عربستان وزارت بهداشت سخنگوی محمد Abdelali یک کنفرانس خبری گفت که مرگ و میر رخ داده است دوشنبه شب در مدینه که در آن سلامت انسان را وخیم شده بود به سرعت پس از او گزارش شده به اورژانس.

پادشاهی در زمان اقدامات شدید در اوایل برای مهار این بیماری از جمله توقف پروازهای خارجی تعلیق عمره در طول سال زیارت بسته شدن مساجد و مدارس و مراکز و رستوران ها و اعمال شب مقررات منع رفت و آمد.

آن را ثبت و 205 عفونت های جدید در روز سه شنبه, آوردن مجموع در شش خلیج فارس شورای هماهنگی متحده به بیش از 2100 عمدتا در عربستان سعودی و قطر. شش نفر کشته و سه در بحرین دو در امارات متحده عربی و در عربستان سعودی است.

کویت نیز که تحمیل یک حکومت نظامی بازداشت و تبعید نه مهاجران برای نقض مقررات منع رفت و آمد دولت خبرگزاری کونا گفت. وزارت بهداشت و درمان گفت: تمام شهروندان و ساکنان ورود از خارج از کشور وارد نمائید 14 روز در قرنطینه.

امارات متحده عربی در منطقه گردشگری و مرکز کسب و کار و هوایی حمل و نقل, مرکز دارای 248 عفونت.

آن را دنبال کرده است و دیگر کشورهای عربی خلیج فارس در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس ترغیب مردم به ماندن در خانه و نه اعلام رسمی حکومت نظامی و یا تعلیق کار می کنند.

آن را به حالت تعلیق در نماز در مساجد به مدت چهار هفته شروع سهشنبه و برنامه های نزدیک به مراکز تجاری مراکز و رستوران ها و کافه ها و همچنین باز کردن خرده فروشی بازار مواد غذایی برای مدت دو هفته از روز شنبه.

روز دوشنبه گفت: این امر تعلیق همه پروازهای مسافری پس از 48 ساعت.

اما آخرین اطلاعیه از فرودگاه دبی و ابوظبی فرودگاه گفت: توقف در پروازهای مسافری از جمله حمل و نقل پرواز خواهد شروع از 11:59 p. m. به وقت محلی در روز سه شنبه. تخلیه پرواز حمل و نقل و خدمات ادامه خواهد داد.

دبی امارات و ابوظبی را Etihad Airways باید گفت آنها توقف پروازهای مسافری به عنوان چهارشنبه و به طور موقت کاهش کارکنان حقوق و دستمزد.

امارات گفت: پروازها به حالت تعلیق باقی می ماند از روز شنبه هر چند آرسنال گفت: آن را به حالت تعلیق در همه خروج از ابوظبی بلافاصله و آخرین ورود خواهد بود در روز چهارشنبه.

“وجود دارد بسیاری از سردرگمی در پرواز تعلیق” یک دیپلمات اروپایی گفت که تغییرات ناگهانی بود که ساخت آن به طور فزاینده دشوار است برای گرفتن شهروندان اروپایی خانه.

این تعلیق به احتمال زیاد برای اضافه کردن بیشتر فشار اقتصادی در دبی است که دارای نفت و گاز ثروت از پایتخت ابوظبی.

خلیج فارس رقیب هواپیمایی قطر در روز سه شنبه گفت که عامل بیش از 150 پرواز در روز به بیش از 70 شهرستانها و نگاه به اضافه کردن بیشتر به پرواز و یا استفاده از بزرگتر هواپیما “در هر کجا که ممکن است”.

برخی از فروشگاه ها در مراکز خرید در دبی, محبوب, خرید, مقصد بسته شدند جلوتر از روز شنبه بسته شد.

“این یک مشکل جهانی است. من نمی دانم که چرا آنها نمی بسته (زودتر) گفت:” یک کارمند.

عمان با 84 coronavirus موارد اعلام کرد که تعلیق همه پروازهای داخلی و بین المللی از مارس 29 به جز حمل و نقل و پرواز به مسندم یک عمان محاصره در داخل امارات متحده عربی به گفته تلویزیون دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de