ساندرز دقت برنده نیوهمپشایر به عنوان Klobuchar موج, در حالی که کوئینزلند گره خورده است 50-50

با 87 درصد گزارش امروز در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه برنی ساندرز برنده 25.7% شکست پیت Buttigieg که برنده 24.4%. Ctq تعجب بود و سوم قوی با 19.8%. سابق frontrunners جو بایدن و سناتور الیزابت وارن بمباران با هر دو برنده کمتر از 10 درصد و عدم دیدار با 15% آستانه مورد نیاز برای برنده شدن ملی نمایندگان.

در سال 2016 ساندرز برنده نیوهمپشایر اولیه خرد کردن 60-38 حاشیه بیش از هیلاری کلینتون ، در این سال مجموع متوسط برای نامزدها (Buttigieg, Klobuchar و بایدن) تقریبا 18 امتیاز جلوتر از این مجموع به صورت چپ نامزدها (ساندرز و وارن).

دموکراتیک نمایندگان تعلق می گیرد به همان نسبت اما با 15% آستانه. ساندرز’ بهترین شانس را برای نامزدی برنده است اگر متوسط نامزدهای ذکر شده در بالا به همراه مایکل بلومبرگ همه دست در آستانه در به اندازه کافی مکان و اجازه می دهد ساندرز به نفع خود متعهد نماینده اکثریت کم رای به اشتراک بگذارید.

اگر چند نامزد برنده 15% یا بیشتر و هیچ کس نزدیک است اکثریت نمایندگان متعهد وجود خواهد داشت “رقابت دموکراتیک کنوانسیون” در اواسط ماه جولای. رقابت کنوانسیون رخ داده است اغلب قبل از دوران مقدماتی و قفقاز است که به رای دهندگان این فرصت را به را انتخاب کنید حزب خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری. آخرین زمان واقعی رقابت کنوانسیون رخ داده بود در سال 1952.

این megyn kelly مدل پیش بینی کرده است که احتمال هیچ کس برنده متعهد نماینده اکثریت افزایش به 33 درصد در حالی که یک ساندرز اکثریت شانس به 38 درصد و بایدن در 18% داشتن هواپیما در هوا پس از فقیر آیووا نتیجه.


ادامه مطلب: Buttigieg و ساندرز در آیووا نتایج و نیروی کار را افزایش می دهد Newspoll منجر


Ctq یک سناتور آمریکایی از ایالت مینه سوتا. او اولین انتخاب شد در سال 2006 و انتخاب مجدد در سال 2012 و 2018 برنده شدن در هر سه بار حداقل 20 امتیاز. در سال 2016 کلینتون را شکست داد و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تنها 1.5% در مینه سوتا در حالی که باراک اوباما برنده 8 درصد در سال 2012. Klobuchar بهتر است که ریاست جمهوری تکیه در مینه سوتا توسط یک حاشیه بزرگ.

Klobuchar است 59 در حالی که دیگر بالا دموکراتیک نامزدها می تواند به عنوان یا بیش از حد پیر (Warren بلومبرگ بایدن و ساندرز همه در 70s خود با دومی سه در اواخر 70s) یا بیش از حد جوان (Buttigieg است 38). Klobuchar یک مورد خوب را که او electable.

گرفتن زیر 10% بود ملال انگیز برای هر دو وارن و بایدن. بایدن ممکن است قادر به بازیابی یک بار تقویم تبدیل به متحده با بسیاری از رای دهندگان (آیووا و نیوهمپشایر تقریبا تمام سفید). آن را بسیار سخت برای دیدن جایی که وارن می تواند برنده دیگر از در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

در RealClearPolitics میانگین ملی دموکراتیک سنجی ساندرز آگهی با 23.0% به دنبال بایدن در 20.4% بلومبرگ 13.6% وارن 13.0%, Buttigieg 10.4 درصد و Klobuchar 4.4%. ترین کار میدانی برای این انتخابات در نظر گرفته شد پس از آیووا توضیح قطره برای هر دو بایدن و وارن. می Klobuchar افزایش ملی رای به اشتراک گذاری پس از نیوهمپشایر?

بعدی دموکراتیک مسابقه است که در فوریه 22, نوادا, انجمن, به دنبال مارس 29 کارولینای جنوبی اولیه. شده اند وجود دارد هیچ نظر سنجی در هر دو حالت پس از آیووا. 14 متحده رای در روز “سه شنبه” 3 مارس و 34 درصد از نمایندگان متعهد تعلق می گیرد به عنوان یک نتیجه.


ادامه مطلب: با چهار روز باقی مانده Sanders, آگهی دقت در آیووا اما بایدن فروش در سراسر کشور


مغلوب ساختن پیشی جستن رأی و انتخابات و رای گیری

یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه توسط سنا در استیضاح اتهامات خود را رتبه بندی با تمام نظر سنجی در megyn kelly جمع هستند 43.6% تایید 51.9% رد (خالص -8.3% تایید). با نظر سنجی از ثبت نام و یا به احتمال زیاد رای دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی در حال 44.4% تایید 51.8% رد (خالص -7.4%).

مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه فعلی خود را تاکنون بسیار در اوایل ریاست جمهوری خود. اقتصاد ایالات متحده (پایین را ببینید) در ادامه به خوبی انجام دهد و این تهمت را بهترین دارایی در انتخابات عمومی ماه نوامبر.

در انتخابات عمومی بازی-یو پی اس تهمت هنوز تمام مسیرهای پیشرو دموکراتها در RealclearPolitics به طور متوسط. او مسیرهای ساندرز توسط 4.3%, Buttigieg 1.0 درصدی Klobuchar 2.6% بلومبرگ با 6.0 درصد بایدن با 5.6 درصد و وارن 2.2%.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده نیوهمپشایر جمهوری خواه اولیه با بیش از 85 درصد است.

یک شغل گزارش برای مغلوب ساختن پیشی جستن

در ما ژانویه شغل گزارش خانواده بررسی کرده 0.1% افزایش در نرخ بیکاری از ماه دسامبر به 3.6 درصد. این بیکاری افزایش رانده شد با 0.2% افزایش در نرخ مشارکت به 63.4%. اشتغال نسبت جمعيت – درصد واجد شرایط آمریکایی ها که شاغل هستند – 0.2% 61.2% آن بالاترین سطح از نوامبر 2008 در نزدیکی آغاز بحران مالی جهانی.

ما با استفاده از دو نظرسنجی برای آن شغل ، در ایجاد نظرسنجی 225,000 شغل اضافه شد در ماه ژانویه و به مدت سه ماه به طور متوسط به دست آوردن شغل در ماه نوامبر به ماه ژانویه بود 211,000. یکی از ضعف در این گزارش این است که دستمزد افزایش 7c. ما هنوز داریم ژانویه گزارش تورم. در ماه دسامبر تورم دستمزد کاهش یافت.

در اخیر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, نظرسنجی مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی در اقتصاد شد 54-42 تایید کردن از خود را در همه زمان بالا از 57-38 تایید توسط همان ناظر انتخابات در اواسط ژانویه.

کوئینزلند نظرسنجی: 50-50 کراوات

کوئینزلند انتخابات برگزار خواهد شد و در اکتبر 31, فقط قبل از ما گرفت. یک نظرسنجی احتمالا انجام نوامبر 5-6 از یک نمونه از بیش از 1000 تا به حال 50-50 کراوات یک نقطه برای به دست آوردن نیروی کار از جمله آخرین نظرسنجی در ماه اوت است.

اولیه آرا 35% LNP (پایین دو) 34 درصد نیروی کار (دو) 15% و یک ملت (دو) و 10 درصد سبزی (پایین سه). کاهش سبزها رای و بالاتر یک ملت رای به کاهش نیروی کار سهم کلی تنظیمات.

برتر Annastacia Palaszczuk رتبه شد 29 درصد تایید (پنج) و 44 درصد رد (یک) برای خالص تصویب -15 پایین چهار امتیاز. رهبر مخالفان Deb Frecklington رتبه بدتر شد و در 23 درصد تایید (صفحه هشت) و 44 درصد رد (تا شش) برای خالص تصویب -21 پایین 14 امتیاز. Palaszczuk رهبری به عنوان بهتر و برتر توسط 34-22 (34-29 در ماه اوت).

در مارس 2019 فدرال انتخابات, Queensland, رای گیری تا حد زیادی اغراق آمیز فدرال کار و موقعیت. اما رای گیری دقیق بود در نوامبر سال 2017, Queensland, دولت در انتخابات است.


ادامه مطلب: Newspoll احتمالا اشتباه از Morrison شد ب. ظ; رای گیری شده است و کمتر دقیق در انتخابات اخیر


Sinn Féin ناراحتی محافظه کار duopoly در ایرلندی انتخابات

ایرلندی سیاست شده است تحت سلطه دو حزب محافظه کار احزاب: Fianna Fáil و خوب Gael. اما در روز انتخابات به دور چپ Sinn Féin ناراحت از این جهت که برای اولین بار در اول تنظیمات با 24.5% (تا عظیم 10.7% پس از انتخابات 2016). در حالی که Sinn Féin شد برای اولین بار در رای آنها دوم در صندلی. اطلاعات بیشتر در آغاز نیوهمپشایر زندگی می کنند وبلاگ برای نظرسنجی Bludger.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>