تورنتو — تصاویر جدید از آژانس فضایی اروپا نشان می دهد کاهش در آلودگی هوا بیش شمال ایتالیا و در میان کشور coronavirus مستند.

یک انیمیشن از داده های ماهواره ای از ESA را کوپرنیک ماهواره ای جمع آوری شده بین 1 ژانویه و مارس 11 نشان می دهد که کاهش در تولید گازهای گلخانه ای در سراسر اروپا به خصوص ایتالیا به عنوان COVID-19 درخواست مستندات و فعالیت کاهش می یابد.

از مارس 14, ایتالیا گزارش داد بیش از 17,660 COVID-19 بيمار بزرگترین شیوع تایید موارد گزارش شده در خارج از چین است. مستندات آغاز شده در ایتالیا در اواخر فوریه.

“کاهش دی اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای بیش از دره پو در شمال ایتالیا است به خصوص مشهود است” گفت: کوپرنیک نگهبان-5P ماموریت مدیر نوئل Zehner در آزادی مطبوعات.

“اگر چه ممکن است تغییرات جزئی در آن داده ها به دلیل پوشش ابر و تغییر در آب و هوا ما بسیار با اعتماد به نفس است که کاهش در تولید گازهای گلخانه ای است که ما می توانید ببینید همزمان با مستند در ایتالیا باعث ترافیک کمتر و صنعتی فعالیت است.”

داده های جمع آوری شده توسط ماهواره Tropomi ابزار که نقشه آلاینده های هوا در سراسر جهان.

“Tropomi دقیق ترین ابزار امروز که اقدامات آلودگی هوا از فضا” گفت: Josef Aschbacher ESA مدیر از زمین مشاهده برنامه های.

“این اندازه گیری در سطح جهان به لطف دسترس به صورت رایگان و باز کردن اطلاعات سیاست ارائه اطلاعات حیاتی برای شهروندان و تصمیم سازان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو