اخراج گارد امنیتی دارای ده ها گروگان در فیلیپین بازار یک زخمی

مسلح سابق گارد امنیتی در V-بازار در مانیل شهرستان سن ژوئن به ضرب گلوله یک مرد به عنوان او وارد آن اداره و برگزاری حدود 30 اسیران در داخل با توجه به شهر شهردار فرانسیس سامرا.

“او در حال انجام یک تپانچه. او فریاد او یک نارنجک اما ما لازم نیست که هر گونه راه برای تایید است که برای مطمئن” سامرا به خبرنگاران گفت:. ضربه او در بیمارستان در پایدار, او گفت:.

Relatives of mall employees arrive after gunshots were fired in Virra Mall, San Juan City, Metro Manila, Philippines, Mar 2, 2020. REUTERS

بستگان بازار کارکنان می رسند پس از تیر اندازی از کار اخراج شدند در Virra بازار, San Juan شهرستان مترو مانیل فیلیپین Mar 2, 2020. ایسنا

یک تیم SWAT دیده می شد ورود به چهار طبقه مرکز که بیش از 100 رسانه ها. خریداران تخلیه شدند و یک کمربند امنیتی تاسیس در اطراف آن است.

مسلح اخراج شد توسط این شرکت فراهم می کند که امنیت بازار و سعی کرده بود به دیگر نگهبانان درگیر سامرا گفت:, و اضافه کرد که او خواستار به صحبت با همکاران سابق خود با تماس تصویری.

“او در تلاش بود تا در ابتدا به پاسداران دیگر برای پیوستن به او برای برخی از مرتب کردن بر اساس از کودتا علیه مدیریت بازار,” او گفت: اخبار کانال ANC.

آنا Alberto که دختر پائولین در دفتر کار می کند گفت که او نگران بود در مورد ایمنی خود را.

“او وجود دارد ، ما می توانیم با او بنابراین من نگران هستم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو