“آن احساس می کند مانند تلاش برای ترک پاریس در سال 1940 و یا چیزی وجود دارد کمی از وحشت حل و فصل می گوید:” جفری فیلیپس, 41 بود که مطمئن نیستید که همسرش سو خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده پس از سفر به دیدار خانواده اش در چین است.

تحت قوانین فدرال است که به ایالات متحده محدود پرواز را که پس از 5 ساعت و شهروندان ایالات متحده که در چین هوبئی استان کانون بیماری در 14 روز گذشته خواهد بود موضوع را به قرنطینه تا دو هفته. پایگاه های نظامی گفت: آنها انتظار داشتند به خانه حدود 1000 چنین “evacuees.”

دیگر شهروندان آمریکایی که در بازدید از سرزمین اصلی چین را تحت سلامت غربالگری و می تواند دستور به قرنطینه در خانه های خود را تا 14 روز با توجه به وزارت امنیت میهن.

در انتظار یک پرواز به مقصد سان فرانسیسکو در روز یکشنبه قبل از محدودیت های جدید در زمان اثر Jancey Gui یک دانش آموز از چین گفت که او و دوستان او رد و بدل دیوانه وار پیام ها پس از ایالات متحده اعلام کرد که قطع.

“من بسیار ترسیده و وحشتزده” او گفت:. رابط کاربری گرافیکی با عجله به تغییر یک بلیط برای مادرش که در روز یکشنبه وارد شدند از شهر شیان چین.

تحت محدودیت های اعلام شده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در جمعه اتباع خارجی که در چین در دو هفته گذشته را “به طور کلی” بود اجازه ورود به ایالات متحده است. مقامات فدرال گفت: قوانین لازم برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این بیماری گسترش بیشتر در ایالات متحده, که در آن نه مورد از coronavirus شده بود تایید کرد که تا کنون از جمله در منطقه سان فرانسیسکو در روز یکشنبه.

“ما تقریبا آن را تعطیل کند در آینده از چین” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت: ضبط شنبه با فاکس نیوز, شخصیت, Sean Hannity به هوا قبل از سوپر باول. “اما ما نمی تواند هزاران نفر از مردم در آینده که ممکن است این مشکل است.”

تعداد آزمایشگاه تایید موارد coronavirus بود و در حدود 17,000 در سراسر جهان روز شنبه با بیش از 360 و میر گزارش شده همه آنها به جز یکی از آنها در چین است. تعدادی از دانشمندان در حال حاضر از ترس که این ویروس را تبدیل به یک بیماری همه گیر — یک بیماری همه گیر در حال انجام بر روی دو یا بیشتر از دو قاره با دردناک بالقوه اثرات آن بر سلامت, سفر و تجارت جهانی.

همه شهروندان آمریکایی که سفر در چین ظرف 14 روز از ورود خود به ایالات متحده خواهد شد و به یکی از 11 فرودگاه های بزرگ در نیویورک; نیوآرک, نیوجرسی; Chicago; دیترویت; دالاس; سان فرانسیسکو; لس آنجلس; سیاتل; هونولولو; آتلانتا و یا خارج از واشنگتن است.

جفری فیلیپس است که از سنت لوئیس منطقه درهم در روز جمعه هنگامی که چندین خطوط هوایی اعلام کرد که آنها توقف پروازهای خارج از چین برای هفته ها. همسر خود را پرواز در خطوط هوایی آمریکا روز سه شنبه لغو شد.

“ما ممکن است از هم جدا شوند برای ماه,” او گفت:. “ما نمی دانیم که چقدر بد این ویروس در حال رفتن به دریافت کنید.”

در حال حاضر, خانواده, امیدوار, برنامه پشتیبان گیری: شکایت فیلیپس, 37, یک شهروند آمریکایی که رزرو از طریق یکی دیگر از خطوط هوایی روز دوشنبه در یک پرواز به کره جنوبی که در آن او می تواند پس از آن اتصال به یک پرواز به لوس آنجلس و سپس به سنت لوئیس.

“آنچه که من نگران این است که هر روز بیشتر وجود دارد لغو بیشتر کشورها آب بندی کردن مرزهای خود را” جفری فیلیپس گفت.

Sen برایان Schatz, D-هاوایی با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای عدم هماهنگی است که به او گفته بود ایجاد سردرگمی و نگرانی در میان مسافران.

“کاخ سفید است که به سادگی مجهز به رسیدگی به این,” او گفت:. “آنها تعدادی از جای خالی است که در حال ایجاد یک خلاء در رهبری و ارتباطی مورد نیاز است که با دولت های ایالتی و محلی و با جوامع نهفته است که بسیار نزدیک به صفر است.”

هاوایی معاون فرماندار Dr جاش سبز که با این نسخهها کار در بخش اورژانس در Kohala بیمارستان در جزیره بزرگ هاوایی توافق کردند که هماهنگی وجود نداشت. “آن را با عجله بود,” او گفت:, و اضافه کرد که “روز جمعه اعلام آنلاین فرستاده می شود همه به دیوانگی بدون یک طرح جامع و در حال حاضر همه مجبور بودن برای مسابقه به این طرح است.”

قبل از اینکه در هفته گذشته بوده است بیش از 50 سال از فدرال قرنطینه صادر شده Dr نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی واکسیناسیون فرزندتان و بیماری های تنفسی گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. که یکی در ارتباط با آبله.

مسافران پس از رسیدن به سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی روز یکشنبه توصیف یک اغتشاش به ترک چین است. ریچارد رن که تاجر پرواز از پکن گفت که او پرداخت می شود $2,000 به حرکت پرواز خود را یک روز و مهلت است.

“این بسیار زمان” رن گفت: در ماندارین. مانند بسیاری از مسافران او عینک یک ماسک به عنوان او راه می رفت از طریق ورود به سالن و توصیف هوایی چین به پرواز در سراسر اقیانوس آرام که در آن مسافران مورد استفاده فراوان دست sanitiser تمام خدمه پرواز ماسک عینک و مسافران بودند عمدا نشسته با صندلی های خالی بین آنها را.

رن و دیگران را از ورود در سان فرانسیسکو گفت: آنها به نمایش علائم زمانی که آنها وارد شدند. اما آنها توصیف بسیاری از نمایش فیلم در چین قبل از خروج خود را.

آمریکایی ها که پرواز در سمت چپ پس از 5 ساعت قطع و کسی که در حال صرف زمان در هوبئی استان خواهد بود قرار دارد در یکی از چهار پایگاه های نظامی تا 14 روز دفاع اداره گفت: فورت کارسون در کلرادو تراویس پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی سان فرانسیسکو لککلند ایر فورس بس در تگزاس و یا Marine Corps Air Station میرامار در نزدیکی سن دیگو.

هر یک از پایگاه ها برای قرنطینه گسترده هتل به سبک محله های نظامی گفت.

حدود 200 آمریکایی در حال حاضر در قرنطینه پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا پس از ورود چهار شنبه در وزارت امور خارجه-پرواز اجاره از ووهان در استان هوبئی استان است.

در Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport, یکی از پر رفت و آمدترین مقامات بهداشت فدرال, راه اندازی غربالگری زمینه را برای ورود مسافران گفت: Elise دورهام فرودگاه, سخنگوی. اما این فرودگاه پرواز مستقیم به و از چین دلتا پرواز به شانگهای بود به حالت تعلیق در شنبه, او گفت:.

اداره امنیت حمل و نقل کارگردانی کرده است شرکت های هواپیمایی برای تعیین اگر مسافر در سفر به چین قبل از اجازه می دهد آنها را به هیئت مدیره پرواز خود را یک Department of Homeland Security رسمی گفت.

گمرک و حفاظت از مرزها نیز گفت: به سوال مسافران به محض ورود خود را در یکی از فرودگاه تعیین شده و شانه را از طریق یک سفر تاریخچه پایگاه داده برای تعیین اگر آنها در چین ، هر کسی که شده است در چین در دو هفته گذشته اشاره خواهد شد به مقامات با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های اضافی برای غربالگری.

DHS نیست پاسخ به سوالات در مورد چگونه مسافران خواهد بود انتقال از فرودگاه به امکانات قرنطینه.

از آنجا که ایالات متحده اعلام کرد محدودیت های مسافرتی در جمعه تعدادی از کشورهای دیگر از جمله ژاپن و استرالیا به دنبال خود.

“بسیاری از ما شرکت های هواپیمایی در حال تلاش برای کشف که از صراحت گفت:” لیزا Hellerstedt سخنگوی خطوط هوایی دلتا که توقف همه دعوا از چین پس از روز شنبه.

تعدادی از مسافران شد انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از محدودیت های است که آنها به عنوان با عجله.

“مهلت بیش از حد ناگهانی آن را خراب همه ما برنامه” کوین لو یک مسافری که در سفر از چین از طریق هنگ کنگ و وارد در سان فرانسیسکو در روز یکشنبه گفت: در ماندارین.

کهربا گائو نیز پس از رسیدن در سان فرانسیسکو توصیف یک “مبارزه” برای باقی مانده بلیط به ایالات متحده بیش از آخر هفته.

“هر عضو خانواده بود در یک کامپیوتر در تلاش برای بارگذاری بلیط,” او گفت: در ماندارین.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو