همه گیر” سیاست می گویند آنها هنوز هم آموزش به کامل کلاس های درس.

تصور کنید کسانی که کار روز به روز در مدارس به عنوان اتفاقی لیست محدودیت های جدید گشوده است. آنها با صدای افسر ارشد پزشکی برندان مورفی می گویند “هیچ بیشتر در قیاس بیشتر بغل کردن به جز در خانواده” و “مدارس می تواند تمرین خوبی بهداشت دست – ما می دانیم که آن را سخت خواهد بود اما ما معلمان می تواند آن را انجام دهد”.

آنها از شنیدن این که آنها را تماشا دانش آموزان خود را به عطسه کردن در کفش خود را انتخاب کنید, بینی خود را و جویدن مشترک مداد در مدرسه. آنها این را به عنوان آنها سعی کنید به دیلم یا اهرم بلند کردن کودکان از هم جدا به عنوان آنهایی که کمی اعلام آنها ترس از ویروس و آغوش خود را به دوستان و معلمان پس از مومیایی اینجا نیست.

آنها این را به عنوان آنها را مشاهده کنید که حتی نادر پنج سال است که به یاد ماکسیم از شستن دست به طور منظم نمی تواند رسیدن تلگراف صابون. آنها از شنیدن این که آنها تعجب می کنم که چرا حتی فروشگاه های مواد غذایی کارگران و garbagemen باید دست sanitiser و تجهیزات حفاظتی که آنها هیچ در تمام.

معلمان شایسته بدانند چه توصیه های پزشکی این است که با توجه به آنها. در ضمن هیچ کدام از کلید های سیاسی توجیه شنیده ایم برای بستن مدارس نگه دارید تا.

وجود دارد مقایسه با کشورهایی که مدارس باز هستند; این پیشنهاد که بچه ها را مخلوط با پدربزرگ و مادربزرگ خود را اگر به خانه فرستاد; و نگرانی است که بهداشت و درمان و دیگر کارگران ضروری نیاز به مراقبت از کودکان خود را.

این همه پایین می آید به این: ما نیاز به اطمینان از ایمنی و مراقبت و نظارت از تمام کودکان در طول یک بیماری همه گیر. نگه داشتن مدارس باز شده و عامل “کسب و کار به طور معمول” را حل نمی کند که مشکل است. سنگاپور نگه داشته است مدارس باز با معرفی مجموعه ای جامع از اقدامات برای امن نگه داشتن آنها از جمله درجه حرارت غربالگری به عنوان دانش آموزان می رسند. استرالیا است که هیچ جا در نزدیکی قرار دادن چنین اقداماتی در محل.

برتر نیاز به نگاه دولت به معلمان در چشم او به آنها می گوید چه توصیه های پزشکی این است که تضمین ایمنی خود را, به جای تغییر اخلاقی بار به پدر و مادر ، تا زمانی که او می تواند انجام دهد که مدارس باید از نزدیک و دولت باید تمام ساعات کار برای قرار دادن محدود کافی امن و دور ساعت برای مراقبت از سن مدرسه افراد جوان با پدر و مادر ضروری مشاغل در محل در حال حاضر.

ایزابل نپر آثار در دانشگاه سیدنی سیاست آزمایشگاه. این شخصی او views.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de