در حال اجرا یک مایل در یک روز می تواند فرزندان سالم – در اینجا چگونه مدارس می تواند آن را بیشتر سرگرم کننده

کودکان امروز زمان بیشتری را صرف نشستن از همیشه قبل از. و تحقیقات نشان می دهد که به عنوان آنها رشد می کنند تا کودکان تمایل به تبدیل شدن به بیشتر بیحرکت و کمتر فعال است.

این است که در آن روزانه مایل یک معلم با رهبری در حال اجرا برنامه برای دانش آموزان دبستانی با هدف ایجاد یک تفاوت. طراحی شده توسط یک headteacher در اسکاتلند در سال 2012 در یک پیشنهاد به کودکان بیش فعال, مفهوم شامل کودکان در حال اجرا دور از زمین بازی و یا بازی مدرسه زمینه برای 15 دقیقه هر روز. طراحی ساده آن را همراه با, سیاسی, بهداشت عمومی و حمایت ستاره دیده است و آن را گسترش به بیش از 10 ، 000 مدارس در 78 کشور در سراسر جهان.

تحقیقات اخیر نشان داده است که روزانه مایل ممکن است کمک به کودکان تبدیل به مشخصه و کاهش چربی بدن خود را. اما با بیش از 2.3 میلیون کودک در نظر گرفتن بخشی در طول هشت سال گذشته ما می خواستم برای پیدا کردن آنچه در مدرسه کودکان فکر روزانه مایل.

در تحقیقاتی که ما انجام با ما مدرسه ابتدایی شبکه بهداشت و درمان اتفاق می افتد, ما متوجه شدیم که روزانه مایل می تواند یک تفاوت عظیم به زندگی کودکان است. این باعث می شود کودکان متوجه آنها به خوبی در حال اجرا است که در حال اجرا است چیزی است که آنها می توانید با دوستان و مهمتر از همه که آنها می تواند سرگرم کننده فعال بودن.

با صحبت کردن به دانش آموزان ما نیز یافت می شود که چگونه مدارس ترویج روزانه مایل می تواند تا حد زیادی تاثیر می گذارد کودکان تجارب آن – و بسیاری از کسانی صحبت می کنیم که از ایده های در مورد چگونه به آن را بیشتر سرگرم کننده و جذاب.

آنچه بچه ها می گویند

در کل دانش آموزان لذت می برد مصرف در روزانه مایل اما برخی نیز صحبت از آن تبدیل شدن به تکراری و خسته کننده است. دانش آموزان پیشنهاد پخش موسیقی در حالی که در حال اجرا راه اندازی یک دوره مانع و یا در حال اجرا با دوستان در اطراف مایل به آن را بیشتر تعاملی و سرگرم کننده است.

من آن را دوست دارم چرا که شما می توانید با دوستان خود و همچنین گوش دادن به موسیقی اما می تواند بهتر با اضافه کردن موانع در شاید با مانع یا چیزی

این مهم است که تحقیقات نشان می دهد که پیدا کردن یک شکل از فعالیت بدنی است که شما لذت بردن از افزایش احتمال شما شروع و حفظ جسمی سبک زندگی فعال است.

در تحقیق ما فرزندان نیز به ما گفت که آنها آن را دوست ندارم زمانی که روزانه مایل جای خود را در زمان بازی – به عنوان مورد در برخی از مدارس. یکی از بچه ها صحبت کردیم به ما گفت:

اگر آن را گرفتن تا ما هم بازی که یکی از سرگرم کننده لحظات روز پس از آن من آن را انجام دهید به دلیل آن است که در طول بازی من واقعا نمی خواهید به آن را انجام دهد.

در واقع بازی یک جزء ضروری از رشد کودک و شده است وجود دارد در اخیر تاکید بر اهمیت حفاظت از کاهش فرصت های مدرسه بازی بار.

روزانه مایل: ساخت فرزندان سالم تر و بیشتر قادر به تمرکز در کلاس درس. روزانه مایل FAL

برخی از دانش آموزان نیز به ما گفت که چگونه آنها رونق در جنبه رقابتی روزانه مایل اما دیگران نگران بودند در مورد “پایان تاریخ و زمان آخرین”. تشویق دانش آموزان برای تنظیم اهداف شخصی خود کمک کرد تا به مقابله با این کار و فعال کودکان برای دیدن پیشرفت های خود را در حال اجرا است.

خب من می دانم که آن را قرار است به بهبود خود را در حال اجرا و آن را برای من چون در شروع من واقعا نمی تواند اجرا از راه دور, اما در حال حاضر من می تواند اجرا شود حدود 36 دور بدون توقف در حال اجرا است.

دانش آموزان در مطالعه ما نیز گزارش داد با بهره گیری روزانه مایل بیشتر زمانی که معلمان از آن فرار با آنها.

من فکر می کنم که معلمان باید شروع به در حال اجرا است چرا که آنها فقط می خواهم ایستاده وجود دارد در حالی که ما در حال انجام همه در حال اجرا و من احساس می کنم آنها باید آن را انجام می دهند … اگر آنها پیوست و در من می شود بیشتر است.

ما نیز در بر داشت که برخی از مدارس را سازماندهی صورت موقتی راه اندازی رویدادها برای ایجاد هیجان و شور و شوق در مدرسه در سراسر روزانه مایل با پدر و مادر و دیگر اعضای خانواده و جامعه درگیر شدن بیش از حد. دانش آموزان به ما گفت که چقدر آنها لذت می برد این, همراه با نشست های محلی ورزشی مشهور است که پشتیبانی روزانه مایل.

در دراز مدت تاثیر

مقابله با نابرابری های سلامت باقی مانده بهداشت عمومی اولویت است. بنابراین به عنوان بخشی از تحقیقات ما همچنین می خواستم ببینم اگر تاثیر روزانه مایل در کودکان, تناسب اندام, تفاوت بین کودکان ساکن فقیر و ثروتمند در مناطق. ما در بر داشت که محرومیت مهم نیست – یافته های ما به نظر می رسد نشان می دهد که روزانه مایل می تواند به بهبود تناسب اندام از تمام کودکان است.

در حالی که این اخبار مثبت است به استقبال تحقیقات ما همچنین بر اهمیت مربوط به کودکان در طراحی و تحویل برنامه های مانند روزانه مایل. خود را به عنوان ایده های بزرگ می تواند کمک به ایجاد معنی دار و لذت بخش تجربیات و تشویق یک عمر عادت از فعالیت فیزیکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو