تصاویر ماهواره ای نشان می دهد کاهش چشمگیر در آلودگی بیش از چین در میان شیوع کروناویروس

تورنتو — تصاویر ماهواره ای ارائه شده توسط ناسا نشان می دهد کاهش چشمگیر آلودگی حلق آویز بیش از چین با تشکر در بخش, به رکود اقتصادی باعث رمان شیوع کروناویروس.

وقتی که در مقایسه تصاویر ماهواره ای از Jan. 1 Feb. 25 دانشمندان با آژانس فضایی آمریکا متوجه تفاوت معنی داری در سطح دی اکسید نیتروژن یک گاز ساطع شده از وسایل نقلیه موتوری, نیروگاه و تجهیزات صنعتی بیش از چین است.

“این اولین بار است که من را دیده اند چنین نمایشی افت بیش از یک منطقه گسترده ای را برای یک رویداد خاص,” فی لیو یک کیفیت هوا پژوهشگر در پرواز فضایی گودارد ناسا مرکز در بیانیه ای گفت.

به گفته دانشمندان ناسا کاهش آلودگی شد, اولین آشکار در نزدیکی ووهان مرکز از COVID-19 شیوع اما در نهایت گسترش در سراسر کشور است.

دانشمندان بر این باورند که کاهش چشمگیر آلودگی است “حداقل تا حدودی”مربوط به کاهش رشد اقتصادی پس از شیوع.

چین ثبت کرده است حدود 80,000 موارد ویروس ها و 2,870 مرگ و میر ناشی از اوایل ژانویه.

هوبئی استان که شامل شهر ووهان شده است تحت قرنطینه برای بیش از یک ماه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

نزدیک به 50 میلیون نفر آسیب دیده اند و مستند تبدیل شلوغ شهرستانها به شهر ارواح.کارخانه ها در سراسر منطقه نیز توقیف توسط دولت در طول ارتفاع از وقوع.

اگر چه کار است که به تدریج در حال حاضر در تولید گیاهان خودروسازان و شرکت های دیگر در حال انتظار نمی رود به بازگشت به تولید کامل تا اواسط ماه مارس.

این هفته بازار سهام دچار آن بدترین هفته پس از رکود اقتصادی سال 2008 در ارتباط با کاهش رشد اقتصادی و ترس است که شیوع بیماری می تواند تبدیل به یک در سراسر جهان همه گیر قادر به ایجاد گسترده قرنطينه و خاموش کردن صنایع.

ناسا اشاره کرد که چین نیز نشان داد که کاهش سطح دی اکسید نیتروژن که در طول رکود اقتصادی در سال 2008 اما این کاهش تدریجی تر.

چین سال جدید قمری جشن در اواخر ماه ژانویه نیز مربوط به کاهش آلودگی هوا اما دانشمندان می گویند که آنها به طور معمول بازگشت به سطح متوسط یک بار این جشن بیش از.

“این کاهش نرخ را مهم تر از در سال های گذشته و آن را به طول انجامید و” لیو گفت.

“من تعجب نیست که چرا بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور باید اقدامات لازم برای به حداقل رساندن گسترش ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de