جنگنده های روسیه در buzzed حریم هوایی کانادا: استقرار

OTTAWA — دو دوربرد روسی بمب افکن قادر به حمل موشک های هسته ای buzzed کانادا حریم هوایی در صبح روز جمعه آمریکای شمالی هوافضا دفاع دستور گفت: روز بعد از ارشد افسر نظامی هشدار داد که آمریکای شمالی اولیه-سیستم هشدار دهنده منسوخ شده است.

دو TU-160 Blackjack بمب افکن عبور از قطب شمال و با نزدیک شدن به کانادا از غرب روسیه, اما باقی مانده در حریم هوایی بین المللی قبل از خروج با توجه به استقرار.

استقرار آن گفت: دنبال بمب افکن های مافوق صوت به عنوان آنها پرواز از طریق کانادا دفاع هوایی شناسایی منطقه که یک منطقه بین المللی از حریم هوایی ارتش مانیتور برای محافظت در برابر هر گونه حمله احتمالی اما تقلا مبارزان برای رهگیری روس ها.

این اولین بار جنگنده های روسیه شناسایی شده اند نزدیک آمریکای شمالی از ماه اوت زمانی که روسیه انجام شده تعدادی از بمب افکن پرواز در قطب شمال بالتیک و جاهای دیگر.

“دشمنان ما همچنان به انعطاف پذیری خود را از سلاح های دوربرد و سیستم های درگیر در به طور فزاینده تهاجمی تلاش برای شامل روش به ایالات متحده و کانادا” ژنرال Terrence J. o’shaughnessy, ایالات متحده آمریکا فرمانده استقرار در بیانیه ای گفت: در روز جمعه.

“استقرار رانده است یک سرکش اولویت: دفاع از آمریکا و کانادا و سرزمین ما از حمله.”

این تازه ترین پرواز به شرح زیر افزایش هشدارها از کانادا و ایالات متحده افسران نظامی از جمله o’shaughnessy که این فناوری زیر بنای استقرار سیستم منسوخ شده است.

جدید ترین افسر به صدای نگرانی های چنین شد ناخدا جیمی Clarke, یک کانادایی است که استقرار معاون مدیر استراتژی است. او گفت: در این هفته که استقرار نمی تواند شناسایی و پیگیری های دوربرد روسیه بمب افکن های قبل از آنها نزدیک به اندازه کافی برای راه اندازی موشک در این قاره است.

دولت فدرال گفته است که متعهد به نوسازی سیستم اما مذاکرات با آمریکا شده اند بسیار ناچیز است و هیچ پول شده است در کنار مجموعه ای از آنچه که انتظار می رود را به یک چند میلیارد دلاری پروژه.

استقرار فناوری آخرین به روز رسانی در 1980s قبل از پایان جنگ سرد هر چند ایالات متحده را ترکیب توانایی شلیک موشک های دریافتی در اواسط 2000s. کانادا تصمیم گرفت در سال 2005 در برابر پیوستن به آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان بالستیک-موشک دفاع.

پس از روسیه و چین شده اند در حال توسعه و ساخت سلاح های جدید است که می تواند اعتصاب آمریکای شمالی از راه دور از جمله کروز و hypersonic موشک های هواپیماهای بدون سرنشین همراه با پیشرفته تر زیردریایی و کشتی های نیروی دریایی و همچنین مبتنی بر فضای سایبر سلاح.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Jan. 31, 2020

 

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو