تورنتو — رایان رینولدز, Michael Buble و ست روگن در میان تعدادی از افراد مشهور که گفته کانادایی برای “ماندن در خانه” و حفظ همه امن, پس از نخست وزیر جاستین ترودو لگد کردن توییتر زنجیره درخواست روز دوشنبه جلب رینولدز ” و Buble کمک به گسترش این کلمه در مورد جدی بودن این بیماری همه گیر تسریع در سراسر جهان است.

ترودو ساخته شده تقاضای خود را در یک پیام ویدئویی گفتن حال بود به حلق آویز کردن در پارک با دوستان و میزبانی مهمانی های شام. او برچسب Buble و رینولدز که هر دو به سرعت پاسخ داد.

“هر کس نیاز به گام تا به مبارزه با این ویروس به نگه داشتن عزیزان ما امن نگه داشتن مردم آسیب پذیر و امن و برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی که در حال کار بسیار سخت به نگه داشتن همه ما امن” ترودو گفت.

در همین messaged ویدئو رینولدز تشکر ترودو و گفت: هر کس نیاز به کار با هم به “صاف منحنی”.

کانادا شناسایی بیش از 2000 مورد از COVID-19 و ثبت 24 مرگ و میر تا کنون باعث شده دولت فدرال به اصل نزدیک به مرز تعطیلی مدارس در سراسر کشور و استان به تصویب اقدامات اضطراری.

رینولدز گفت که طرفداران خود را به ماندن در خانه تمرین فیزیکی فاصله و به شستن دست های خود را.

“در زمان بحران من فکر می کنم همه ما می دانیم که این مشاهیر است که ما تعداد بیشتر است. آنها آنهایی که در حال رفتن به دریافت ما از طریق این حق پس از بهداشت و درمان کارگران و البته اولین پاسخ دهندگان افرادی که کار در خدمات ضروری,” او گفت: در امضای خود deprecating, طنز, اضافه کردن انواع مانکن های کودکی, دوستان خیالی و “400 نوع دیگر از مردم” که مهم تر از مشاهیر.

رینولدز سپس پرسید Barenaked Ladies’ استیون صفحه روگان و RCMP پاسبان تری رینولدز نیز به گسترش این کلمه در.

“اگر شما نمی توانید در خانه بمانند و سپس آن را به معنی شما یکی از اولین پاسخ دهندگان یکی از متخصصان پزشکی یکی از فروشگاه های مواد غذایی کارگران داروخانه کارگران و یا مواد غذایی تحویل مردم من از شما متشکرم که برای کار های شگفت انگیز شما در حال انجام” صفحه گفت: به بینندگان خود در توییتر.

“اما بقیه از ما, لطفا در خانه بمانند. و یا اگر شما در حال Ryan Reynolds, لطفا اقامت در یک مجلل به دنبال انبار مانند ساختار است.”

چهار بار المپیک هاکی مدال طلا هیلی Wickenheiser که در سال آخر دانشکده پزشکی نیز در این تماس گفتن کانادایی در خانه بمانند.

“در حال حاضر شما قطعا نمی خواهید به دیدن من در بیمارستان پس از عمل اجتماعی فاصله و اقامت * * * * سرفه* صفحه اصلی,” او گفت: در یک کلیپ کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de