عربستان سعودی تعلیق زیارت در عربستان به شهروندان و ساکنان

عربستان سعودی در گزارش خود اولین مورد از جدید کروناویروس در روز دوشنبه از فردی که تا به حال اعلام نشده سفر خود به ایران در هنگام ورود به عربستان سعودی است.

“بر اساس توصیه های کمیته منصوب به مانیتور coronavirus…از آن شده است تصمیم برای تعلیق عمره را برای شهروندان و ساکنان پادشاهی” آبگرم گفت: با استناد به یک منبع رسمی در عربستان وزارت کشور.

Muslims pilgrims are seen, following the outbreak of the coronavirus, at the Grand mosque in the holy city of Mecca, Saudi Arabia March 3, 2020. Reuters

مسلمانان زائران هستند دیده می شود پس از شیوع کروناویروس در مسجد بزرگ در شهر مقدس مکه عربستان سعودی در مارس 3 سال 2020 است. ایسنا

عمره اشاره به مناسک حج انجام شده در شهرهای مقدس در طول سال است جدا از سالانه یک هفته ای از حاج, که به طور معمول به تساوی 2 میلیون مسلمان از سراسر جهان است. حاج شروع می شود در این سال در اواخر ماه جولای.

تصمیم گیری خواهد شد به طور منظم مرور و معکوس هنگامی که وضعیت تغییرات آبگرم اضافه شده است.

سعودیها و ساکنان هنوز هم می توانید ببینید مکه و مدینه و دعا وجود دارد و ارائه آنها را برای هدف از عمره معاون حج وزیر Abdulfattah Mashat گفته تلویزیون العربیه روز چهارشنبه.

“مکه هنوز باز است برای بازدید کنندگان از سراسر پادشاهی تصمیم تعلیق عمره تنها فعالیت های” او گفت:.

Cleaners clean Zamzam's water point, following the outbreak of the coronavirus, at the Grand mosque in the holy city of Mecca, Saudi Arabia March 3, 2020. Reuters

پاک کننده ها, پاک, زمزم آب نقطه پس از شیوع کروناویروس در مسجد بزرگ در شهر مقدس مکه عربستان سعودی در مارس 3 سال 2020 است. ایسنا

عربستان سعودی هفته گذشته متوقف عمره ویزا برای خارجی ها و ممنوع خلیج شهروندان از بازدید از دو شهر از آنجا که از virus.

آن را نیز منع گردشگران از حداقل 25 کشور که در آن ویروس یافت شده است و در روز سه شنبه آن را محدود واردان از مسافران از شورای همکاری خلیج فارس (GCC) کشور.

زیارتی است که کسب و کار بزرگ برای عربستان سعودی و ستون فقرات برنامه توسعه گردشگری در زیر تاج شاهزاده محمد بن سلمان اصلاحات اقتصادی در دستور کار است.

بازدید زائران تسریع در باره روزه ماه رمضان, آغاز این سال در اواخر ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de