دولت می گوید آن دومین بسته محرک – دوم در ده روز – موقت است و هدف اما این واقعا درست نیست.

آنچه در آن است که به صورت خودکار و بی نهایت قابل افزایش.

این بسته برای اولین بار منتشر شد, ده روز پیش, هزینه$17.6 میلیارد دلار. این یکی از هزینه های اضافی $66.1 میلیارد دلار است. (بهتر است نمی توان بیش از حد پریشان ادعا می کنند که مجموع $189 میلیارد تقریبا 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی — این شامل یک عنصر از دو شمارش.)

دولت دو برابر شده است و پس از آن دو برابر شده دوباره آنچه در آن در نظر دارد به صرف و ساخته شده است آن را آسان به صرف مقدار زیادی بیشتر.

Automaticity کلید

جاش Frydenberg اولین ماموریت در منصوب بودن پارلمانی وزیر به تونی ابوت نخست وزیر در سال 2013 به قطع نوار قرمز است.

کمتر نیازی روش است که مردم و کسب و کار را مطابق با (و کمتر اشکال و فرم های مختلف آنها نیاز به تکمیل) بهتر است همه چیز را کار می کنند.

در زمان خوب آن را یک ایده خوب است. در زمان بد آن ضروری است.

به عنوان خزانه دار نه ماه پیش او تنظیم مقررات زدایی و گروه ضربت کارکنان اختصاص داده شده یک واحد در خزانه.

آن کار می کند دولت در پاسخ دوم.

گفتگو

اضافی 550 $در هر دو هفته

دولت به طور موثر دو برابر Newstart (که در یک نامربوط قبلا اعلام کرد, حرکت, تغییر نام خود به کارجویان پرداخت در روز جمعه).

حداکثر نرخ یک گیرنده بدون كافی است $565.70 در هر دو هفته.

برای خالص شش ماه دولت را افزایش دهند که توسط 550 $در هر دو هفته. از همه مهمتر اضافی $550 را به همه گیرندگان از جمله کسانی که بسیار کمتر از $565.70 زیرا آنها دارایی پیدا کرده اند و یا چند ساعت از کار پاره وقت.

آن را نیز به هر دو موجود و جدید گیرندگان از جوانان کمک هزینه کارجویان, پدر, پرداخت, مزرعه خانواده کمک هزینه و سود ویژه.


ادامه مطلب: Coronavirus محرک برنامه است که کار را در لباس مبدل به عنوان آن را باید


آنچه واقعا مهم است این است که پرداخت خواهد شد به صورت خودکار. دریافت کنندگان کامل $550 بالای خود را به طور منظم پرداخت بدون درخواست آن را. هیچ اشکال و اضافی از 5000 Services Australia کارکنان (که قبلا به نام Centrelink کارکنان) به مطمئن شوید که آن اتفاق می افتد.

دولت می گوید این افزایش موقتی است ادعا می کنند که معتبر نیست. دولت می تواند و خواهد شد و تمدید آن برای مدت بحران و حتی پس از بحران به پایان رسیده است را پیدا خواهد کرد آن را غیر ممکن است به طور کامل از بین بردن.

دریافت کنندگان تبدیل شده اند استفاده می شود برای دریافت $1,115.70 هر دو هفته را با مهربانی پیشنهادات آنها باید گران به $565.70.

یک “grandfathering” ارائه است که اجازه موجود گیرندگان حفظ $1,115.70 در حالی که مجبور به دریافت کنندگان جدید به $565.70 خواهد بود تقریبا به عنوان غیر واقعی است.

حمایت از خانواده

ده روز پیش دولت اعلام کرد که پشتیبانی از پرداخت از $750 برای امنیت اجتماعی کهنه و درآمد دیگر حمایت کنندگان و واجد شرایط امتیازی دارندگان کارت. این بود که پرداخت می شود به صورت خودکار از 31 مارس است.

جدید اعلام کرد که برای اضافی $750 برای پرداخت به کسانی که مردم دیگر از زیر مجموعه خواهد شد که اضافی $550 در هر دو هفته. در حدود نیمی از آنها را بازنشستگان هستند.

آن پرداخت خواهد شد “به صورت خودکار از 13 ژوئیه سال 2020”.

دسترسی سریع به سوپر

هر کسی در استرس های مالی به عنوان یک نتیجه از coronavirus خواهد بود قادر به دسترسی سریع به تا $10,000 خود بازنشستگی پس انداز در جریان سال مالی (که به پایان می رسد در جولای 30) و بیشتر از $10,000 در طول سه ماه اول 2020-21 (1 جولای تا 30 سپتامبر).

Frydenberg معتقد است بودجه را پیدا خواهد کرد این آسان برای مدیریت:

سوپر بودجه سال گذشته تا به حال حدود 300 میلیارد دلار پول نقد به طوری که آنها توانایی ارائه آنچه در خزانه برآورد می شود حدود 27 میلیارد دلار تزریق به اقتصاد است.

او باعث می شود نقطه سوپر متعلق به صاحبان و ذخیره شد با این قصد که آن را در دسترس برای استفاده در یک روز بارانی:

این پول مردم است و این زمان آنها به آن نیاز دارید.

برداشت خواهد بود معاف از مالیات و نمی خواهد تحت تاثیر قرار Centrelink و یا جانبازان پرداخت.

دوباره این روند خواهد بود نزدیک به اصطکاک. به جای نزدیک شدن به خود را به صندوق “افراد واجد شرایط قادر خواهد بود به درخواست آنلاین از طریق myGov”.

کاهش نرخ deeming

بازنشستگان با درآمد تولید دارایی را پیدا خواهد کرد بازنشستگی قوانین تنظیم به طوری که آنها فرض برای کسب 0.25% کمتر از قبلا مورد, در خط با آخرین هفته های اضطراری بانک مرکزی کاهش نرخ.

دوباره آن را به اتفاق می افتد به صورت خودکار از مه 1 سال 2020 است.

گفتگو

تا 100.000 دلار در هر کسب و کار

از مارس 28 کارفرمایان خواهد پرداخت 100 ٪ از حقوق و دستمزد آنها را به دست اداره مالیات (بالاتر از 50% در این بسته برای اولین بار) به علاوه یک پرداخت اضافی محاسبه شده با استفاده از همان فرمول در جولای 28.

به ارزش تا $100,000 در کسب و کار (با پرداخت حداقل $20 ، 000) آن را تا حدی جبران کند و آنها را به صورت حلق آویز در به کارکنان اعلام این خبر می گوید که آنها نمی خواهد نیاز به انجام یک چیز است.

پرداخت مالیات وجود خواهد داشت بدون اشکال جدید و پرداخت خواهد شد و جریان به طور خودکار از طریق اداره مالیات استرالیا.

رفتن ضامن

دولت تضمین خواهد شد 50 ٪ از هر وام به کوچک و متوسط کسب و کار تا حداکثر 20 میلیارد دلار خواهد شد که حمایت 40 میلیارد دلار در وام.

این راه خواهید بود آن را بانک ها انجام ارزیابی (دولت نمی خواهد نیاز به کاغذ بازی است که می تواند درگیر در “چیدن برندگان”) اما آن را انتخاب کنید تا تب بدون کسب و کار نیاز به انجام هر چیزی اضافی.

به طور نامحدود قابل افزایش

دولت آن را پیدا نسبتا ساده به plonk این $66.1 میلیارد بسته در بالای قبلی $17.6 میلیارد دلار بسته است. آن را با استفاده از همان یا از قبل موجود پایه به مقیاس مقادیر و گسترش دوره های زمانی.

این به این معنی آن را می توانید دریافت پول به سرعت و به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز به در اصلی قرار دادن آن را به دست مردم به صورت خودکار.

هیچ عملی محدودیت در توانایی خود را برای انجام این کار است. آن را تحویل چیست مسلما استرالیا بزرگترین بسته محرک اقتصادی و افزایش آن را به عنوان مورد نیاز است.

می توان آن را “پیدا کردن پول” با صدور اوراق قرضه به طور موثر IOUs, به سرمایه گذاران است. اگر سرمایه گذاران می خواهید به offload آنها و یا حتی اگر آنها نمی, دولت متعلق به بانک مرکزی است گفت: آن را خرید و آنها را از سرمایه گذاران بدون محدودیت به منظور جلوگیری از نرخ بهره از حال افزایش است.

دولت اقدامات مالی مقیاس پذیر و بدون محدودیت.


ادامه مطلب: متحده در حال بستن مرزهای خود را برای جلوگیری از coronavirus. است که در واقع اجازه ؟


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو