سامسونگ در تلاش دوم در یک گوشی تاشو پس از یک تاخیر در اجرای سال گذشته می آید که کره جنوبی شرکت fends off رقیب سنتی خود در حق بیمه بازار گوشی های شرکت اپل همراه با صعودی سازندگان چینی مانند هواوی که خورده اند به فروش آن در چین و اروپا است.

هواوی تنها منتشر شده خود را در گوشی های تاشو در چین و اپل هنوز برای انتشار یک 5G آی فون از هر نوع.

برخی از تحلیلگران گفت: فروش سامسونگ در پرچمدار جدید سری Galaxy S20 – که از ویژگی های به عنوان بسیاری از چهار قدرتمند دوربین – خواهد شد کمی کمتر از کسانی که از سلف خود انتظار گوشی های تاشو می تواند به برخی از فروش آن است.

سهام سامسونگ که تولید 34 درصد از سود خود را در سال گذشته از کسب و کار تلفن همراه و نیمی از آن تراشه کسب و کار 0.2% در یک تخت بازار گسترده تر.

کهکشان Z تلنگر با تاشو شیشه شروع می شود به عنوان یک مربع بزرگ که بسته شده و گسترش می یابد به مانند اکثر گوشی های هوشمند است. آن شروع خواهد شد در $1,380 و در دسترس خواهد بود از روز جمعه در رنگ های بنفش و طلا و سیاه و سفید مدیران گفت: در سان فرانسیسکو.

سال گذشته Galaxy برابر بزرگتر از واحد است که چین مانند یک کتاب بود و panned برای ساخت و ساز آن تا به حال یک پلاستیک روی صفحه نمایش و قیمت در حدود 2000 دلار.

حامل در حال شرط بندی بر روی 5G گوشی برای احیای تقاضا به عنوان مردم در حفظ و تلفن های خود را برای زمانی که سه تا چهار سال جهانی گوشی های هوشمند بازار بلوغ گفت: Cristiano آمون جمهور Qualcomm Inc که عرضه این تراشه برای بسیاری از دستگاه های سامسونگ.

“نکته کلیدی این است که مربوط به کهکشان S20 است این واقعا یک داستان در مورد چگونه 5G در حال حاضر تبدیل به جریان اصلی” آمون به رویترز گفت در یک مصاحبه.

هاله اثر

سامسونگ گفت: آن سه کهکشان S20 همراه خواهد بود گران تر از پیشینیان زمانی که آنها راه اندازی در ماه مارس با قیمت با شروع از $999. آنها را 5G گزینه در حالی که Z تلنگر 4G تلفن.

“هر کس می خواهد آن را به 5G اما با بخش آنها هدف قرار دادن سبک آگاهانه جوانتر مردمی در حال حاضر من فکر می کنم آنها در حال رفتن به خوب” بدون 5G در Z تلنگر گفت: پاتریک مورهد از مور بینش و استراتژی.

سامسونگ شد شماره 1 شرکت گوشی های هوشمند به طور کلی در سال 2019 با 21.6 درصد از بازار جهانی با توجه به IDC. اما آن را از دست داد که به عنوان اپل در سه ماهه دسامبر به قیمت های ارزان تر برای آی فون 11 راه اندازی شد در سه ماهه سوم کمک آمریکا شرکت علامت آن بهترین رشد پس از 2015.

در سطح جهانی آن نیز رقابت سختی از Huawei Technologies Co., Ltd., که یک سوم از سهم بازار در سه ماهه چهارم اگر چه این شرکت چینی در آمریکا-چین نبرد بر امنیت و فن آوری به خصوص در 5G.

در حالی که چین شیوع کروناویروس را آغاز کرده است به گونه زنجیره تامین جهانی و اخلال در تولید کره جنوبی شرکت دیده می شود بیشترین تاثیر در میان عمده ترین تولید کنندگان به عنوان اصلی آن تولید پایه است که در ویتنام گفته تحلیلگران.

آن را نقل مکان کرد و عقب لنز دوربین جدید Galaxy S20 دستگاه که رقابت سر به سر با اپل به یک مربع سیاه, پنل آوردن دوربین و نزدیک به طراحی آی فون 11 سری. دو نفر از سامسونگ در سه S20 ویژگی های تلفن چهار دوربین در مقایسه با سه دوربین در آی فون اپل.

“دوربین جنگ در گوشی های هوشمند کاملا برگشت گفت:” باب o’donnell از TECHnalysis پژوهش است.

محدود foldable display بهره وری را محدود و سامسونگ و صنعت مقامات و تحلیلگران می گویند.

فروش دیده می شود در 5 میلیون واحد در حداکثر این سال و یا کمتر از 2% از سامسونگ در مجموع محموله های گوشی های هوشمند در سال 2019 یک فرد آشنا با این موضوع به رویترز گفت. سامسونگ به احتمال زیاد برای راه اندازی یک نسخه به روز شده از آن کهکشان بریزید بعد از این سال دیگر منبع گفت.

“Foldables گران هستند و بسیار سخت به تولید است. آن زمان را برای foldables برای تبدیل شدن به بازار انبوه محصولات” گفت: Neil Mawston یک تحلیلگر در استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک در انتظار یک بازار انبوه برخاست تا سال 2022 و یا 2023.

“در حال حاضر foldables فوق العاده-محصول حق بیمه است که می تواند درایو سود و یا یک هاله اثر برای سامسونگ نام تجاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو