راد به شدت رد PM انتقاد از بسته شدن شکاف

“ما تداوم یک ریشه دوانده راه تفکر گذشت بیش از دو قرن و بیشتر شد و این باور که ما می دانستم که بهتر از ما مردمان بومی” او گفت:.

“با وجود ما بهترین نیت پر کردن این شکاف به عنوان یک ابتکار قربانی همین نوع تفکر است که مانع از تلاش های ما در گذشته است.

“این یک چالش آرمان. آن است که یک مسابقه نداده. آن را در مورد چه کسی اهمیت میدهد ، آن را در مورد نمادگرایی.”

اما آقای راد را رد کرد و بسیاری از آنچه او را دیدم که در نقد آقای موریسون سخنرانی.

“بسته شدن شکاف بود و نه اختراع شده توسط یک دسته از سفید fellas,” او گفت:. “آن را به ما ارائه توسط بومی عدالت اجتماعی کمیسر تام Calma گزارش در سال 2005 تماس به ما به عنوان یک ملت برای بستن شکاف بین استرالیا و استرالیایی. ما گوش.

در حال بارگذاری

“این تبدیل به مد روز در میان برخی برای توصیف بسته شدن شکاف به عنوان فضیلت سیگنالینگ.

“اما من به شما بخواهید به در نظر گرفتن اگر آن را برای بسته شدن شکاف استراتژی دهه گذشته یا بیشتر … آیا ما در حال حاضر در مسیر دستیابی به هدف ملی از 12 سال حفظ نرخ ؟ من فکر می کنم نیست. اگر آن را برای بسته شدن شکاف استراتژی ما در حال حاضر در مسیر برای داشتن تقریبا تمام بومی آنهایی که کمی در مهد کودک? من فکر می کنم نیست. اگر آن را برای بسته شدن شکاف استراتژی ما در حال حاضر شاهد بهبود در عملا تمام اعداد در تمام اقدامات از بسته شدن شکاف در سواد حساب بهداشت مسکن و بقیه. من نشان می دهد نیست.

“به دلیل وجود این واقعیت است که پیشرفت در پنج تن از این هفت حوزه شده است را تکه تکه کرد و هنوز هم وجود دارد بسیار انجام می شود … تا زمانی که ما تمرکز ملی ما انرژی در اطراف یک هدف خاص در اطراف بسته شدن شکاف سپس آن اتفاق نمی افتد.”

آقای راد گفت: او نگران بود که منتقدان این استراتژی به پوشش به سیاستمداران که می خواهم به ترک آن.

“من همیشه با احتیاط از هر سیاستمداران کار یا لیبرال فدرال یا ایالتی که خرچنگ راه رفتن راه خود را از مسئولیت به آرامی و به عمد تعریف جدیدی از نظر بحث” او گفت:.

آقای راد گفت: مگر آقای موریسون می تواند به روشن شدن پاسخ به آنچه که اقدامات و اهداف او را به جای بسته شدن شکاف و چگونه او را به صندوق آنها را نقد بود “مزخرف”.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im