عربستان سعودی تحمیل 24 ساعت منع رفت و آمد در مکه و مدینه

وزارت کشور در بیانیه ای گفت: وجود چند استثنا از جمله برای کارگران ضروری و در جهت ساکنان برای خرید مواد غذایی و دسترسی به مراقبت های پزشکی. اتومبیل در آن شهرها مناطق مسکونی ممکن است تنها حمل یک مسافر برای محدود کردن این ویروس انتقال آن گفت.

این کشور 30 میلیون گرفته گام های جدی برای مهار این بیماری توقف پروازهای بین المللی, بسته شدن اکثر اماکن عمومی و تعلیق در طول سال عمره مفرده. روز سه شنبه این خواسته مسلمانان برای قرار دادن برنامه به صورت سالانه حاج زیارت در انتظار در انتظار وضوح بیشتر در مورد این بیماری همه گیر.

محدودیت در حرکت را سخت تر و با ورود و خروج به ریاض مکه مدینه و جده به شدت محدود شده است. برخی از محلات مکه و مدینه شد و در حال حاضر تحت کامل مستند اما در بقیه شهرها حکومت نظامی بود که قبلا از 1500 به 0600.

شرق تولید کننده نفت در استان قطیف که در آن پادشاهی اولین coronavirus موارد گزارش شده در ماه گذشته در میان شیعیان حجاج در بازگشت از ایران شده است و این مستند برای نزدیک به چهار هفته است.

عربستان سعودی دارای بیشترین عفونت و مرگ و میر در میان شش عضو شورای همکاری خلیج فارس اما مقامات بهداشت عمومی می گویند در گذشته تجربه مبارزه با سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) کمک کرده و آماده پادشاهی جدید شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de