پادشاه عربستان سعودی دستور داد مقررات منع رفت و آمد – از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح به مدت 21 روز – به سرعت گسترش coronavirus دولت خبرگزاری آبگرم گزارش روز دوشنبه. حکومت نظامی اثر در پنج شنبه شب.

امارات متحده عربی گفت: آن را به حالت تعلیق همه مسافر و حمل و نقل پرواز به و از این کشور به مدت دو هفته بیش از coronavirus نگرانی دولت خبرگزاری WAM روز دوشنبه گفت:. محموله عملیات خود ادامه خواهد داد.

امارات متحده عربی وزارت بهداشت تصمیم گرفته است به خرید و تجاری مراکز ترک باز کردن داروخانه ها و سوپر مارکت ها همراه با ماهی و سبزیجات و گوشت بازارهای برخورد با عمده فروشان مکار گزارش شده است. آن را به محدود کردن رستوران ها به خدمات تحویل.

WAM گفت: تعطیلی خواهد اثر را در 48 ساعت گذشته به مدت دو هفته موضوع را به بررسی و ارزیابی است.

امارات متحده عربی مردم خواست به ماندن در خانه به جز در موارد ضرورت از جمله گرفتن منابع از جمله مواد غذایی و دارو و یا انجام “ضروری مشاغل”, WAM گفت.

روز یکشنبه عربستان سعودی ثبت 119 مورد جدید از این ویروس در مجموع 511 بالاترین در خلیج عرب منطقه وزارت بهداشت گفت.

چوب خط حساب کردن از موارد در شش کشور شورای همکاری خلیج فارس در حال حاضر در بیش از 1700. بحرین گزارش یک مرگ دوم در روز یکشنبه یک شهروند تخلیه از ایران شورای همکاری خلیج فارس کل مرگ و میر به چهار.

منطقه و گسترش اقدامات برای مبارزه با گسترش این بیماری است. کویت و عربستان سعودی گرفته اند برخی از بنیادی ترین مراحل از جمله توقف پروازهای بین المللی تعلیق کار در بسیاری از موسسات و بسته شدن در اماکن عمومی.

خلیج فارس دولت همچنین اعلام کرده اند بسته های مشوق برای محافظت از خود انرژی تولید اقتصاد شده اند که در برخورد با یک سقوط در قیمت نفت است.

امارات متحده عربی در منطقه گردشگری و مرکز کسب و کار تصویب شده اضافی از 16 میلیارد درهم ($4.4 میلیارد دلار) در روز یکشنبه برای کل بسته محرک از 126 میلیارد درهم با توجه به یک صدای جیر جیر از آن معاون رئیس جمهور و شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی.

گردشگری و بخش مهمان نوازی در دبی, این منطقه متنوع ترین اقتصاد شده است ضربه سخت به اختلال جهانی سفر.

امارات مستقر در خارج از شهر دبی و یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی اشاره کرد و گفت: این امر تعلیق عملیات مسافر – به استثنای پروازهای بازگشت به 13 کشور توسط چهار شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو