روسیه می بیند افزایش رکورد در coronavirus موارد مرگ و میر

تعداد coronavirus موارد در روسیه افزایش یافت 6,411 در جمعه آوردن آن در سراسر کشور شمارش به 93,558. تعداد مرگ و میر افزایش 72 نیز یک رکورد روزانه در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 867.

این ارقام به معنای روسیه در حال حاضر در رتبه هشتم را در سراسر جهان برای تعداد موارد تایید شده هر چند که هنوز هم به مراتب کمتر مرگ و میر ناشی از دیگر اکثر کشورهای آسیب دیده که شامل ایالات متحده آمریکا و بسیاری از کشورهای اروپایی و ایران و چین و ترکیه است.

روسیه را به کل جمعیت از 147 میلیون پراکنده شده است 11 ساعت در مناطق و 85 مناطق. Coronavirus داده ها شامل شبه جزیره کریمه که روسیه ضمیمه از اوکراین در سال 2014.

این کشور شده است در مستند از اواخر ماه مارس و رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در عین حال به می گویند که آیا این تمدید خواهد شد فراتر از زمان انقضای تاریخ مارس 30. این مستند که به برآورد هزینه روسیه 0.5 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را در هر هفته.

پوتین با توجه به ارائه یک سخنرانی و بعد از آن در روز سه شنبه کرملین گفت.

روسیه وارد دو مجموعه از تعطیلات عمومی از روز جمعه به مارس 11, با, تنها سه روز کاری در میان است که بسیاری ترجیح می دهند معمولا به عنوان به خوبی و به صرف نزدیک به دو هفته در خارج از شهرستانها بزرگ است.

Yandex روسیه موتور جستجو بالا به تازگی معرفی ویژه خود انزوا شاخص که آهنگ مردم فعالیت بر اساس Yandex برنامه های از جمله نقشه های تاکسی تحویل مواد غذایی و دیگران.

در روز سه شنبه آن ایستاده بود در 3 حداکثر 5 برای مسکو یک شهر نزدیک به 13 میلیون که در آن تعدادی از تایید عفونت است به 50000 معنی وجود دارد بسیاری از مردم در خیابان.

اگر چه مسکو و شاخص بهتر از به طور متوسط در حدود 300 دیگر شهرهای روسیه که Yandex آهنگ آن رفت در این هفته از اوایل ماه آوریل نشان می دهد که مردم شروع به بی اعتنایی مستند محدودیت.

مسکو مرکز از این بیماری همه گیر در روسیه معرفی کرده است ویژه بارکد برای خودروهای شخصی و حمل و نقل عمومی از اواسط ماه مارس به محدود کردن جنبش مردم – یک تمرین برای تمدید به 21 دیگر مناطق روسیه.

روسیه عجله به نوبه خود به طور منظم بیمارستان به کروناویروس-تمرکز امکانات و همچنین ساختمان جدید پزشکی و نقاط عطف بزرگ در اماکن عمومی به طور موقت بیمارستان.

آنا Popova سر از روسیه ایمنی watchdog Rospotrebnadzor گفته تلویزیون دولتی روز دوشنبه که در محدودیت باید در محل باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im