اخبار چشمانداز از عربستان سعودی به بین المللی رسانه های اواخر در 6 مارس. ملک سلمان برادر شاهزاده احمد بن عبدالعزیز دستگیر و زندانی شده بود همراه با شاه برادر زاده شاهزاده محمد بن نایف جانشین ولیعهد و وزیر کشور.

گزارش های منتشر شده به رسانه ها گفت: اتهام شد خیانت. شاهزاده احمد فرزند نایف بن احمد و شاهزاده محمد برادر ناتنی شاهزاده نواف بودند نیز دستگیر شدند.

در میان سکوت از عربستان رسمی و رسانه های خصوصی, شایعات در مورد پرواز پادشاه بهداشت و قریب الوقوع جانشینی. دولت عربستان در نهایت به پایان رسید برخی از این پچ پچ در رسانه های اجتماعی و در رسانه های خبری با تصاویر از پادشاه سلمان جلسه در 8 مارس با عربستان سفرای اروگوئه و اوکراین است.

معمار این دستگیری ها در نظر گرفته شده است به تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان به عنوان شناخته شده MBS که پدید آمده است به عنوان قدرتمند ترین مرد در انگلستان در سال های اخیر است. اما چرا MBS حرکت خود را در حال حاضر با دستگیری رقبای بالقوه در جدی ترین اتهامات ممکن است ؟ و که در آن پدر خود را پادشاه ایستاده در این قدرت سلطنتی بازی ؟

Centralising قدرت

هر دو شاهزاده محمد بن نایف و شاهزاده احمد تا به حال یک بار برگزار قدرت در درون وزارت کشور و پتانسیل مخالفان به MBS حکومت. به زودی پس از شاهزاده محمد بن نایف بود حذف به عنوان ولیعهد در سال 2017 او نشان داده شد در عربستان رسانه های جلسه و تبریک مبعث بر گرفتن بیش از این نقشی که عربستان اخبار رسمی آژانس به عنوان یک عمل کردند. اما شاهزاده احمد با توجه به bayaکه سوگند وفاداری به MBS پس از انتصاب.

از زمان شاه فیصل در 1960s قدرت در پادشاهی توزیع شده بین شاه و مجموعهای از ارشد خود را نیمه برادران و تصمیم گیری شده است و نه رضایت طرفین امر است. پادشاه در نظر گرفته شد برای اولین بار در برابر از برادران و نیم برادران همه فرزندان ابن سعود, عربستان سعودی, اولین پادشاه.

اما به عنوان این نسل از خانواده سلطنتی عربستان به تدریج در گذشت از سال 2005 تا 2015 یک خلاء قدرت پدید آمده است که پس از آن هموار راه را برای نسل جدید تجسم با شاهزاده جوان MBS برای پر کردن نقش کلیدی.

هنگامی که زمان پادشاه پادشاه سلمان در زمان تاج و تخت پس از مرگ برادرش ملک عبدالله در ماه ژانویه 2015 او بلافاصله تبدیل افقی غیر متمرکز سیستم به یک عمودی یکی است. او به نام MBS به عنوان وزیر دفاع و دو ماه بعد آنها قمار از دخالت نظامی عربستان در یمن جنگ داخلی. دو سال بعد MBS بود به نام تاج شاهزاده.

پادشاه اردن پس از آن به پایان رسید نهادی fiefdom فرهنگ است که از طریق آن متفاوت شاهزادگان ارشد خود را تمدید خانواده ها و حمایت از شبکه های سنتی کنترل دولت های مختلف بدن. موقعیت و تا به حال به آنها اجازه ایجاد وفاداری از طریق توزیع دولت سخاوتمندانه.

شاهزاده محمد نیز آواره از خود وزارت کشور پایگاه قدرت. این موسسه بود د-دندان با از بین بردن و مبارزه با تروریسم و اطلاعات داخلی از آن اجراء و قرار دادن آنها تحت یک بدن جدید ریاست امنیت دولتی که گزارش به طور مستقیم به شاه. این حرکت ظاهرا در حال حاضر پرداخت می شود.

مطبوعات جزوه عکس پادشاه سلمان خواندن مقالات در 8 مارس. بندر Aljaloud/EPA

دستگیری

اما چرا تا حول و حوش با اخیر بازداشت شاهزاده احمد و برادر زاده اش که در حال حاضر ارائه شده است ناتوان? MBS ممکن است می خواستم پدر خود را به ارسال یک پیام روشن تنظیم یک مثال به صورت بالقوه دیگر منتقدان در خانواده است. عموی خود رفتار او را به بهانه ای به انجام این کار. شاهزاده احمد برخاستیم و تمسخر سلطنتی تصمیم گیری مانند بسته شدن موقت مسجد در شهر مکه در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.


ادامه مطلب: Coronavirus نگرانی قرار دادن یک توقف به مسلمان حج عمره – اما هنوز حج


MBS گرفت و موضوع را به پدرش می داند که اسکلت در گنجه هر عضو خانواده است. پادشاه تایید این قانون از نظم و انضباط. بازداشت جوان و اعضای خانواده در کنار مشتریان خود تقویت هشدار داد که هر کسی وابسته به مخالفان مواجه پایان حرفه خود.

ولیعهد و پادشاه باید در محل قرار داده و تدابیر دیگر توسط garnering پشتیبانی از دیگر ارشد royals به ویژه با انتصاب فرزندان خود را – برخی از آنها در میان MBS را “نسل جدید” به مواضع قدرت است. هویج و چوب هستند و هر دو در حال دست تکان داد در ریاض برای همه برای دیدن.

نصب چالش

این بدان معنا نیست که MBS اتحاد مغلوب تمام چالش ها. دور از آن.

او در حال حاضر مصرف سیاسی و اقتصادی قمار با عربستان سعودی در چشم انداز سال 2030 برنامه برای تنوع بخشیدن به اقتصاد و ترویج این کشور به عنوان یک قدرت جهانی و همچنین در نظر گرفتن طرح های اجتماعی به liberalise پادشاهی. او نیز در مواجهه دشمنی از برخی در غرب از قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi و باتلاق از یمن جنگ داخلی.

به عنوان اگر جریان های سیاسی نمی شد به اندازه کافی قوی اقتصاد در حال دادن جدید سردرد به ولیعهد. اثرات coronavirus و یک رکود اقتصادی جهانی فرستاده اند قیمت نفت به سقوط آزاد است. با روسیه کاهش عربستان را برای کاهش تولید برای ایجاد ثبات در وضعیت پترو-غول در حال حاضر قفل شده است و در قیمت جنگ برای به دست آوردن بیشترین سهم بازار.

ریاض در پاسخ به شدت افزایش عرضه آن – تحت فشار قرار دادند تا مسکو را بر روی پای عقب به دلیل بسیار بزرگتر عربستان ظرفیت تولید و ذخایر و روسیه ارائه کرده است سعودی ها به تمدید مذاکرات است. اما یک کم قیمت نفت حتی با بیشتر سهم بازار را در کمک به این کشور در حال حاضر رو به یک کسری بودجه نزدیک شدن ما 50 میلیارد دلار (حدود £40 میلیارد دلار) برای سال مالی جاری.

شاید بازداشت شده اند می تواند با تاخیر و در میان این حرکت سریع چالش است. اما MBS یک عادت جدید باز battlefronts در حالی که قبلی هنوز فعال است. او معتقد است این جرقه باید خاموش قبل از آن را تبدیل به یک آتش.

بدون شک وجود دارد در حال حاضر خود را در مورد مطلق گرفتن در قدرت گرفتن است که پادشاه است تقویت. که آیا آنها را نگه دارید که گرفتن در دراز مدت موضوع دیگری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو