تحریم ها شکست های اقتصادی و coronavirus ممکن است باعث شود ایران به تغییر آن دخالت در سوریه

ایران و ظهور به عنوان یک منطقه داغ برای coronavirus بیشتر پیچیده است که کشور را به روابط با همسایگان خود در زمانی که اقتصاد آن است کشویی عمیق تر به رکود است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “حداکثر فشار” مبارزات انتخاباتی در ایران با افزایش فشار تحریم های اقتصادی همزمان با گسترش بحران بهداشتی که آزمایش یک تندرو رهبری است.

ایران اعتماد به نفس در آن حاکمان کشیده است و در هر مورد وجود دارد شده است مداوم ناآرامی که در آن درگیری های خشونت آمیز با مقامات بیش از مشکلات اقتصادی منجر به ده ها تن از مرگ و میر.

توفان تحریم یک تعمیق اقتصادی نو سنگر سازی و در حال حاضر بهداشت و درمان اضطراری رهبران ایران احساس خواهد شد آنها بیش از معمولا تحت محاصره.

آمدن در بالای امریکا را ترور ایران فرمانده نظامی سرگرد ژنرال قاسم سلیمانی در اوایل ژانویه این لحظات مخاطره آمیز برای ایران و رهبری است.


ادامه مطلب: عربستان انتقام سلیمانی کشتن اما در اینجا به همین دلیل آن را نمی خواهد به دنبال رویارویی مستقیم با آمریکا


حال سوال این است که آیا یک نامعقول ایران احساس خواهد شد موظف به جلو و عقب از آن گران دخالت در سوریه و حمایت خود را از متحدان خود در لبنان و یمن و جاهای دیگر در یک مشکل منطقه است.

به عبارت دیگر خواهد شد و رهبری آن تحت فشار قابل توجه در مرحله یک عقب نشینی و یا حتی تصمیم می گیرید آن را در منافع خود به دنبال نوعی از محل اقامت با دولت آمریکا است که از خم در سفت کردن پیچ? وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo هفته گذشته اضافی تحمیل محدودیت در سفر چهره های نزدیک به ایران بوده است.

جایگزین برای تهران به عقب نشینی به پوسته خود را در حالی که سوار اقتصادی و دیگر فشارهای. با توجه به parlous دولت از اقتصاد ایران این خواهد بود آسان تر از انجام گفت.

در تمام این بقا از یک بحرانزده رژیم در قدرت پس از سرنگونی شاه در سال 1979 برترین خواهد بود.

آیا دهید که یک تجدید نظر ایران در عدم مذاکره جایگزینی ایران بدون تحریم که برداشته اول باقی مانده است دیده می شود.

این گزینه ها خواهد بود اظهارنظر در پشت صحنه در استدلال بین میانه های نزدیک به رئیس جمهور ایران حسن روحانی و عناصر تندرو در تراز وسط قرار دارد با آیت الله خامنه ای ،

به عنوان چیز ایستاده به نظر می رسد تندروها باید امن دست بالا.

ایران در انتخابات پارلمانی هفته گذشته روشن ساخته. تندروها زمانی نزدیک جارو تمیز پس از قدرتمند شورای نگهبان حذف شدند هزاران نفر از کاندیدای میانه از مسابقه.

منصوب آیتالله خامنهای در شورای دامپزشکان نامزدهای مناسب برای انتخابات است.

ده ها تن از وزش اعضای پارلمان محروم بودند این فرصت را به recontest.

علی Vaez, مدیر ایران پروژه در گروه بین المللی بحران گفت:

این است 2004-2005 همه را دوباره و دوباره: تغییر از مرکز سیاست ایران به سمت راست harbingered توسط یک پیروزی بزرگ اصلاح طلب در پایین مشارکت مردم در انتخابات مجلس به دنبال تصاحب ریاست جمهوری اصلاح طلب.

این است که به طور بالقوه خبر بد برای رئیس جمهور روحانی که تا به حال به دنبال یک محل اقامت با آمریکا و متحدان آن پس از امضای قرارداد در سال 2015 که در ایران توافق برای توقف برنامه سلاح های هسته.

ایران باید انتخابات ریاست جمهوری سال آینده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ما از ایران در سال 2018 است. به عنوان یک نتیجه, تهران شده است, لبه دور از تعهدات تحت طرح جامع اقدام مشترک (JCPOA) برای توقف آن غنی سازی فرآیندهای.

پیچیده همه از این است که coronavirus بیماری همه گیر در یک کشور که در آن خدمات بهداشتی و درمانی در حال حاضر کشیده.

تا اواسط هفته در ایران گزارش شده بود 95 موارد اما این مسلما به طور قابل توجهی طلب بخشایش وضعیت. کشور اعتقاد بر این است که دچار بیشترین مرگ و میر ناشی از این ویروس در خارج از چین است.

تلاشهای ایران برای جلوگیری از سرایت هستند بسیار مانع از این واقعیت است که آن است که یک قسمت را برای میلیون ها نفر از زائران شیعه سالانه از کشورهای اطراف. این شامل افغانستان و پاکستان و کشورهای خلیج فارس.

شهر مقدس قم تبدیل به یک چشمه از ویروس. چندین مرگ و میر گزارش شده وجود دارد.

نمادی از شهر تهران چالش ها در گرفتن coronavirus تحت کنترل است و در مورد آن معاون وزیر بهداشت.

در اوایل این هفته, ایرج Harirchi کرده بود را تکذیب کرد مقامات پوشش مقیاس شیوع. او بعد از گزارش خود او مبتلا به این بیماری است.

این را انجام داده اند کمی به ایجاد اعتماد به نفس در دولت توانایی مهار این بیماری و یا ارائه معتبر حسابداری از گسترش آن در یک کشور 80 میلیون نفر است.

اضافه کردن به نگرانی های منطقه گسترده ای است که ایران اعتقاد بر این بود که منبع عفونت است که پدید آمده در میان همسایگان خود از جمله افغانستان, بحرین, عراق, کویت و عمان است.

همه این کشورها در حال حاضر اعمال محدودیت در سفر به و از جمهوری اسلامی است. دبی, ترانزیت و خطوط هوایی امارات و اتحاد است به حالت تعلیق همه مسافر و بار پرواز به ایران برای یک هفته به عنوان یک “اقدام احتیاطی”.

محدودیت در سفر باید بیشتر تقلیل اثر در اقتصاد ايران است. آن را در حال حاضر وضعیتی وخیم از تحریم های شدید که شامل گسترده محدودیت در این کشور صادرات نفت خود را حیاتی اقتصادی.

در ماه اکتبر صندوق بین المللی پول گزارش داد اقتصاد ایران خواهد قرارداد با 9.5 درصد در سال 2019. این بدترین سال برای ایران پس از سال 1984 در اوج جنگ ایران و عراق.

در سال 2019 به کشور تنها به بدتر با توجه به صندوق بین المللی پول شد, لیبی در چنگال یک جنگ داخلی رنج می برد که 19 درصد انقباض و ونزوئلا که کاهش 35 درصد است.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی پیش بینی کرده بود افزایشی رشد, در صورتی که برای ایران در سال 2020 است. با در نظر coronavirus نگرانی های حاشیه ای رشد در حال حاضر به نظر می رسد بسیار بعید است.


ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه ‘چشم انداز’ است یک فاجعه است که تنها چیز بدتر خواهد شد


ایران نیز زده با بالا رفتن سرسام آور نرخ تورم است. صندوق بین المللی پول قرار داده و این رقم برای سال 2019 در 35.7%. آماری مرکز ایران ارزیابی تعداد بالاتر در حدود 50 درصد است.

مواد غذایی و هزینه های سوخت رفته را از طریق سقف. این است علت اصلی ناآرامی های مدنی است که در ادامه به ستوه رژیم. با ما حمایت از تحریم در جای خود و در حال حاضر یک بحران بهداشتی bedevilling کشور وجود دارد کمی تسکین در چشم.

آنچه روشن است این است که ایران با آن مواجه است آن را بیشتر به چالش کشیدن لحظه از سال 1988 و پایان جنگ با عراق که در آن حدود 500,000 ایرانیان کشته شدند. هزینه های جنگ بلد اقتصاد و خشک.

در برخی از راه های, آخرین وضعیت ممکن است بیشتر به چالش کشیدن برای این رژیم داده است که ایرانیان بودند متحد در تلاش های جنگی. که وحدت در حال حاضر یک حافظه دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im