Scheer, ترودو در تقابل بیش از سرزنش طی تماس تلفنی در تک مرزی معدن لغو

OTTAWA — به عنوان گرد و غبار حل و فصل از تک منابع Ltd. s اعلام کرد که این برداشت کاربرد آن برای یک cenovus معدن در آلبرتا, نخست وزیر جاستین ترودو و محافظه کار به رهبری اندرو Scheer در تضاد هستند که در آن برای ذخیره کردن مقصر.

در حزب محافظه کار بازخوانی یک شنبه تماس تلفنی بین رهبران دو کشور Scheer می گوید او با استفاده از گفتگو به عنوان یک فرصت به سوال ترودو در مورد “خود را ضعیف و رهبری در پاسخ به این محاصره غیر قانونی.”

“آقای شیر گفت: نخست وزیر ضعف بیش از چند هفته گذشته با ارسال سیگنال به کسب و کار در سراسر کانادا است که حاکمیت قانون را نمی توان تایید دادگاه احکام اجرا نمی شود و پروژه های بزرگ نمی توانند ساخته” بازخوانی از حزب محافظه کار گفت.

ترودو بود به نام همه رهبران اپوزیسیون برای به روز رسانی آنها را در کار در حال انجام برای حل و فصل وضعیت محاصره. او در گفتگو با Scheer, نخست وزیر ارائه یک به روز رسانی در راه آهن محاصره و پس از آن ارائه شده بیشتر جلسات از وزیران.

به گفته یک منبع آشنا با این تماس تلفنی پس از آن بود که Scheer تبدیل مکالمه به سمت تک تصمیم به لغو برنامه خود را برای یک معدن در آلبرتا بود که حدود 20 میلیارد دلار بود و میله میله برای ایجاد 7,000 شغل.

ترودو با توجه به منبع گفت Scheer است که این تصمیم به یک کسب و کار یکی و ساخته شده بود و نه توسط دولت.

با توجه به حزب محافظه کار بازخوانی اما Scheer دوخته سرزنش برای این شرکت برداشت در “ناآرامی های سیاسی” و ادامه راه آهن محاصره که باید بریدن سراسر کشور در مخالفت با یک برنامه ریزی شده گاز طبیعی خط لوله گاز در, B. C.

در نامه ای به وزیر فدرال محیط زیست و تغییرات آب و هوایی در روز یکشنبه Teck مدیر عامل و رئیس جمهور همین لیندسی گفت: این تصمیم را “دشوار است.”

“بازارهای سرمایه جهانی به سرعت در حال تغییر و سرمایه گذاران و مشتریان به طور فزاینده ای به دنبال حوزه های قضایی به یک چارچوب در جایی که آشتی توسعه منابع و تغییر آب و هوا به منظور تولید تمیزترین ممکن است محصولات” نامه متحده است.

“این هنوز وجود ندارد امروز در اینجا و متاسفانه رو به رشد بحث در اطراف این موضوع قرار داده مرزی و شرکت ما مستقیما در پیوند بسیار گسترده تر از مسائل که نیاز به حل و فصل شود.”

این تصمیم فقط دو روز قبل از کابینه فدرال بود و انتظار می رود برای خودش تصمیم بگیرد که آیا به تصویب پروژه.

شیر و ترودو را ندارد و تنها آنهایی که در جستجوی کسی مقصر پس از Teck اعلام کرد این تصمیم است. آلبرتا برتر جیسون کنی توییتی که برداشت شد “به وضوح نتیجه فدرال تنظیم مقررات عدم قطعیت و زمان lawless مخالفت با توسعه منابع.”

“[آلبرتا] ما نیست اما دولت فدرال ناتوانی در انتقال حذف و یا موضع متحد اجازه دهید ما و Teck, پایین” کنی ادامه داد: در بیانیه منتشر شده در توییتر.

اما آلبرتا NDP رهبر راشل Notley شات در پشت کنی به tweeting که “برتر خود را به سرزنش می کنند.”

“گرم لفاظی و جنگ ثابت تولید شده توسط جیسون کنی و UCP است دلیل اولیه برای خروج از تک را نرم افزار” Notley گفت: در بیانیه منتشر شده در Facebook.

چند برجسته محافظه کاران نیز به توییتر گرفت به بیان سرخوردگی خود را با این تصمیم. نماینده محافظه کار مجلس میشل Rempel نسبت به این تصمیم به “خوشدل fecklessness ترودو و ذاتی بی عدالتی در کنفدراسیون.”

محافظه کار به رهبری امیدوار ارین اوتول و پیتر مک کی همچنین دوخته تقصیر را به گردن دولت است.

“نظارتی نظام مالیاتی سطوح ضد محیط سرمایه گذاری بی پروا فعالیت و بی کفایتی دولت فدرال لیبرال دولت در حال از بین بردن اقتصاد کشور ما می دانیم و عشق” مککی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im