مدارس ، خصوصی ‘غلاف همه گیر’ می تواند مسئول شیوع COVID – 19 برگزار شد ، کارشناسان حقوقی می گویند

تورنتو — به عنوان پدر و مادر و دانش آموزان دست و پنجه نرم با خطر COVID-19، کارشناسان حقوقی هشدار می دهند که مدارس و کسانی که عامل خصوصی در خانه ‘غلاف همه گیر’ می تواند مسئول در صورت شیوع برگزار شد.

کارشناسان می گویند این یک مسئله پیچیده ترکیب شده توسط این واقعیت است که نه دولت های فدرال و نه استانی مصونیت هیئت مدیره مدرسه از اقدام قانونی در صورت قرارداد دانش آموز COVID-19 در اموال مدرسه داده اند.

یاس دیا وکیل آسیب شخصی مستقر در تورنتو می گوید اگر کودکی در مدرسه با ویروس منقبض شود و آن را به اعضای خانواده آسیب پذیر گسترش دهد که پس از آن دچار از دست دادن درآمد یا عوارض ناشی از این بیماری می شوند، ممکن است مدرسه یا هیئت مدیره مدرسه مسئول باشد.

با این حال، او اشاره می کند که یک ادعا به احتمال زیاد تنها در صورتی موفق خواهد بود که ثابت شود که مدرسه سهل انگاری عمل کرده است.

دیا، شریک مدیریتی یاس دیا و شرکت، روز سه شنبه به سی تی وی صبح شما گفت: «این نیاز به بررسی این دارد که آیا مدارس و هیئت های مدرسه سیاست ها و دستورالعمل هایی را که دولت و مسئولان بهداشتی تنظیم کرده اند، دنبال می کنند یا نه.»

با برنامه های بازگشت به مدرسه متفاوت در سراسر کشور، برخی از پدر و مادر را انتخاب کرده اند برای نگه داشتن مدرسه خود را بچه های خود را در به اصطلاح “غلاف همه گیر” به جای داشتن فرزندان خود را به کلاس درس بازگشت.

ایده این است که کلاس های درس خصوصی توسط یک پدر و مادر، معلم خصوصی یا معلم مدرسه با تعداد کمی از کودکان ابتدایی اداره می شود، ایجاد حباب مدرسه خود را.

اما دیا هشدار می دهد این راه حل می تواند خطر مسئولیت بیشتری را به فرد در حال اجرا عملیات ارائه دهد، به خصوص اگر آن را از خانه خود اجرا کنند.

او اشاره می کند که تحت شرایط معمول بیمه خانه هزینه آسیب پایدار در اموال خصوصی هزینه. اما “غلاف همه گیر” ممکن است یک سرمایه گذاری کسب و کار در نظر گرفته شود، که ممکن است آن نوع پوشش را از درجه اعتبار ساقط کند.

دیا توضیح داد: «اگر خانه به عنوان یک مدرسه فعالیت می کند – بیشتر یک محیط کسب و کار – بیمه گر می تواند هر گونه ادعای ناشی از هر حادثه ای را که رخ می دهد، انکار کند.»

وی تصریح کرد: مشکل این موضوع این است که بیمه گر خانگی دارای بندهای طرد شده است. بنابراین، صاحب خانه که میزبان این غلاف همه گیر بود ممکن است تحت پوشش نیست و در واقع ممکن است مجبور به پرداخت هزینه برای این ادعا از جیب خود را.”

چشم پوشی COVID-19 بعید است برای محافظت از مدارس

برخی از مدارس و موسسات آموزش خصوصی نیز الزام والدین به امضای چشم پوشی از پرداخت مالی مدرسه از مسئولیت را در نظر گرفته اند. اما کارشناسان می گویند هیچ تضمینی وجود ندارد که پدر و مادر را از پیگیری ادعایی با استناد به سهل انگاری یا جرم مرتبط از طرف مدرسه باز دارد.

دیا می گوید: «درست مثل زمانی که فرزندانمان را به فعالیت های فوق برنامه می فرستیم، اگر سهل انگاری وجود داشته باشد باید حق شکایت را امضا کنید، همیشه به این معنا نیست که چشم پوشی قابل اجرا است.»

اما او اشاره می کند که، از آنجا که دادگاه ها هنوز در مورد مسائل مربوط به شیوع COVID-19 در کلاس درس حکم نداده اند، فرصتی برای تعیین سابقه وجود دارد.

وی افزود: این یک منطقه بدیع است، دادگاه ها هنوز این موضوع را نبينند و در اين باره تصميم بگيرند.

جان شومن وکیل تورنتو می گوید او “چند مشتری” را با قراردادهایی فراهم کرده است که اساسا والدین مسئولیت کامل را می پذیرند اگر فرزندشان COVID-19 را در یک محیط مدرسه بگیرد، با اشاره به اینکه مدارس خصوصی می توانند هدف قرار گیرند حتی اگر از قوانین پیروی کنند.

شومن، شریک ارشد در دیوی اسمیت فرانک ال پی به مطبوعات کانادا گفت: «چیزی که مدارس نیز نگران آن هستند این است که همه چیز را انجام می دهند و مراقب خواهند بود و قرار است مسائل را بهداشتی کنند (اما) برخی از بچه ها وارد می شوند و قبل از اینکه حتی غربالگری شوند، روی یک دسته بچه عطسه کنند و COVID-19 را گسترش دهند.»

“و سپس آنها شکایت می کنند حتی اگر آنها هر کاری که احتمالا می توانستند انجام داده اند برای جلوگیری از ویروس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو