آبریزش عسل خزدار اسفناج و سیب – برخی از فوق العاده تعجب آور حقایق در مورد مواد غذایی خود را

هزینه های زیادی زمان بیشتری را در خانه خود ندارد شما را به هر گونه کمتر کنجکاو در مورد جهان اطراف شما. فقط نگاه در داخل آشپزخانه خود کابینت و یک ثروت از شیمی فقط ترکیدن به خارج. در اینجا برخی از حقایق شگفت آور در مورد غذایی که می خورید: از جمله چگونه زنبورها استفاده می شود M&Ms به ایجاد برخی بسیار جالب عسل چه لینک اسفناج و سنگ کلیه و چگونه موم از یک سوسک بومی آسیا باعث می شود شما می خواهید به غذا خوردن خود را اپل ،

چه چیزی باعث می شود عسل جامد یا آبریزش

کارگر زنبور عسل جمع آوری شهد است که عمدتا ساخته شده از ساکارز – شیمیایی مشابه شما ممکن است شیرین خود را در چای یا قهوه ، آنها در تبدیل این “دو قند” دی ساکارید از طریق آنزیم تولید آنها در خود غدد بزاقی به واحدهای کوچکتر مانند گلوکز و فروکتوز است که تنها قند به نام monosaccharides.

شیمی از آن همه است. نویسنده ارائه شده

رنگ عسل یکی از مهم ترین معیارهای کیفیت برای مصرف کنندگان اعم از تقریبا بی رنگ را به قهوه ای تیره و طعم های متفاوت از فوق العاده ظریف به مجزا جسورانه است. رنگ بستگی دارد به طور عمده در محتوای گیاه رنگدانه ها از آرایه بزرگ از گل زنبورها شده اند جمع آوری شهد آنها از. اما مقدار دقیق آن از پروتئین و کربوهیدرات و اسیدهای آمینه و ویتامین ها و مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها و آب همراه با شکل و اندازه شکر کریستال همچنین می توانید تاثیر رنگ بیش از حد. به طور کلی کم رنگ عسل هستند خفیف تر در طعم و این نیز بستگی دارد که در آن زنبور عسل buzzed.

M&M هست. Amy_Michelle/شاتر

زنبور عسل می تواند از لحاظ فنی تولید هر رنگ عسل به شما می خواستم. چند سال پیش جستجوگری زنبور عسل توسط یک مریخ پردازش گیاه شروع به تولید ضخیم آبی/سبز عسل. منبع غذایی خود را ترسیم شد به یک راه حل شیرین استفاده می شود به M&Ms که در حال فرآوری در کارخانه. متاسفانه رنگ جدید هرگز گرفتار.

خود شیشه عسل را قبل از تاریخ اما در واقعیت عسل واقعا هرگز خاموش می رود. آب کم محتوا به معنی پیدا کردن باکتری عسل بیش از حد خصمانه به رشد و آنها به زودی تبدیل به خشک – عسل به معنای واقعی کلمه از آب از باکتری ها.

آیا متوجه شده اید اگر شما را ترک یک تکه نان برای چند دقیقه dolloped با یک سخاوتمندانه با شکوه از عسل آن شروع می شود برای تبدیل شدن به مقعر? نان حاوی حدود 40 درصد آب و آن را بیرون کشیده شده و به عسل توسط اسمز – به موجب آن مولکول های آب حرکت از جایی که آنها در غلظت بالاتر به جایی که آن پایین تر است از طریق یک بخشی از غشاء نفوذ پذیر. از بین بردن آب باعث می شود نان کوچک اما تنها در کنار در تماس با عسل پس نان خود را خم خواهد شد. آن کار نمی کند اگر شما درخواست کره به نان خود را اول هر چند که در عمل به عنوان یک مانع است.

عسل با pH بین 3.5 و 5.5 چون اسیدها مانند اسید فرمیک-اسید سیتریک و gluconic acid در حال حاضر. آنزیمی به نام گلوکز اکسیداز تبديل شدن تبدیل گلوکز به گلوکونولاکتون که بازده gluconic اسید و پراکسید هیدروژن – و تمام این ترکیبات نیست مورد علاقه باکتری است.

Overabundance از شکر باعث می شود عسل ناپایدار و این منجر به قند خون را با کاهش حلالیت تشکیل کریستال ها در طول زمان است. عسل به طور طبیعی بالاتر گلوکز خواهد crystallise به سرعت بیشتر و تولید مجموعه ای از عسل. جمع آوری شده از شهد گل آفتابگردان, قاصدک, اسطو خودوس عادی و کلزا را crystallise سریعتر به عنوان آنها حاوی سطوح بالاتری از گلوکز است. فروکتوز بیشتر محلول در آب به طوری باقی خواهد ماند و به عنوان یک مایع است. بنابراین عسل بالاتر فروکتوز جمع آوری شده از گیاهان مانند قره قاط, مریم گلی و اقاقیا می توانید اقامت به عنوان یک مایع برای سال. دیدن چگونه به آسانی شکر crystalises به راحتی می توان نشان داد.

آزمایش: اگر شما را به برخی از رنگ زرد در خانه اضافه کردن مقدار کمی آب لیمو به قند خود را با راه حل. این شکستن ساکارز به کوچکتر قند و جلوگیری از تبلور و کارامل نمی شود دانه دانه.

چرا اسفناج باعث می شود دندان های خود را احساس خزدار

Popeye را باید به حال برخی از جدی خزدار دندان. جولیا Mikhaylova/شاتر

اسید اگزالیک است که به طور طبیعی اتفاق می افتد و اسید است که وقتی خورده از عبور از بدن جذب نشده. ویتامین C می تواند به ما در ایجاد آن در کبد و سلول های قرمز خون synthesise آن از glyoxylate – متوسط گونه glyoxylate چرخه که اجازه می دهد تا موجودات زنده برای تبدیل اسیدهای چرب به کربوهیدرات. ما همچنین می توانید آن را به عنوان آن است که در انواع مختلف مواد غذایی از جمله سبزیجات برگ سبز و آجیل و دانه های بسیاری از انواع توت ها و محصولات سویا.

اسفناج حاوی خصوص سطح بالایی از اسید اگزالیک; در حدود چند صد میلی گرم در هر 100g خدمت. اسید اگزالیک است که معمولا در درون جیب کوچک در دیواره سلولی از اسفناج اما این که پاره شده یا پخته شده و یا جویده دیواره سلولی شکسته و محتویات آن به بیرون نشت میکند.

یک روده سالم شامل Oxalobacter formigenesیک بی هوازی باکتری های موجود در روده بزرگ که شکسته شدن اسید اگزالیک اما یک محدودیت وجود دارد به چه مقدار از بدن دفع می. اگر بیش از حد جذب می شود برخی از ذخیره خواهد شد و اگر وجود دارد بیش از حد کلیه ها تولید ادرار بالاتر از حد معمول غلظت اسید اگزالیک. هنگامی که در ترکیب با سطح بالایی از کلسیم در ادرار این باعث افزایش خطر سنگ کلیه از کلسیم اگزالات کریستال.

وجود دارد برخی از مواد شیمیایی موجود در ادرار است که مانع از اگزالات کلسیم کریستال از تشکیل. اما اگر این بازدارنده های نایاب و یا آنها در حال غرق کلسیم اگزالات و نمی تواند کنار آمدن یک “دانه” تشکیل شده است در بافت کليه و این عمل به عنوان یک الزام آور در سایت بر روی آن بیشتر کلسیم اگزالات سپرده است. هنگامی که به اندازه کافی بزرگ آنها می تواند جدا کردن خود از کلیه دیوارها تشکیل سنگ کلیه.

خزدار دهان شما تجربه زمانی که شما جویدن اسفناج مربوط به این. اسفناج حاوی کلسیم به عنوان نشانی خود را در بزاق. این ترکیب با اسید اگزالیک کریستال در اسفناج به همراه دیوار و رسوب اگزالات کلسیم غنی پلاک بر روی دندان های خود را. به عنوان این است که نامحلول شما احساس می کنید این را به عنوان یک گچی سپرده را در دهان خود.

حضور اگزالیک اسید باعث کاهش توانایی جذب مواد معدنی حیاتی از مواد غذایی – با وجود حاوی تقریبا همان مقدار از کلسیم وزن, شما جذب پنج برابر بیشتر کلسیم از شیر, از شما از اسفناج به دلیل در اسفناج مقدار زیادی از کلسیم اشکال نامحلول مواد.

برخی از افراد بیشتر مستعد به داشتن بیش از حد اسید اگزالیک در بدن آنها بیش از دیگران است. تغییرات ژنتیکی افرادی که اصلا مصرف آب به اندازه کافی کسانی که کمبود ویتامین B6 یا بیش از گلیسین افزایش خطر ابتلا به سنگ کلیه.

به سادگی چرخش و یا مخلوط کردن اسفناج با کاهش سطح اگزالات-حاوی مواد غذایی را کاهش دهد خطر ابتلا به سنگ کلیه است. اکثر مردم می توانند در مورد مصرف 200mg از اگزالات کلسیم در هر روز با خیال راحت. و اگر شما می خواهید برای جلوگیری از خوردن مقادیر زیادی از اسید اگزالیک جوش اسفناج و دور از آب به جای بخار که تنها باعث کاهش اسید اگزالیک نصف آن بسیار است. اما آن را قطعا یک trade off زیرا با انجام این کار شما دور انداختن تعداد زیادی از مواد مغذی مهم است بیش از حد.

چگونه میوه می شود درخشش خود را

با لاک جلا دادن – خواندن … Takopa/شاتر

میوه و سبزیجات تولید طبیعی خود پوششی مومی شکل به نام کوتیکول است. این خود مانع به دنیای خارج نگه داشتن رطوبت و آب. اما برخی از میوه و سبزیجات ما خرید در سوپر مارکت باید این موم برداشته شود, تنها به دلیل آن به نظر نمی آید “کامل”.

زمانی که تولید شسته و آن را نه فقط در خاک است که حذف شود. محافظ آن پاکت محروم کردن بیش از حد و یکی دیگر به کار گرفته شوند. این موم حداقل کاهش رطوبت و افزایش عمر مفید. آن هم صرفا به دلایل لوازم آرایشی و بهداشتی به دلیل براق اپل به نظر می رسد جذاب تر از کسل کننده یکی است. ترکیب این پوشش معمولا محرمانه محافظت اما آنها از نظر شیمیایی بسیار شبیه به پوشش در برخی از رایج شیرینی.

یک محصول است که اعمال می شود به درخشش بالا است carnauba wax. سرچشمه آن از برگ Copernica pruniferaیک درخت خرما رشد تنها در برزیل است. موم مورد ضرب و شتم کردن خشک نخل fronds تصفیه شده و سفید است. این یک مخلوط پیچیده ای از مواد شیمیایی است و همچنین رایج در بسیاری از محصولات تمیز کردن. آن را در بر داشت در کفش, لهستانی, ماشین, موم, تخته موج سواری موم و مبلمان لهستانی به بالا براق به سطوح.

همچنین موجود در ریمل رژلب خط چشم, رژ لب, بنیاد, سایه چشم مرطوب کننده ها و آفتاب کرم. باز کردن یک کیسه از بولینگ و آن را فراهم می کند خود را براق پوشش بیش از حد.

یکی دیگر از شایع موم است با لاک جلا دادن. نه یک پلاستیک – آن دیگری به طور طبیعی اتفاق می افتد رزین اما می آید از یک منبع بعید است. اشکال بومی آسیا به نام Kerria laccaیا لاک, سوسک, دارای جواب است. زن لاک, سوسک از شیره درخت ميزبان و ترشح موم که به شکل محافظ تونل. موم خالص غوطه ور شدن در کربنات سدیم و خشک به تولید لاک جلا دادن.

این نیست در واقع پلاستیک. Moplexan/شاتر

ترکیب شیمیایی دقیق از لاک ناشناخته است (این یک پلی استر-نوع رزین تشکیل شده از خاص به نام اسیدهای هیدروکسی اسید و sesquiterpene اسیدهای) و آن را عنصر اصلی “فرانسوی” است که به چوب درخشش بالا.

آن نیز معمولا در بر داشت در رنگ پرايمر به را حتی و حرفه ای به پایان برسد. با توجه به دوام آن درخشش و خواص دافع آب, لاک جلا دادن است در حال حاضر رئیس جزء در بسیاری از جعلی ناخن. اما این همان سوسک ترشح نیز آنچه به لوبیا ژله خود را پوشش براق. نمی شود وحشت زده – این واکس ها کاملا امن برای ما به غذا خوردن.

دفعه بعد که شما غذا خوردن یک تکه میوه یک لحظه به بررسی سطح و تصمیم می گیرید که آیا شما فکر می کنم آن را هنوز هم دارای کوتیکول آن دست نخورده و یا تا به حال طبیعی خود را پوشش ساده و یکی دیگر اعمال می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو