روبی شاهزاده خانم سبک تحقیق در مورد نیاز به Newmarch خانه

این عفونت های جدید مجبور Anglicare ارشد اجرایی اعطای گیلارد به تن وجود داشته است “نقایص”. “استفاده از PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] خارجی است برای بسیاری از مردم” گیلارد به رسانه ها گفت. مرکزی برای کنترل عفونت آموزش نحوه استفاده از PPE به حفاظت از خود و جلوگیری از انتقال. استفاده از PPE نباید “خارجی” به کارکنان در مراقبت از سالمندان در خانه به خصوص در طول یک بیماری همه گیر.

استفاده مناسب از PPE نه تنها محافظت از کارکنان از عفونت اما همچنین جلوگیری از انتقال ویروس است.

Coronavirus has devastated Newmarch Aged Care home.

Coronavirus را ویران کرده است Newmarch مراقبت از سالمندان در منزل.اعتبار:کیت Geraghty

فدرال در بخش بهداشت و درمان رایگان ارائه کنترل عفونت آموزش برای تمام کارکنان است که در مراقبت از سالمندان بخش. آیا Anglicare حکم کارکنان برای انجام این آموزش ؟

یکی دیگر از شکست بود نه انتقال ساکنان که تست مثبت به COVID-19 به بیمارستان برای درمان است. انکار دسترسی ساکنان به درمان در بیمارستان هولناک نقض حقوق بشر خود.

برخی از متخصصان بهداشت و سلامت بر این باورند که ساکنان با COVID-19 باید برای مراقبت در مراقبت از سالمندان خانه به جای درمان در بیمارستان است. در اوایل ماه آوریل یک نامه فرستاده شده به کارکنان مشغول به کار در مراقبت از سالمندان در خانه شکارچی جدید انگلستان مشاوره آنها را به ارسال ساکنان با COVID-19 به بیمارستان. نامه ها گفت: افراد مسن مبتلا به کروناویروس مانند علائم خواهد بود “اعراض” از بیمارستان. شکارچی جدید انگلستان بعد عذر خواهی کرد برای این حروف غیر مجاز.

در حال بارگذاری

هنگامی که شیوع COVID-19 رخ داده در شمال غرب بیمارستان در منطقه و شمال غرب بیمارستان خصوصی در بورنی بيمارستان بسته بودند به طوری که آنها می تواند عمیق تمیز شود. در عین حال در Newmarch خانه ساکنان هر دو کسانی که آزمایش مثبت و منفی – باقی مانده در خانه. جای تعجب نیست که برخی از خانواده ها می خواهند به عزیزان خود در خارج از Newmarch خانه.

پرس و جو است که در راه به 21 مرگ و میر ناشی از COVID-19 از طریق روبی شاهزاده افتضاح. وجود دارد نیاز به یک شبیه پرس و جو به 16 مرگ و میر در Newmarch خانه. عمومی و شفاف استعلام لازم است برای جلوگیری از یک شبیه تراژدی اتفاق می افتد در دیگر مراقبت از سالمندان در خانه.

دکتر سارا راسل مدیر سالخورده مراقبت مهم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de