سلطنتی کمیسیون انگیزش کارکنان واجد شرایط به منظور اعزام به مراقبت از سالمندان امکانات

کاهش بازدید مورد نیاز برای تکمیل اقدامات بیشتری برای اطمینان از سالم و با کیفیت, زندگی, او گفت:.

استاد جولی Byles مدیر از اولویت های مرکز تحقیقات برای نسل سلامت و سالمندی گفت که او نگران بود پیام “آیا نزدیکی افراد’ همراه نبود ایده های مثبت و مهارت های لازم برای نگه داشتن افراد سالم و متصل در راه های دیگر.

او کار با انجمن استرالیا علم پیری شناسی به بحث در مورد مسائل گسترده تر در اطراف ‘دور ماندن از افراد’ پیام.

“پیام باید فراتر از بهداشت و فاصله مکانی [که مهم هستند] و همچنین تمرکز بر روی اجتماعی و سلامت روانی و رفاه امور” استاد Byles گفت. “اقدامات ما در نهایت در محل قرار داده برای اجتماعی فاصله را به آخرین برای مدت زمان طولانی است.”

در دو هفته گذشته برخی از مراقبت از سالمندان خدمات را متوقف کرده اند و تمام بازدید کنندگان. دیگران نیاز به بازدید کننده به پوشیدن ماسک و لباسهای زمانی که به آنها مراجعه کنید و یا محدود کردن بازدید کنندگان به ساکن ،

روزنامه نگار سوزان Wyndham سابق ادبی سردبیر صبح سیدنی هرالد نکرده اند قادر به دیدار او 95 ساله پدر خود را از مرکز مراقبت از سالمندان ممنوع بازديد نزدیک به 10 روز پیش است. پدر او پیشرفته است زوال عقل و دختران خود دیدار چندین بار در هر هفته.

“این است که یک سوراخ در زندگی من به رفتن نیست وجود دارد. او بسیار هیجان زده برای دیدن من. او همیشه می گوید: “عزیزم خیلی دوست داشتنی به شما را ببینید’,” او گفت:. او طول می کشد او بیسکویت و آنها نشستن در آفتاب با یک فنجان قهوه است.

زمانی که Ms Wyndham پرسید که چگونه پدرش انجام شد, او گفت:, “ساکنان واقعا در حال حل و فصل است.” در به روز رسانی ایمیل تسهیلات گفت: کارکنان ارائه شد بیشتر از یک در یک زمان فعالیت و راه اندازی اسکایپ.

“من سپاسگزار و رها که آنها در حال گرفتن واقعا شدید اقدامات ایمنی. اگر آنها می توانند ویروس را از او در امن ترین جای … من احساس می کنم به مراتب بیشتر متاسفم برای افراد تنها در خانه و خانواده خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو