کره جنوبی را افزایش می دهد بیماری هشدار به بالاترین سطح خود به عنوان ویروس موارد افزایش می یابد

بیش از نیمی از موارد جدید مربوط به یک کلیسا در جنوب شرقی شهر Daegu پس از 61 سال شناخته شده به عنوان “بیمار 31” که با حضور خدمات وجود تست مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است. این زن تا به حال هیچ های اخیر رکورد از سفر خارج از کشور.

دولت کره جنوبی ماه Jae-در روز یکشنبه گفت که دولت مطرح کرده بود این کشور به بیماری هشدار با یک درجه به چهارم و بالاترین سطح در یک پیشنهاد برای مهار افزایش موارد جدید.

کره مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری (KCDC) گفت: تعدادی از عفونت تا به حال شروع به پریدن کرد 169. از کل موارد تایید شده بیش از 300 در ارتباط بودند به Shincheonji کلیسای عیسی جماعت در Daegu.

تشدید در سطح هشدار به دولت اجازه می دهد به ارسال منابع اضافی به Daegu شهرستان و Cheongdo شهرستان که تعیین شده “مراقبت های ویژه مناطق” در روز جمعه.

سطح هشدار را قادر می سازد که دولت به زور جلوگیری از فعالیتهای عمومی و دستور موقت بسته شدن مدارس وزارت بهداشت گفت: هر چند آن را به چند جزئیات اقدامات فوری.

“Coronavirus ویروس بیشتر مسری است و به سرعت گسترش می یابد در طول مرحله اولیه از شیوع و در نتیجه اقدامات پیشگیرانه مورد نیاز با توجه به امکان وجود دارد که این ویروس می تواند توسعه را به سراسر کشور گسترش از جامعه گسترش” وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo یک کنفرانس خبری گفت.

“ما معتقدیم که یک هفته تا 10 روز خواهد شد بسیار مهم برای تعیین گسترش coronavirus.”

وزیر آموزش و پرورش Yoo Eun-hae گفت: در کنفرانس خبری که مهد کودک ابتدایی و متوسطه را شروع ترم جدید یک هفته بعد در 9 مارس از 2 مارس.

آخرین بار کره جنوبی افزایش سطح هشدار به “قرمز” بود که 11 سال پیش در طول آنفلوانزا یا H1N1 شیوع کره جنوبی Yonhap News Agency گفت.

پیشتر در روز یکشنبه حاکم حزب دموکرات خواسته دولت برای بودجه اضافی و همچنین به آزاد کردن بودجه اضطراری از بودجه موجود به ارزش 3.4 تریلیون وون ($2.82 میلیارد دلار) برای مقابله با شیوع. مجلس شورای اسلامی برگزاری یک جلسه عمومی روز دوشنبه برای بحث در مورد اقدامات بیشتری را با توجه به Yonhap.

کره جنوبی در اوایل موارد مربوط به چین است اما عفونت های جدید مرکز در دائگو یک شهرستان در حدود 2.5 میلیون دلار و یک بیمارستان در Cheongdo یک شهرستان با حدود 43000 نفر است.

کیم سیمون سخنگوی از Shincheonji کلیسا گفت: در یوتیوب در روز یکشنبه که به کلیسا را تمام و تلاش برای مهار این ویروس گسترش یافته و از نزدیک همکاری با مقامات بهداشتی.

پس اولین مورد تایید شده در Jan. 20 پنج نفر کشته شده اند از این ویروس در کره جنوبی.

مشاوره سفر

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز شنبه مطرح آن سفر مشورتی در سطح کره جنوبی از 1 به 2 دوم از چهار رأی که می پرسد مسافران برای جلوگیری از تماس با افراد بیمار.

هفده کره جنوبی کاتولیک از North Gyeongsang استان و راهنمای تور در سئول که رفته بود زیارت به اسرائیل در اوایل این ماه تایید شد به آلوده شده با این ویروس KCDC گفت.

اسرائیل و مقامات فلسطینی به دنبال کاستن ترس از پتانسیل های محلی شیوع پس از یادگیری است که کره جنوبی زائران که تا به حال در سفر به برخی از سرزمین مقدس ترین سایت های محبوب شد و بعد از آن یافت می شود حامل ویروس.

کره جنوبی در هیئت مدیره یک کره ای هوا پرواز کرده بودند ورود در تل آویو را در فرودگاه بین المللی بن گوریون در عصر روز شنبه به دلیل نگرانی بیش از این ویروس در کره جنوبی وزارت امور خارجه گفت: در روز یکشنبه.

“به عنوان اندازه گرفته شد و بدون اطلاع قبلی در پیشبرد اسرائیل ما شکایت باعث ناراحتی ما به مسافران و پرسید: برای جلوگیری از عود” وزارت گفت همتایان اسرائیلی قول داده بود به همکاری با کره جنوبی.

در ضمن کلیساهای کاتولیک در شهر دائگو گوانگجو و جاهای دیگر را به حالت تعلیق در توده و دیگر تجمعات.

Coronavirus در چین نشات گرفته و گسترش یافته است و به بیش از ده کشور جهان است. چین گزارش کرده است 76,936 موارد و 2,442 مرگ و میر تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im