کره جنوبی گزارش 123 جدید کروناویروس موارد چهارم مرگ

بیش از نیمی از موارد اضافی به ترتيب مربوط به یک Shincheonji کلیسای عیسی جماعت در جنوب شرقی شهر Daegu پس از 61 سال شناخته شده به عنوان “بیمار 31” که با حضور خدمات در کلیسا آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است. این زن تا به حال هیچ های اخیر رکورد از سفر خارج از کشور.

کره جنوبی در اوایل موارد مربوط به چین است اما عفونت های جدید مرکز در دائگو یک شهرستان در حدود 2.5 میلیون دلار و یک بیمارستان در Cheongdo یک شهرستان با حدود 43000 نفر است.

در پاسخ به افزایش شدید اخیر در موارد KCDC تعیین شده هر دو شهر Daegu و Cheongdo شهرستان به عنوان “مراقبت های ویژه مناطق” در روز جمعه.

پس از اولین شیوع در ژانویه 20, چهار نفر از این ویروس در کره جنوبی. چهارمین بیمار که روز یکشنبه درگذشت بود که 57 سال بود که در Cheongdo بیمارستان با توجه به KCDC.

یک روز زودتر و نه از 39 کره جنوبی کاتولیک ها که رفته بود زیارت به اسرائیل در اوایل این ماه تایید شد که شده است آلوده به ویروس.

کلیساهای کاتولیک در شهر Daegu و گوانگجو و جاهای دیگر را به حالت تعلیق در توده و دیگر تجمعات.

Coronavirus در چین نشات گرفته و گسترش یافته است و به بیش از ده کشور جهان است. چین گزارش کرده است 76,936 موارد و 2,442 مرگ و میر با توجه به داده ها از طریق پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de