Sask. کشاورزان رشته در کشتی کروز با 21 تایید موارد COVID-19

رجینا — یک ساسکاچوان زن رشته در یک شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در نزدیکی سان فرانسیسکو با 21 تایید موارد COVID-19 در هیئت مدیره.

کارا Schiestel و مزرعه دام و دانه در نزدیکی Oxbow, Sask. فصل زایمان نزدیک است و Schiestel گفت: CTV News رجینا که آنها امید به خانه به زودی.

او گفت: کسانی که تست مثبت خواهد شد انتقال به بیمارستان و بقیه مسافران باقی خواهد ماند و در قرنطینه. Schiestel گفت: 19 خدمه و دو مسافر مورد آزمایش قرار داده اند postive.

“چهارشنبه چهارم در 4 صبح ما داده شد اطلاع رسانی در زیر درب ما در مورد نگرانی” او گفت:. “آن روز همه بزرگ گردهمایی لغو شد. بوفه مواد غذایی بود مقعر برای شما و چاشنی شد دور گرفته شده است.”

Schiestel گفت: صبح روز پنجشنبه گارد ساحلی کاهش یافته است تست کیت. فعالیت ها لغو شد و ناهار خوری مناطق بسته شد. مسافران توصیه به ماندن در اتاق و اتاق خدمات ارائه شد.

“از فراوانی احتیاط تمام مهمانان که شناسایی شده اند و برای تست خواسته شده است به ماندن در staterooms.” شاهزاده Cruises به اشتراک گذاشته شده در آن در Facebook صفحه در روز پنج شنبه.

Schiestel و شوهرش همراه با یکی دیگر از گردشگاه عمومی, Sask. سوار کشتی on Feb. 21 در کالیفرنیا. کشتی سفر به هاوایی قبل از بازگشت زود هنگام به سان فرانسیسکو برش توقف در Ensenada, مکزیک.

“ما ابلاغ شده است توسط ایالات متحده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) که آنها در حال بررسی یک خوشه کوچک از COVID-19 نفر در شمال کالیفرنیا متصل به یک گرند شاهزاده سفر که بادبان رفت و برگشت [از] سان فرانسیسکو از Feb. 11 Feb. 21.,” نوشت: افسر ارشد پزشکی دکتر گرانت Tarling در سلامت مشورتی که فرستاده شد به مسافران در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im