زباله ستون و بازیافت متوقف شده – ضایعات سیستم باید انطباق

Coronavirus نشان داد چقدر شکننده ما ضایعات چرخه است. در سطح جهان مجموعه خدمات در حال کاهش می یابد به دلیل اجتماعی فاصله کارکنان غیبت و نگرانی در مورد سلامت کارگران و ایمنی. این مؤثر است مجموعه, مرتب سازی, پردازش و درمان ضایعات و همچنین بازارهای مواد ساخته شده از بازیافت و کمپوست.

در انگلستان به تنهایی 46 درصد از تجهیزات بازیافت را کاهش داده و یا متوقف درمان است. داخلی شیشه و برخی از بازیافت باغ و مواد غذایی جمع آوری زباله طرح لغو شده اند و یا محدود با تقریبا تمام زباله های خانگی را بازیافت و مراکز بسته شده است. این تاثیر است که دیده می شود در سراسر جهان با ما گزارش داد که 31 درصد از تسهیلات خود شده اند تاثیر منفی می گذارد. مگر اینکه این مواد قابل بازیافت ذخیره می شود با خیال راحت در خانه آنها ممکن است در نهایت در حال ارسال به پایان زندگی درمان از قبیل محل دفن و یا سوزاندن.

تغییرات در شیوه زندگی در حال اضافه کردن به این مشکل است. مقدار زباله تولید شده در, تجاری و صنعتی محل کار به شدت کاهش می یابد. در مقابل خانه روشن-ناشران و بازسازی در طول این مستند در حال ایجاد ضایعات داخلی است که نمی توان از دفع در مراکز بازیافت.

در انگلستان این باعث شده است تا 300 درصد افزایش در گزارش پرواز-اوج در جوامع روستایی. آیتم های است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار از طریق کمک مالی به موسسه خیریه در حال دفع بی ارزش. بریتانیا در خیابان بالا خیریه مغازه های خرده فروشی که تولید حدود £270 میلیون در سال برای علل خوب – در حال حاضر پیدا کردن آینده خود را تحت تهدید در زمانی که تقاضا برای خدمات خود را در بالاترین است.

زباله در سمت چپ جاده Northfleet کنت. ایان غرب/PA سیم/PA تصاویر

صنایع که با تکیه به شدت در مواد قابل بازیافت هستند و بنابراین آنهایی که احساس ترین فشار در نظر گرفتن نگه دارید از منابع است. آمریکا بازیافت پلاستیک صنعت از کنگره خواسته است تا برای ایالات متحده$1 میلیارد دلار (£800,000) نجات “برای دیدار با خواسته از این بحران”. وجود دارد هشدار مقوا کمبود در آینده برای بسته بندی به عنوان ما تولید و بازیافت کمتر در محل کار و افزایش شدید در خرید آنلاین به ارمغان می آورد بیشتر کارت و کاغذ را به خانه های ما.

در ضمن چشمگیر کاهش در ضایعات چوب بازیافت (نزدیک به 10 درصد از ظرفیت) با تشکر از ساخت و ساز کاهش و خانواده مراکز بازیافت بسته است که با داشتن دست کشیدن بر اثرات زیست توده در تولید انرژی. تولید خودرو کاهش می یابد در سطح جهانی و کاهش تقاضا برای بازیافت فولاد و آلومینیوم. زبالههای پزشکی که نیاز به متخصص مجموعه و درمان است که به سرعت در حال افزایش.

هنگامی که شما اضافه کردن وحشت-خرید £1.9 میلیارد دلار از مواد غذایی به این – و این فقط یک انگلستان شکل – که برخی از آنها رفت و مستقیما به بن واضح است که COVID-19 است که با داشتن یک تاثیر عظیم در مدیریت زباله و منفی مؤثر بر محیط زیست است.

خطی یا دایره?

این یک مشکل است اما نه یک غیر قابل عبور. اقتصاد را تا حد زیادی قادر به مقابله با این اختلال به زباله چرخه زیرا آنها برای بیشتر قسمت ها هنوز هم تا حد زیادی بر اساس یک خطی در اقتصاد است که در آن باکره منابع استخراج شده که نیاز به ایجاد کالا و دفع در پایان زندگی خود را.

اما بسیاری از کشورها در حال حاضر در روند گذار به آینده سیستم مدیریت مبتنی بر “اقتصاد چرخه ای” که در آن هدف این است که برای استفاده مجدد و بازگشت همه مواد و ضایعات برای تولید کنندگان به عنوان یک منبع. برخی از کشورها و بخش های بیشتر جلوتر از دیگران در این روند داشته و موفق به قراردادن بازیابی و بازگشت به خود را طراحی مانند سپرده بازگشت طرح برای بطری. اما این یک انتقال تدریجی و در حال حاضر اقتصاد جهان است که هنوز هم بیشتر خطی از دایره.

مستند بدون شک در معرض مشکلات با دایره اقتصاد است. اما این به هیچ وجه حاکی از آن است که ما باید چوب خطی در اقتصاد است. یک دایره اقتصاد است که قطعا چیزی است که ما باید به سمت هدف که هر دو سازگار با محیط زیست پایدار و مقرون به صرفه است. دوری باعث کاهش نیاز به استخراج منابع جدید کاهش اثرات زیست محیطی در ارتباط با معدن باعث کاهش هزینه ها و کمک می کند تا ما را به دیدار با, آب و هوا و محیط زیست اهداف.

اما این سیستم بستگی به منابع در حال بهبود از زباله به مطابقت تقاضا به تولید و استفاده کمتر مواد باکره. و به عنوان COVID-19 همه گیر است نشان دادن چنین سیستم هایی می تواند به سرعت دست و پنجه نرم تحت فشار است.

در یک دایره اقتصاد اگر عرضه بازیافت مواد مختل شده است – با جهانی همه گیر برای مثال – stark اثرات مواد زنجیره تامین نتیجه. در دراز مدت اختلال می تواند به طور دائم حذف چند ماه ارزش از منابع ارزشمند از چرخه نیاز به مقیاس بزرگ صنعتی استخراج به دوباره راه اندازی شود. در یک به طور کامل دایره اقتصاد این استخراج روش های دیگر ممکن است وجود داشته باشد و یا در اندازه محدود. و کاهش در دسترس بودن مواد قابل بازیافت را کاهش می دهد نرخ که در آن اقتصاد را بهبود می یابند از طریق تامین مواد مورد مسائل.

از این رو واضح تر از همیشه است که این زنجیره تامین مسائل نیاز به خطاب اگر دایره اقتصاد است برای تبدیل شدن به یک موفقیت است.

بازیافت سیستم باید به سرعت buckled تحت فشار است. جان والتون/PA سیم/PA تصاویر

برنامه ریزی برای شوک

برای ایجاد یک موفق دایره اقتصاد فعلی ما مدیریت زباله سیستم نیاز به تکامل انعطاف پذیر شود به اثرات این نادر شدید رویدادهای جهانی.

به عنوان دولت شروع به بازسازی و به تدریج بهبود می یابند از شوک های اقتصادی تأثیر آنها اقدام باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که زنجیره تامین و بازار برای مواد قابل بازیافت متنوع و قوی می باشد.

برای رسیدن به مزایای کامل دایره اقتصاد بسیاری از سیستم ها نیاز به توسعه یافته به طوری که نقاط ضعف در تکمیل نقاط قوت دیگری است. این سیستم نیاز به استفاده کامل از اتلاف منابع در جامعه از طریق به اصطلاح “شهری معادن” و اضافه کردن ارزش به هدر تعبیه انعطاف پذیری برای آینده بیماری های همه گیر.

کاهش تنها-استفاده از بسته بندی معرفی بیشتر سپرده بازگشت طرح و compostable جایگزین و استفاده از سیستم های رمان برای فعال کردن نتایج بهتر خواهد حفظ منابع در سیستم های دیگر. گزینه های دیگر می تواند شامل راه های جایگزین برای استفاده مجدد از بسته بندی تحویل در یک محیط امن و بهداشتی راه به جای بازیافت به منظور کاهش وابستگی به مقوا و پلاستیک.

این بسیار مهم است برای اطمینان حاصل شود که ضایعات بخش کارکنان حفاظت و بازیافت مواد لفظی و امن برای استفاده در زنجیره تامین. بهبود خودکار مرتب سازی مورد نیاز برای کاهش مرتب سازی دستی از ضایعات و اجازه به سایتها برای ادامه کار در صورت غیبت کارکنان.

در نهایت تمام این مناطق خواهد شد سرمایه گذاری در, به عنوان ارزش بازیافت منابع را افزایش می دهد. ما باید با استفاده از بسته های محرک اقتصادی است که پس از این همه گیر به سرمایه گذاری در این فن آوری ها و سیستم های ساخت متنوع تر و انعطاف پذیر دایره اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de