مدارس شده اند ایدئولوژیک battlegrounds در گذشته است. در coronavirus بحران آنها دوباره

درگیری بین دولت فدرال و دولت های ایالتی شکست را به باز روز گذشته هنگامی که وزیر آموزش و پرورش دن Tehan حمله کردند و بعد از آن عذر خواهی کرد به لیگ برتر بیش از یک عنصر حساس از بیماری همه گیر کوروناویروس مدیریت: مدرسه آموزش و پرورش است.

قسمت دیدم Tehan قاطعانه انتقاد ویکتوریا برتر Daniel Andrews خود امتناع دولت اجازه می دهد تا چهره به چهره آموزش برای همه دانش آموزان به رزومه در دولت مدارس.

Tehan حمله نه تنها نقض نخست وزیر اسکات موریسون مشاوره تا کنون در این بیماری همه گیر است که استرالیا باید خود را دنبال premiers’ مشاوره, اما همچنین embarrassingly آمد به عنوان دولت ویکتوریا اعلام کرد که یک ملبورن معلم تا به حال آزمایش مثبت به COVID-19 با نتیجه بسته شدن Meadowglen مدرسه ابتدایی.

مدارس باید سایت های صلح آمیز برای آموزش و پرورش و توسعه فرزندان ما – حداقل که ایده آل است. برای نیم قرن آنها را به جای آن اغلب است flashpoints به صورت فلسفی و مبارزات سیاسی که سرمایه گذاری بر روی این وحشی شور و شوق پدر و مادر که مایل چه چیزی بهترین را برای فرزندان خود.

Tehan مداخله دیروز یک اشتباه محاسبه تشدید مبارزات انتخاباتی موریسون دولت هفته گذشته آغاز شد به فشار تمایلی دولت برای از سرگیری چهره به چهره آموزش در مدارس دولتی. آن چیزی است که تنها در ایالات متحده می authorise, از آنجایی که آنها قانون اساسی اقتدار بیش از آموزش در مدرسه است.

این موریسون دولت نیز با استفاده از آن قدرت هزینه های خصوصی در سیستم به فشار مدارس خصوصی برای انجام همان.


ادامه مطلب: نمایی از تپه: پس شما می خواهید به صرف زمان بیشتری را با بچه ها ؟


بهداشت فدرال مشاوران می گویند چهره به چهره آموزش امن است قضاوت در تعادل است که آن آموزشی و بهره مندی بیشتر از آنچه تا کنون به نظر می رسد به طور متوسط خطر سلامت برای بسیاری از کودکان است. اما از سرگیری چهره به چهره آموزش است نه صرفا یک ماده از معلمان و کودکان در کلاس های درس. آن را نیز یک ماشه برای توده مردم حرکت در یک زمان این مستند به اتمام رسانده است و کار خود را.

به عنوان اندروز گفت: در هفته گذشته:

اکثریت قریب به اتفاق مردم می دانند و درک می کنند که یک میلیون بچه ها از کاتولیک های دولتی و مستقل بخش رومینگ در سراسر ویکتوریا رفتن به و از مدرسه ده ها هزار نفر از معلمان و صدها نفر از هزاران نفر از پدر و مادر انجام آف رها و انتخاب یو پی اس که به سختی به ماندن در خانه آن است ؟ آن را به سختی سازگار با انجام هر چیزی غیر از گسترش این ویروس.

عوض کردن نتیجه ثابت و تغییر بیش از پنج دهه در الگوی بودجه مدارس در استرالیا. Cheryl ساندرز ممتاز استاد حقوق در دانشگاه ملبورن استدلال آن منجر به یک “عجیب و غریب, بخش بین حکومت ترتیبات برای مدارس عمومی و خصوصی است که … این است که در حال حاضر تبدیل شدن به غیر قابل تحمل”.

او معتقد است که درگیری بین سلامت عمومی و مقررات که توسط دولت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و اعطای شرایط بودن گذاشته موریسون دولت برای فشار آوردن به مدارس خصوصی به چهره به چهره آموزش رسیده است برای یک قانون اساسی با چالش قانونی.

در طول تاریخ در استرالیا بودجه دولت تنها رفت و به رایگان و سکولار در مدارس دولتی. دولت فدرال فاقد قانون اساسی مسئولیت آموزش و پرورش مدرسه, نمی, صندوق آنها را در همه.

محافظه کار و نخست وزیر رابرت Menzies شکست با سنت که در سال 1964 آغاز “کمک به دولت” به صورت غیر دولتی مدارس. دو سال بعد در گاف Whitlam را وسوسه کارگری مخالفت با تغییر سیاست خود را در این جهت بیش از حد.

جمعیتی و همچنین عوامل سیاسی سوار این تغییر است. پس از جنگ رونق کودک باعث گسترش سریع در مدرسه اعداد است که دولت همراه با مدرسه کاتولیک سیستم تلاش برای تامین مالی. ازدحام بیش از حد و تحت تامین مالی شد زیاد.

دولت های فدرال هر دو گرایشهای سیاسی ارسال پول به آمریکا برای مدارس در قالب “بسته کمک های مالی” با شرایط متصل شده است. دولت نمی شد مجبور به قبول شرایط متصل به کمک های مالی اما اگر آنها پول می تواند نکردن. این سیستم از بسته کمک های مالی در طول زمان بسیار گسترش هزینه های دولت فدرال در مدارس اما تغییر دولت فدرال موقعیت از یکی از تاثیر و نفوذ به یکی از قدرت بیش از آنها را.

نیز وجود دارد که تفاوت عمیقی بین این ائتلاف و نیروی کار با رویکرد مدرسه بودجه. ائتلاف دولت به صراحت و در طول زمان به شدت مورد علاقه مدارس خصوصی. در مقابل کار به تصویب رسید “و مبتنی بر نیاز” رویکرد تخصیص بودجه با توجه به نیاز به صرف نظر از اینکه آیا یک مدرسه دولتی یا خصوصی.

لیبرال و نخست وزیر جان هوارد پرخرج گسترش خصوصی هزینه های مدرسه. این رشد چشمگیر در مدارس مذهبی تحت دولت خود از مسیحی بنیادگرا از طریق سنتی اسلامی, مدارس عجله از تکه تکه شدن استرالیا سیستم مدرسه. با وجود کاهش ایمان مذهبی در استرالیا به طور کلی مالیات دهندگان شروطي یکی از بالاترین غلظت از مدارس مذهبی از هر کشور در جهان توسعه یافته است.

پس از تاسیس, نفخ هزینه فدرال در مدارس خصوصی ثابت است سخت به باز کردن گاه به گاه کار سیاستمدار شجاع به اندازه کافی برای پیشنهاد و حتی نسبتا متوسط تغییرات به آن است. برای مثال علامت Latham پیشنهاد شده که کار رهبر مخالفان به توزیع مجدد پول از ثروتمندترین مدارس خصوصی به نیازمندان دولتی و غیر دولتی مدارس. با LNP در قدرت فدرال برای 18 از گذشته 24 سال, الگوی عظیم فدرال مدرسه خصوصی هزینه شده است سمان به بودجه.

این موریسون ناتوانی دولت مستقیم مدارس به سر و چهره به چهره آموزش در این مرحله در مدیریت آن از COVID-19 pandemic تاکید نسبی آن ناتوانی علیرغم هزینه های عظیم بر روی آنها. ساندرز’ هشدار در مورد قانون اساسی شکنندگی دولت دستکاری از کمک های مالی به غیر از مدارس دولتی به زور این موضوع باید به آن مکث برای فکر.


ادامه مطلب: فرستادن کودکان به مدرسه در طول coronavirus دارای مفاهیم حقوق بشر


تاریخ معاصر از coronavirus بحران را نشان می دهد premiers’ محتاط رویکرد کلی در هر صورت درست شده است به تاریخ.

این تصمیم در ماه مارس NSW برتر Gladys Berejiklian و Daniel Andrews به خارج در مقابل دولت فدرال پا کشیدن بیش از یک مستند به موریسون کمی چاره ای جز محوری در پشت دو تا از بزرگترین متحده در این مسئله است.

Premiers’ غیررسمی هماهنگ عمل موجب یک تغییر در موضع فدرال که بدون شک نجات بسیاری از زندگی. آن را نیز ذخیره موریسون دولت از سیاسی خجالت از آنچه در نگاه به گذشته به وضوح فاجعه بار مدیریت بحران قدم اشتباه در ساخت.

این داستان ممکن است به سمت راست بیش از حد در مورد برگزاری یک بیت دیگر بر از سرگیری چهره به چهره آموزش در این نقطه در coronavirus منحنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de