عراق و زیارت ایران معاون رئیس جمهور به ویروس

دبی, امارات متحده عربی — عربستان سعودی روز پنج شنبه ممنوع زائران خارجی از ورود به انگلستان برای بازدید از, اسلام, مقدس ترین سایت جدید coronavirus بالقوه اخلال در برنامه های میلیون ها نفر از مؤمنان پیش از اسلام روزه ماه رمضان و سالانه حج و بافندگی.

این تصمیم نشان داد که رشد نگرانی در سراسر خاورمیانه در مورد این ویروس را در ایران تایید کرد که موارد آلوده در کشور مشخصی توسط بیش از 100 تا 254 در حال حاضر. کسانی که با این ویروس در جمهوری اسلامی در حال حاضر شامل ایران معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار بهتر شناخته شده به عنوان سخنگوی انگلیسی زبان این “مریم” برای 1979 گروگان-takers که در تصرف سفارت آمریکا در تهران و موجب 444-بعد دیپلماتیک بحران رسانه های دولتی گزارش شده است.

در مجموع 26 نفر فوت کرده اند که تا کنون در ایران بیشترین مرگ و میر در خارج از چین که در آن شیوع آغاز شد.

عربستان سعودی در جلوگیری از زائران از مکه به خانه مکعب شکل کعبه که جهان را 1.8 میلیارد مسلمان در دعا نسبت به پنج بار در روز و همچنین شهر مقدس مدینه و به نظر می رسد بی سابقه ای در تاریخ مدرن است. پادشاهی آل سعود حاکم خانواده مخاطرات مشروعیت خود را در نظارت و حفاظت از سایت های. مقامات نیز به حالت تعلیق در ورود مسافران از کشورهای آسیب دیده از ویروس جدید که نگه داشتن ویزای توریستی برای پادشاهی.

آن را به نظر می رسد مقامات عربستان نگران خطر از زائران گسترش این ویروس که آنها تا به حال در ایران. ویروس’ کانون در جمهوری اسلامی مقدس شیعه در شهر قم که در آن وفادار در احترام رسیدن به بوسه و لمس معروف حرم. که حرم و دیگران باقی مانده اند باز با وجود ایران را به دولت غیر نظامی خواستار آنها بسته شود.

شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد جدید کروناویروس در عربستان سعودی در میان شیوع.

“عربستان سعودی بار دیگر حمایت خود را از همه بین المللی اقداماتی را برای محدود کردن گسترش این ویروس و خواستار آن شهروندان به ورزش احتیاط قبل از سفر به کشورهای دچار coronavirus شیوع” عربستان سعودی وزارت امور خارجه گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این تصمیم است. “ما از خداوند متعال به فراغت تمام بشریت را از تمام آسیب برساند.”

اخبار لغو شوکه جهان اسلام به عنوان بسیاری از صرفه جویی در تمام طول زندگی خود را برای یک فرصت برای دیدن کعبه و راه رفتن در امتداد مسیر حضرت محمد (ص) و بازدید آرامگاه او در مدینه.

صدها نفر از مؤمنان deplaned در پاکستان به عنوان ممنوعیت آمد در حالی که اندونزی و ترکیه تا به حال به نوبه خود به دور هزاران نفر از زائران مجموعه به پرواز. مقامات در قاهره در فرودگاه بین المللی گفت: عربستان تصمیم ایجاد “شدید سردرگمی” و “خشم شدید” در میان هزاران نفر از مسافران در حال انتظار برای پرواز. مقامات امنیتی نیاز به تقویت کننده برای کنترل جمعیت به عنوان اخبار از تحریم را شکست و گفت: مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به آنها اجازه نداشتند به صحبت با خبرنگاران.

بیماری شیوع همواره یک نگرانی اطراف حج که مورد نیاز است از همه سفت مسلمانان یک بار در زندگی خود به خصوص که زائران از سراسر جهان است. اولین ثبت شیوع آمد در 632 به زائران مبارزه مالاریا. یک شیوع وبا در سال 1821 منجر به کشته شدن حدود 20,000 زائران. یکی دیگر از شیوع وبا در سال 1865 کشته 15,000 زائران و سپس در سراسر جهان گسترش.

اخیرا عربستان سعودی در مواجهه با خطر از یکی دیگر از کروناویروس که باعث سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS که شروع به پریدن کرد از بیمار شتر به انسان است. پادشاهی افزایش بهداشت عمومی اقدامات در طول حج در سال 2012 و 2013 و خواست بیمار و سالمندان به حج.

از سپتامبر 2012 تاکنون وجود داشته است تقریبا 2500 موارد MERS گزارش با 858 مرگ و میر نسبت به این ویروس با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اما حج خود دیدم هیچ MERS شیوع. مقامهای سعودی نیز برقرار ممنوعیت حجاج کشورهای آسیب دیده از ویروس ابولا در سال های اخیر به عنوان به خوبی.

پس از این کروناویروس جدید پدید آمده در ماه دسامبر در چین مرکزی این بیمار 82,000 نفر در سطح جهان با بیش از 2,700 مرگ و میر. این بیماری باعث شد نام COVID-19 اشاره به منشاء آن در اواخر سال گذشته.

در حالی که میلیون ها حضور در حج است که در این سال برای اواخر جولای به اوایل ماه اوت میلیون بیشتر می آیند در طول بقیه سال به عتبات در این پادشاهی است. کسانی که دیگر زیارت ها به عنوان عمره که درو 7.5 میلیون نفر در سال 2019 به تنهایی. یکی از بزرگترین بار برای عمره مقدس مسلمانان روزه ماه رمضان است که برای شروع در پایان ماه آوریل است.

آن دسته از زائران صرف به سمت بالا از 10 روز در مقدس mingling در محله های تنگ. از کسانی که بسیاری از آنها در خانه باید از قبل موجود بیماری های مزمن و آمد از کشور “با کمتر از حد مطلوب بیماری نظارت” با توجه به نامه شنبه به مجله پزشکی لانست.

“عفونت های تنفسی شایع ترین بیماری در میان زائران … و فقدان اجتماعی فاصله میان زائران آنها به عنوان شرکت در مراسم مذهبی خود را تقویت معرض خطر ابتلا به, و انتقال بیماری های تنفسی” نامه به عنوان خوانده شده.

در این نامه افزود: “ما لازم نیست که صبر کنید برای مورد اول به ظهور در عربستان سعودی مقدس. زمان برای آمادگی در حال حاضر است.”

دکتر زیاد یک Memish عربستان سعودی استاد است که به مطالعه بیماری های عفونی و همکاری امضا این نامه گفت: استقبال از او پادشاهی تصمیم.

“این یک تصمیم دشوار” او گفت: آسوشیتد پرس. “اما با گسترش سریع COVID-19 و عدم خوب تشخیص پیشگیرانه واکسن و درمان این بهترین تصمیم است که می تواند گرفته شده در چنین زمان دشوار است.”

Kristian Ulrichsen یک محقق در James A. Baker III موسسه سیاست عمومی در دانشگاه رایس به نام عربستان تصمیم “بی سابقه است.”

“با توجه به در سراسر جهان گسترش ویروس و ماهیت جهانی دارند آن را حس می کند از بهداشت عمومی و ایمنی از نقطه نظر” گفت: “به خصوص از ایران مثال نشان میدهد که چگونه یک مذهبی چهارراه می توانید به سرعت تقویت و گسترش و رسیدن به ویروس.”

با ترک تعلیق سفر به عتبات باز, عربستان سعودی باز امکان این سال حج به طور بالقوه بودن مختل به عنوان به خوبی.

سخت ترین ضربه ملت در خاورمیانه ایران است که در آن وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour به گزارش روز پنج شنبه 26 مرگ و میر ناشی از 245 موارد تایید شده بیماری. کارشناسان نگران هستند ایران ممکن است underreporting موارد و مرگ و میر با توجه به بیماری’ گسترش سریع از ایران و سراسر خلیج فارس.

Jahanpour به نظر می رسید به آدرس که گفته جدید آزمایشگاه در ایران انجام شد انجام شد و تعداد موارد تایید شده می تواند همچنان به سنبله در روزهای آینده. پنج شنبه این تعداد به نمایندگی از یک پرش در بیش از 100 مورد جدید از روز قبل. مقامات گفت: نماز جمعه در تهران و دیگر شهرستانها خواهد بود لغو شد با توجه به semiofficial ایران, اخبار سازمان های.

آیت الله علی خامنه ای روز پنج شنبه ستایش پزشکی کارکنان تماس کار خود را “بسیار ارزشمند است.” اما این ویروس زده شده است این مقام مسئول ایران در پاسخ به شیوع بیماری و همچنین به عنوان حداقل دو نماینده مجلس. روز پنج شنبه دولت-اجرای خبرگزاری ایرنا گزارش داد که ابتکار ایران معاون رئیس جمهور و گروگان-یادداشت برداری سخنگوی کرده بود این ویروس. این گزارش او احتمالا خودش را در خانه.

——

آسوشیتد پرس نویسندگان ناصر کریمی در تهران; منیر احمد در اسلام آباد; Isabel دبر در قاهره; Niniek Karmini در جاکارتا اندونزی; Andrew Wilks در آنکارا, ترکیه و قاسم عبد زهرا در بغداد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de