روبی شاهزاده خانم خواهد بود با برخورد متفاوت اگر آن را می تواند انجام شود دوباره: NSW Health

در مارس 17, کشتی, پزشکی سیاهههای مربوط نشان داد که حدود 50 نفر تا به حال ارائه شده برای علائم حاد تنفسی با یکی دیگر از 54 مردم ارائه در زیر 24 ساعت پرس و جو شنیده می شود.

در حال بارگذاری

زمانی که سوال در مورد افزایش Ms Ressler گفت: او فرض بر آن بود که با توجه به اطلاعیه های ساخته شده در کشتی برای مردم با علائم برای ارائه به دکتر.

Ms Ressler که هماهنگ کننده بخش کشتی کروز برنامه بهداشت گفت: افزایش خواهد واجد شرایط به عنوان یک شیوع اما وزارت بهداشت فکر کردم آن را به یک شیوع آنفولانزای با توجه به تعداد مثبت آنفولانزا آزمون.

مشاور کمک کمیسیون ریچارد Beasley SC گفت NSW سلامت تلقی کشتی “کم خطر” در مارس 18 روز قبل از آن لنگر انداخت.

این ارزیابی بر اساس ورود به سیستم نشان داد که 36 3795 سرنشین یا 0.94 درصد تا به حال ارائه شده به مرکز پزشکی مربوطه را با علائم شبه آنفولانزا.

تحت دولت پیش نویس دستورالعمل طراحی و توسعه توسط NSW Health در فوریه 19, اگر تعداد آنفولانزا مانند موارد ارائه شده برابر یا بزرگتر از 1 درصد را نشان می دهد شیوع رخ داده بود و کشتی تلقی می شود خطر بالاتر است. اگر دو نفر ارائه شده بود کشتی را ملاقات یک درصد آستانه پرس و جو شنیده می شود.

“[اما] 19 مارس زمانی که کشتی لنگر انداخت 1 درصد سطح رسیده هر چند که داده بود قبل از ارزیابی سلامت پنل هنگامی که عزم خود را ساخته شده بود” آقای Beasley گفت.

در سخنان افتتاحیه خود گفت شیوع COVID-19 در کشتی های کروز “تعجب هیچ کس” با توجه به توانايی انتقال این بیماری است.

“این کشتی بسیار بزرگ و آنها باید از این ظرفیت برای حمل هزاران نفر از مسافران و خدمه,” او گفت:.

“در این کشتی در مجاورت نزدیک به یکدیگر مردم خوردن با هم نوشیدنی با هم رقصیدند با هم و تماشای سرگرمی با هم. شیوع اسهال و استفراغ و آنفلوانزا غیر معمول نیست.”

در مارس 19, Ms Ressler messaged کشتی, دکتر, Ilse فون Watzdorf به تایید چندین مسافر تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

Dr فون Watzdorf گفت: او فکر می کرد آنچه که می توانست بهتر انجام داده و Ms Ressler پاسخ داد که وجود دارد احتمالا یک افزایش قابل توجهی در موارد.

“کروناویروس در کشتی کروز یک مشکل بزرگ است. آن است که بسیار مسری مبتلا,” Ms Ressler گفت: پرس و جو.

این پرسش همچنان در روز چهارشنبه.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de