غمگین در مورد داشتن یک پسر نه دختر ؟ خود را زجر ممکن است واقعی اما ‘جنسیتی ناامیدی” است که هیچ بیماری روانی

در عصر جنسیتی آشکار احزاب برجستگی کودک در Instagram و hyper-جنسیتی اسباب بازی و لباس یادگیری در مورد یک کودک جنسیت, خبر بزرگ است.

اما با داشتن یک پسر به جای یک دختر و یا بالعکس باعث می شود برخی از مردم غمگین. برخی از این برچسب “جنسیت ناامیدی”.

تحقیقات ما نگاه چه چیزی پشت این غم و اندوه و چه جنسیتی ناامیدی یک بیماری روانی است که به عنوان برخی از مردم می گویند.

چه ‘جنسیتی ناامیدی’?

در بسیاری از جوامع یک خانواده ایده آل است که هنوز هم بسیار جنسیتی پروژه. ما می بینیم افرادی که مایل به پسر یا دختر آنها از خواب و یا در حال تبریک برای یک “تعادل جنسیتی در خانواده” با حداقل یک پسر و یک دختر.

پدر و مادر که نمی رسیدن به این ایده آل می تواند احساس آنها شکست خورده در چیزی مهم است. و برخی از پدر و مادر می خواهید به استفاده از IVF برای انتخاب جنس کودک.

جنس ناامیدی به تصویر کشیده است که اغلب به عنوان یک بیماری روانی شبیه به افسردگی در رسانه ها و انجمن های آنلاین که در آن پدر و مادر آینده بحث در مورد تمایل خود را برای, و یا تجربه با جنس انتخاب است.

پدر و مادر که مصاحبه شده اند در مورد انتخاب جنس نوزاد خود را از طریق IVF را نیز شرح داده شده جنسیتی ناامیدی به عنوان یک بیماری روانی است.


ادامه مطلب: انتخاب جنس کودک است که ورزش در جنسیتی


چه چیزی در پشت این پدیده ؟

تحقیقات ما هیچ مدرکی جنسیتی ناامیدی یک بیماری روانی است.

ما استدلال می کنند که در قلب بسیاری از خاطرات است که اعتقاد به این کودکان تنها خاص رابطه جنسی می تواند انجام کارهای خاص یا ویژگی خاص. مشکل با جمله “جنسيت essentialism” این است که هیچ شواهد قوی برای آن است.

معاصر, چالش های پژوهش این ایده وجود دارد متفاوت مرد یا زن مغز شخصیتی به انواع رفتارها و یا “تمایلات طبیعی” نسبت به فعالیت های خاص.

اما نصب شواهد چگونه جامعه ایجاد fixates و تقویت تفاوت های جنسیتی.


ادامه مطلب: چه نقطه ، این فریم جنسیتی بیان و هویت – یا آن را ؟


پدر و مادر گزارش جنسیتی ناامیدی نیز به نظر می رسد به اشتباه رابطه جنسی با جنس.

سکس با اشاره به های مختلف بیولوژیکی و فیزیولوژیکی بدن ویژگی های در حالی که جنس مربوط به اجتماعی ساخته شده و ویژگی ها و نقش ها در ارتباط با افراد خاص ، و هر دو جنس و جنسيت کمتر باینری متنوع تر از صفات معمولا فکر می کردم.

هنگامی که پدر و مادر صحبت در مورد جنسيت ناامیدی آنها می گویند که آنها در حال غم انگیز در مورد از دست رفته در فعالیت های خاص روابط و یا تجربیات خود را با کودک خود نه ویژگی های فیزیکی مرتبط با جنسیت.

پدر و مادر می گویند که آنها در حال غم انگیز در مورد از دست رفته در فعالیت های خاص مانند بازی فوتبال در پارک. از www.shutterstock.com

در عین حال هیچ تضمینی وجود ندارد یک فرد کودک را شناسایی و با جنسيت داده شده به آنها در هنگام تولد و یا توسعه ویژگی های مورد نظر. نیز وجود دارد هیچ دلیلی برای باور پدر و مادر نمی توانست مورد نظر تجربیات با هر کودک.

می تواند پدر و مادر بود زیاده?

برخی از مردم ممکن است استدلال می کنند پدر و مادر و اندوه overreaction های نامتناسب در واکنش به اخبار کودک خود را یک شکست در برخی از مرتب کردن بر اساس از روانی روند.

اما وجود دارد یک فرایند به طور خاص در رابطه با تنظیم به رابطه جنسی از کودک است که به نوعی معیوب در افرادی که صحبت می کنند در مورد جنسيت ناامیدی ؟ به احتمال زیاد نیست.


ادامه مطلب: دوشنبه طبی افسانه: شما می توانید رابطه جنسی از کودک


آنچه به نظر می رسد بیشتر قابل قبول است و ناراحتی پدر و مادر تجربه یک شکل از افسردگی و یا اختلال در تنظیم که یک معاینه روانی می تواند آدرس.

اما اگر منحصر به فرد وجود دارد علت “بیماری” و یا درمان منحصر به فرد برای والدین پریشانی آن سخت است برای دیدن نقطه ای از طبقه بندی آن به عنوان یک منحصر به فرد بیماری روانی است.


ادامه مطلب: ما در حال صورت در طب – از آن زمان به آغوش زندگی قطعیت


چه چیزی می تواند به ما در مورد آن انجام?

بنابراین ما به موضوع چگونه پدر و مادر که صحبت کردن در مورد جنسيت ناامیدی تمایل به دست بالا گرفتن نقش زیست شناسی و دست کم گرفتن نقش جامعه در روند دستیابی به نقش های جنسیتی و ویژگی های.

با جامعه می شود بنابراین جنسیتی و جنسیت essentialism بنابراین به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده چنین دیدگاهی در میان پدر و مادر است که به سختی تعجب آور است.


ادامه مطلب: این نه فقط اسباب بازی راهرو که تدریس به کودکان در مورد کلیشه های جنسیتی


اگر جامعه داد تا کسانی که اعتقادات پدر و مادر نیز ممکن است فرض را متوقف فرزند خود را تجربه خواهد بود بسیار متفاوت مبتنی بر فرزند خود ، مرتبط ناامیدی باید پس از آن نیز ناپدید می شوند.

اما غلبه بر ریشه دوانده باورهای اجتماعی است که در دراز مدت مبارزه است. در این میان آنچه می تواند ما را برای کمک به پدر و مادر در پریشانی?

مشاوره برای برطرف کردن برخی از باورهای اساسی خود رنج می برند می تواند یک شروع خوب است. باید والدین با افسردگی و یا فکر می کنم آنها ممکن است پزشک می تواند کمک کند. اما کسی که نیازی به برچسب با یک بیماری روانی برای پریشانی خود را به آنها رسیدگی شود.


اگر این مقاله مطرح شده است و مسائل را برای شما و یا اگر شما نگران در مورد کسی
شما می دانید تماس تاسیسات در 13 11 14.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im