دکتر که ملاقات پوتین هفته گذشته مبتلا به کروناویروس

پوتین بازدید Kommunarka شنبه گذشته در بیمارستان که در آن او داشتند حرف زدند به دکتر دنیس Protsenko.

نه انسان بود و پوشیدن تجهیزات حفاظتی در طول مکالمه خود را تلویزیون فیلم از این دیدار نشان داد.

Protsenko نوشتن در Facebook گفت: “بله من تست مثبت برای coronavirus اما من احساس می کنم خیلی خوب است. من جدا شده خودم را در دفتر. من فکر می کنم ایمنی من تهیه کرده ام این ماه در انجام آن کار است.”

کرملین گفت که پوتین بود که به طور منظم آزمایش coronavirus و این که “همه چیز خوب است” ریا خبر داد.

آن را قبلا گفت که پوتین در حال محافظت از ویروس ها و بیماری های دیگر “در سراسر ساعت”.

FILE PHOTO: Russian President Vladimir Putin listens to Denis Protsenko, chief physician of a hospital for patients infected with coronavirus disease (COVID-19), as they walk at the hospital, on the outskirts of Moscow, Russia March 24, 2020. Sputnik/Alexey Druzhinin/Kremlin/File Photo via REUTERS

فایل عکس: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گوش به دنیس Protsenko پزشک ارشد بیمارستان برای بیماران مبتلا به بیماری کروناویروس (COVID-19) آنها به عنوان راه رفتن در بیمارستان در حومه مسکو, روسیه, مارس 24 سال 2020 است. اسپوتنیک/آلکسی Druzhinin/کرملین/عکس فایل از طریق رادیو فردا

پوتین ملبس به یک hazmat کت و شلوار و ماسک در طول سفر خود به بیمارستان هفته گذشته هنگامی که رها در بیماران است. اما او باید خود را دنده محافظ در طول یک جلسه با Protsenko کسی که با او شد عکس, دست دادن.

کرملین گزارش داد یک کروناویروس در مورد پوتین دولت در جمعه اما گفت که این فرد در سوال آمده بود در تماس با رئیس جمهور است و تمام اقدامات گرفته شده برای جلوگیری از ویروس از گسترش بیشتر.

قانونگذاران روسی روز سه شنبه داده قدرت دولت به اعلام اورژانس ملی بیش از coronavirus و تصویب مجازات برای نقض مستند قوانین از جمله در موارد فوق حبس تا هفت سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im