گفت: جنسی را افزایش می دهد خطر ابتلا به سرطان است و نه کاملا درست و نه در هر راه مفید

یک مطالعه که امروز منتشر شده ادعا می کند که یک ارتباط بین داشتن تا به حال ده یا بیشتر شرکای جنسی و افزایش خطر ابتلا به سرطان است. اما آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.

در حالی که داشتن یک جنسی انتقال عفونت (STI) می تواند افزایش خطر ابتلا به انواع خاصی از سرطان با استفاده از یک فرد در طول عمر تعداد شرکای جنسی به عنوان یک نشانگر خود را به احتمال زیاد, سلامت جنسی, تاریخچه یکی از چندین نقص در این پژوهش است.

شواهد از این مطالعه به اندازه کافی قوی نیست به نتیجه گیری کرد که داشتن شرکای جنسی متعدد را افزایش می دهد یک فرد خطر ابتلا به سرطان است.

برداشت غلطی از این یافته ها می تواند منجر به انگ اطراف STIs و داشتن شرکای جنسی متعدد.


ادامه مطلب: بررسی سلامت: می تواند رابطه جنسی شما را تحت تاثیر قرار خطر ابتلا به سرطان ؟


چه مطالعه انجام

تحقیقات منتشر شده در مجله BMJ جنسی & بهداشت باروری مورد استفاده قرار داده از 2,537 مردان و 3,185 زنان شرکت کننده در مطالعه طولی از پیری سراسر کشور نماینده مطالعه از بزرگسالان در سن 50+ در انگلستان است.

متوسط سن شرکت کنندگان شد 64. اکثر ازدواج کرده بودند و یا زندگی با یک شریک سفید, غیر سیگاری مصرف الکل به طور منظم و حداقل در حد متوسط فعال یک بار در هفته یا بیشتر.

از شرکت کنندگان خواسته شد به یاد تعدادی از مردم با آنها تا به حال تا به حال غلاف, دهان یا مقعد در طول عمر خود. محققان گروه بندی پاسخ به چهار دسته نشان داده شده در جدول زیر است.

این محققان سپس به بررسی ارتباط بین طول عمر تعداد شرکای جنسی و خود گزارش سلامت (سلامتی خود محدود کردن طولانی مدت بیماری, سرطان, بیماری قلبی و سکته مغزی).

محققان برای کنترل طیف وسیعی از عوامل دموگرافيک (سن ، قومیت مشارکت وضعیت و وضعیت اجتماعی و اقتصادی) و همچنین سلامت-عوامل مرتبط با آن (سیگار کشیدن, وضعیت, فرکانس از مصرف الکل و فعالیت بدنی و افسردگی).

آنچه این مطالعه نشان داد

مردان با 2-4 همکاران و 10+ همکاران بودند بیشتر احتمال دارد که تشخیص داده شده مبتلا به سرطان در مقایسه با مردان با 0-1 همکاران. وجود دارد هیچ تفاوتی بین مردان با 0-1 همکاران و 5-9 همکاران.

در مقایسه با زنان با 0-1 شرکای زنان با 10+ همکاران بودند بیشتر احتمال دارد که تشخیص داده شده است با سرطان است.

زنان با 5-9 همکاران و 10+ همکاران نیز بیشتر احتمال دارد به گزارش “محدود کردن دیرینه بیماری” از کسانی که با 0-1 همکاران.

نویسندگان مشخص نیست چه به منزله محدود کردن طولانی مدت بیماری, اما نگاه کردن به سوالات آنها خواسته شرکت کنندگان ما می تواند معلوم این یک بیماری مزمن است که مختل فعالیت های روزانه. آن را به احتمال زیاد این محدوده تحریک کننده ملایم به ناتوان کننده.


ادامه مطلب: جدید گارداسیل 9 واکسن افزایش نوجوان حفاظت از HPV و سرطان دهانه رحم 23 درصد


وجود ارتباط بين تعداد شرکای جنسی و خود دارای سلامت عمومی و بیماری های قلبی یا سکته مغزی برای هر دو مردان و زنان است.

به ویژه در حالی که از نظر آماری معنیدار اثر اندازه تمام این انجمن ها متوسط بود.

سوء تفاهم این نتایج می تواند ایجاد انگ اطراف STIs که می تواند به جلوگیری مردم از سلامت جنسی بررسی یو پی اس. شاتر

چه تعداد شرکای جنسی باید با خطر ابتلا به سرطان?

یک دلیل وجود دارد برای بررسی اینکه آیا یک فرد در طول عمر تعداد شرکای جنسی است چیزی برای انجام با خطر ابتلا به سرطان. اگر شما تا به حال بسیاری از شرکای جنسی آن را بیشتر احتمال دارد شما شده است در معرض یک STI. داشتن یک بیماری مقاربتی را افزایش می دهد خطر ابتلا به انواع مختلفی از سرطان است.

برای مثال ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) است که مسئول 30 درصد از همه سرطان ها ناشی از عوامل عفونی (باکتری ، ویروس یا انگل), کمک به دهانه رحم, سرطان آلت تناسلی, سرطان, و سرطان دهان و مقعد است.

هپاتیت های ویروسی می تواند انتقال از طریق رابطه جنسی و داشتن هپاتیت مزمن B یا C را افزایش می دهد خطر ابتلا به سرطان کبد.

درمان اچ آی وی را افزایش می دهد خطر ابتلا به سرطان ها مانند لنفوم, sarcomas و سرطان دهانه رحم.


ادامه مطلب: است Truvada (دبستان) بازی تعویض است که به پایان خواهد رسید جدید انتقال HIV در استرالیا ؟


چگونه می تواند به ما در ایجاد حس از این ؟

نویسندگان این مطالعه تصدیق متعدد محدودیت های تجزیه و تحلیل و توصیه می شود کار انجام می شود برای تایید یافته های خود را. ما باید تفسیر نتایج خود را با استفاده از این در ذهن است.

استفاده از عمر تعداد شرکای جنسی به عنوان یک پروکسی برای اندازه گیری STI تاریخچه کلیدی مشکل است. در حالی که ارتباط بين داشتن تعداد بیشتری از همکاران و افزایش خطر ابتلا به STIs بسیاری از عوامل دیگر ممکن است مهم در تعیین یک فرد در معرض خطر آلوده شدن با یک STI.

از جمله این که آیا آنها به تمرین رابطه جنسی سالم چه نوع از عفونت آنها ممکن است مواجه می شوند و اینکه آیا آنها بوده است و در مقابل واکسن و یا درمان خاصی عفونت.

بیشتر تجزیه و تحلیل شد و بر اساس مقطعی از داده ها – یک عکس فوری نیست که حساب برای تغییرات در طول زمان. از شرکت کنندگان خواسته شد به خاطر اطلاعات از گذشته به جای داشتن اندازه گیری های گرفته شده به طور مستقیم در زمان های مختلف. آن را نمی ممکن است به ایجاد علت و معلول از نوع تحليلی-مقطعی.

حتی اگر این ارتباط تایید شده است در نگر, مطالعات طولی یافته ها ممکن است اعمال می شود به دیگر گروه از مردم است.

پیشرفت های اخیر در توسعه واکسن (مانند در دسترس بودن گسترده ای از واکسن HPV) بهتر STI پیشگیری (مانند استفاده از قبل و بعد از قرار گرفتن در معرض پیشگیری – دبستان و پپ – HIV) و موثرتر درمانی (برای مثال مستقیم-اقدام عوامل ضد ویروسی برای درمان هپاتیت C) را کاهش می دهد تاثیر STIs در خطر ابتلا به سرطان برای کسانی که می توانند به آنها دسترسی داشته باشید.

ما در حال حاضر یک واکسن برای جلوگیری از HPV که به نوبه خود باعث کاهش خطر ابتلا به دهانه رحم و سرطان های دیگر. شاتر

مردم با افزایش تعداد شرکای جنسی با احتمال بیشتری به سیگار کشیدن و نوشیدن غالبا (افزایش خطر ابتلا به سرطان) اما همچنین به انجام بیش شدید فعالیت بدنی (کاهش خطر سرطان).

برای زنان بالاتر تعداد شرکای جنسی همراه بود با قومیت; برای مردان با تعداد بیشتری از علائم افسردگی است. اگر چه محققان برای کنترل این عوامل این نقاط برجسته کردن برخی تناقضات در الگوی نتایج.

محققان همچنین نمی تواند توضیح دهد که چرا تعداد بیشتری از شرکای جنسی همراه با احتمال بالاتر از یک محدود کننده بیماری مزمن برای زنان و نه برای مردان.

در نهایت این مطالعه پرسش بیش از آن پاسخ. ما نیاز به تحقیق بیشتر قبل از ما می توانید با استفاده از این نتایج برای اطلاع رسانی به سیاست و یا بهبود عمل.


ادامه مطلب: ننگ و عدم آگاهی توقف افراد جوان تست برای عفونت مقاربتی


این مقاله نتیجه می گیرد گفت: خودروی مورد عمر شرکای جنسی می تواند مفید باشد زمانی که غربالگری برای سرطان خطر است. این یک کشش بسیار طولانی و بر اساس شواهد ارائه شده است.

این رویکرد نیز می تواند مضر باشد. آن می تواند حمله به حریم خصوصی و افزایش ننگ در مورد داشتن شرکای جنسی متعدد یا داشتن یک STI.

ما می دانیم که تجربه انگ می تواند به دلسرد کردن مردم از حضور در سلامت جنسی نمایش فیلم و سایر خدمات است.

آن بهتر خواهد بود برای قرار دادن سلامت محدود و منابع به سمت بهبود پیشگیری و غربالگری و درمان STIs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>