ترساندن علیه لایحه با استفاده از hypotheticals اما واقعی مردم باید در حفاظت از آن

استرالیایی که به طور منظم تمرین دین خود را در اقلیت است. کسانی که به دنبال سنتی مذهبی در مورد مسائل مانند عروسى و ازدواج تقدس زندگی انسان نماز و روزه و یا مذهبی هستند که منفور اقلیت در برخی از محله های. مانند دیگر اقلیت های آنها تجربه تبعیض, اما آنها لازم نیست که همان حمایت قانونی.

همه فدرال و ایالت و قلمرو قوانین ضد تبعیض منع تبعیض بر اساس نژاد و جنسیت و معلولیت و سن گرایش جنسی و هویت جنسیتی. اما تبعیض بر اساس باور مذهبی و یا فعالیت هیچ فدرال قانون ضد تبعیض محافظت, محدود, نمایشگاه کار و, قانون حفاظت و حفاظت در NSW یا در جنوب استرالیا. ما نمی خواهد قرار داده تا با این شکاف برای دیگر تبعیض بنابراین چرا ما باید برای مذهبی تبعیض ؟

این Ruddock متخصص پنل آزادی مذهبی دریافت بیش از 15000 مقاله و توصیه می شود یک تبعیض مذهبی عمل ساخت آن را غیر قانونی به تبعیض بر اساس یک شخص و یا سازمان “باور مذهبی و یا فعالیت های” از جمله برگزاری هر گونه اعتقاد مذهبی. آن توصیه می شود مناسب محرومیت از جمله نهادهای مذهبی, مذهبی مدارس و موسسات خیریه. این موریسون دولت را پذیرفته است این توصیه و منتشر شد پیش نویس مذهبی لایحه.

بسیاری از این لایحه استاندارد است قانون ضد تبعیض است که حفاظت از مردم مانند Soaliha جوان سیدنی مسلمان که گفته بود حاضر ورود به یک هتل مگر اینکه او برداشته و او حجاب و مادلین یک جوان مسیحی که اخراج شد برای گفتن مشکلی بود آن را به رای دادن علیه همجنسگرایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im