به عنوان کشور کامل دو هفته از مستند ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر, ورزش همچنان به حالت تعلیق ‘نامحدود’ در دستور دولت است.

“ما تا به حال یک آسیب بزرگ مشکل است. اول از همه ما خارجی مرکز به جلو (Kobba) بازی نمی کند هر بازی. مرکز ما در نیمه امری نیست بازی در سه بازی گذشته. کاپیتان جمال نشسته دو بازی” 66 ساله مربی گفت.

“این نقص بزرگ برای تیم ما اما… من مطمئن هستم که زمانی که ما (بازی با تیم به طور منظم) ما را قادر به ادامه مبارزه برای نقطه بالا از BPL,” او اضافه شده است.

سیف SC نشستن در پنجم جدول با 11 امتیاز و تنها دو سرعت و در حال تنفس پایین گردن از رهبران.

آنها از نزدیک انتهایی Abahani و Chittagong Abahani که مشترک جدول تریلر در 13 امتیاز و دوم قرار می گیرد, شیخ جمال Dhanmondi باشگاه و محمدی ورزشی باشگاه داکا که هر دو دارای 12 امتیاز.

خود را به طور منظم یازده شروع شده و گرفتار آسیب های با جلو Faiya Kobba Jr باقی مانده کنار برای تمام فصل تا کنون. رواندا مدافع امری Bayisenge و هافبک جمال Bhuiyan شد نامنظم در باز کردن بازی از 13 تیم لیگ به دلیل آسیب.

بسیاری از مربیان خارجی از BPL تیم پرواز به بومی کشورهای در میان شیوع کروناویروس. سیف SC را کرواتی مربی اما ماندند و صرف روز خود را با رسم نمودار استراتژی برای تیم خود و تجزیه و تحلیل بازی های قبلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو