در حال اجرا یک تب ؟ هوایی کانادا نمی خواهد به شما اجازه هیئت مدیره

تورنتو — کانادا بزرگترین شرکت هواپیمایی به زودی خواهد شد در نظر گرفتن درجه حرارت از مسافران شبانه روزی خود را در هواپیما و نمی خواهد اجازه می دهد مجاور صندلی اشغال می شود و حتی در میان احزاب سفر با هم.

در روز دوشنبه هوا کانادا اعلام کرد که از آغاز مارس 15 مسافر را مجبور به انجام غیر تماسی مادون قرمز چک برای تب یک علامت در بسیاری از با COVID-19.

هر کسی رد شبانه روزی با توجه به دمای بیش از 37.5 C و یا برخی دیگر از پرچم قرمز کشف شده در یک دولت موظف بهداشت سوال می rebook بدون هیچ هزینه خواهد شد اما مجبور به ارائه گواهی پزشکی به سفر می گوید: شرکت هواپیمایی.

هوایی کانادا می گوید این اولین خطوط هوایی در آمریکا به نمایش دما و وعده را به شما معرفی دیگر ابزار غربالگری مانند اکسیژن خون سطح آزمون به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.

آن را نیز گسترش صندلی تکالیف در کلاس اقتصاد تا 30 ژوئن حتی در میان کسانی که سفر با هم.

“ایر کانادا به طور خودکار بلوک فروش مجاور صندلی و کلاه تعداد کل صندلی های فروخته شده برای هر پرواز. به عنوان یک نتیجه هیچ مشتری در کلاس اقتصاد مورد نیاز خواهد بود برای نشستن بلافاصله مجاور به یکی دیگر از, مگر اینکه آنها نیاز به انجام این کار برای کمک به مشتری دیگری که با آنها در حال سفر است.”

کودکان زیر 14 خواهد بود واجد شرایط به عنوان نیاز به کمک با توجه به خطوط هوایی است.

هواپیمایی که شده یک $1.05 میلیارد دلار از دست دادن خالص برای سه ماهه اول سه شنبه همچنین گفت که آن را معرفی الکترواستاتیک کابین پاشش به آن فرایند تمیز کردن.

این همه بخشی از آنچه در آن خواستار CleanCare+.

هوایی کانادا قبلا ساخته شده پوشش صورت اجباری برای مشتریان همراه با محافظ و ماسک و دستکش و روپوش برای کارکنان.

“در حالی که ما مشتاق به دیدن بازگشایی اقتصاد و راه اندازی مجدد تجاری حمل و نقل هوایی ایمنی از مشتریان و کارکنان هوایی کانادا ارزش اصلی و هدف ما ایجاد بالاترین استانداردهای بهداشت و پاکیزگی و توجه به بهداشت عمومی دستورالعمل گفت:” هواپیمایی که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Calin Rovinescu.

“ایر کانادا CleanCare+ ارائه خواهد شد مسافران با اعتماد به نفس است که آنها می توانید کتاب و پرواز با خیال راحت با ایر کانادا به عنوان آنها در نظر سفر خود را برنامه در محیط فعلی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de