مدرسه در سن COVID-19: کبک برای بازگشایی میان سفت و سخت فاصله قوانین

مونترال — کبک دانش آموزان وارد می شود بسیار تغییر محیط زیست در این هفته هنگامی که آنها را به کلاس های درس است که بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19.

دانش آموزان خواهد بود موضوع را به فاصله فیزیکی مکرر شستن دست و با دقت هماهنگ مدرسه روز صرف شده در بخش های بزرگ در میز خود را در حالی که مسئولان مدرسه نگه دارید تا با تمیز کردن و ضد عفونی و عمومی زیر دستورالعمل های بهداشتی.

این استان اولین بار است که به بازگشایی مدارس ابتدایی در کشور و دیگران در حال تماشای اجرای نزدیک است. یکی غربی کبک اصلی گفت که او اعتماد به نفس کودکان را قادر به انطباق.

“ما در حال استقبال از آنها بازگشت به حالت عادی است اما ما استقبال آنها را به عنوان تنها دانش آموزان ما” گفت: سامانتا Halpin اصلی در Eardley ابتدایی در گاتینو, Que.

“شخصیت ما نیست رفته بیرون پنجره. ما هنوز هم برای رفتن به استقبال آنها را با یک لبخند بزرگ ساخت مطمئن شوید که آنها احساس امنیت آنها احساس راحت است.”

برخی از مدارس از جمله Halpin را آماده کرده ایم ویدئوها برای آماده سازی والدین و بچه ها به صورت واقعیت — معلمان پوشیدن عینک و ماسک و دستکش; ضبط فلش روی زمین به یاد دانش آموزان از دو متر فاصله حکومت; تجهیزات زمین بازی بسته با نوار احتیاط.

زمینه های مشترک مانند کتابخانه ها و ورزشگاه ها و سالن های غذاخوری بسته خواهد شد و وانت و dropoffs خواهد بود از نزدیک تحت نظارت.

“این یک مقدار زیادی از فکر و بسیاری از مراحل از نظر تلاش برای فکر می کنم کاملا از هر پایه است که ما نیاز به پوشش برای اطمینان از ما استقبال کودکان و نوجوانان ما با آغوش باز در حالی که به دنبال سلامت عمومی دستورالعمل” Halpin گفت.

Quebec school

تنها مدارس ابتدایی خارج بیشتر مونترال منطقه آغاز خواهد شد بازگشایی دوشنبه. مونترال هواپیمای COVID-19 خواهد صبر کنید تا حداقل 25 مه. مدارس سراسر استان باقی می ماند بسته شده است.

شرقی شهرستان مدیره مدرسه برنامه ای برای باز کردن مدارس روز شنبه مصرف چند روز اضافی به آهن از تدارکات مربوط به حمل و نقل و تجهیزات حفاظتی.

حدود 80 درصد از دانش آموزان درخواست اتوبوس را که به دلیل فاصله گرفتن قوانین نمی تواند مناسب کودکان از بیش از 12 خانواده ها در اتوبوس, مدرسه, مدیره رئیس Michael Murray گفت.

به عنوان با معلمان و کارکنان رانندگان اتوبوس نیز باید مجهز به دنده محافظ او اضافه شده است. مقامات همچنین نصب بهداشت ایستگاه های در کلاس های درس در نزدیکی ورودی حمام.

کبک ساخته شده است نه بازگشت به مدرسه اجباری و موری گفت: فقط بیش از یک سوم از منطقه 3,000 زبان انگلیسی دانش آموزان ثبت نام کرده اند به بازگشت.

“ما نمی دانیم از برخی از والدین پاسخ آنها در حال انتظار برای دیدن چه چیزهایی قبل از آنها تصمیم می گیرید برای یک دوم یا سوم هفته است که رفتن به یک هدف در حال حرکت در حال حاضر و تا پایان سال تحصیلی,” او گفت:.

Schools set to reopen in mid-May

در حالی که مقامات بهداشت عمومی را تنظیم حداکثر تعداد دانش آموزان هر کلاس در 15 بیشتر کبک کلاس های درس برگزار نمی تواند بیشتر از 10 یا 12 در حالی که احترام به فاصله اقدامات است که می تواند یک مشکل مطرح می آیند سپتامبر.

“این یک دادگاه اجرا شود. این یک راه برای آماده شدن برای ماه سپتامبر” موری گفت. “اما عملی اگر مدارس در ماه سپتامبر افتتاح شد تحت این شرایط ما نیاز به سه یا چهار برابر این تعداد مدرسه فاصله است.”

آن را حتی ممکن است عملی در حال حاضر موری اذعان کرد.

“این یک راه یادگیری تا چه حد آن سفت و سخت و آسان به تلفظ و سخت به اعمال قوانین نیاز به خم شود و یا نادیده گرفته شده به منظور ارائه برخی از نوع حمایت برای دانش آموزان,” او گفت:.

یکی دیگر از موضوع های هیئت مدیره است که به دنبال مقابله با حذف صبحانه و ناهار برنامه هایی که موری گفت: بسیاری از دانش آموزان وابسته به تغذیه مناسب. او اشاره کرد که یکی از دولت اصلی توجیه برای بازگشایی “بود برای بازگرداندن نوع خدمات دیگر از آموزش است که مدارس برای ارائه به دانش آموزان خود را.”

غربی کبک هیئت مدیره مدرسه که شامل Eardley باز خواهد شد به طور کامل در روز سه شنبه پس از معلمان و کارکنان تحت حفاظت فردی تجهیزات آموزشی دوشنبه. آلن پسر هیئت مدیره رئیس هیئت مدیره گفت: تنها حدود 14 درصد از آن 3,875 ثبت نام دانش آموزان ابتدایی هستند و انتظار می رود در هفته آینده.

“این رفتن به یک محیط محدود اما آن را برای رفتن به یک محیط امن” مرد مطمئن است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 10 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de