خواب خشن در پرت هتل ها در صورت نامشخص در آینده به عنوان WA مسطح منحنی

اگر موفق این برنامه خواهد بود مدرج تا برای حمایت از مردم در حال فرار از خشونت و مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان Ms McGurk گفت.

“هدف از این پان پاسیفیک خلبان بود که جلوتر از منحنی و توسعه مبتنی بر شواهد درمانی مدل که محافظت از آسیب پذیر ترین خواب خشن از جامعه انتقال COVID-19” او گفت:.

به عنوان این هفته دولت تا به حال جایگزین 28 نفر از طریق ابتکار با اضافی دوجین مردم بومی تامین محل اقامت در جنگل نشین نقطه اردوگاه در نزدیکی Fremantle که در آن آنها می توانند دسترسی به غذا و خدمات پزشکی.

اضافی $59 میلیون در بودجه دولت برای مبارزه ارائه دهندگان خدمات نیز شده بود ساخته شده در دسترس از طریق COVID-19 صندوق امداد و اختصاصی گروه ضربت ایجاد شده بود.

اما طرفداران و ارائه دهندگان خدمات باید هشدار داد که این اقدامات به اندازه کافی برای محافظت از آسیب پذیر استرالیایی غرب و عدم اطمینان پیرامون آینده این برنامه در سمت چپ افراد بی خانمان پشت به زمستان در شهر سایه افکنده بود.

در حال بارگذاری

بی خانمان مدافع جسی Noakes گفت: WA تلاش های دولت paled در مقایسه با کسانی که از کشورهای دیگر که در آن صدها نفر از افراد بی خانمان شده است قرار دارد در چند هفته.

از زمان شروع این بیماری همه گیر NSW دولت funnelled 34 میلیون دلار نسبت به اسکان موقت و اجاره کمک.

در ویکتوریا دولت ریخت و حدود 9 میلیون دلار به چهار repurposed مراقبت از سالمندان امکانات به خانه و ارائه خدمات بهداشتی برای بیش از 200 نفر از افراد بی خانمان. آن را نیز به خود اختصاص داده اضافی $6 میلیون برای ارائه دهندگان خدمات به حرکت خشن خواب به هتل.

کوئینزلند متعهد 24.7 میلیون دلار نسبت به پاسخ آن تلاش و استرالیای جنوبی قول داد به جای خواب خشن در متل است.

“در اوج این بیماری همه گیر دولت جایگزین 40 نفر در دو سایت در پرت که هر دو باید پس از بسته” آقای Noakes گفت.

“که در سمت چپ 800 دیگران در خارج در رشته ما خالی, خیابان, جایی که آنها باقی می ماند. چه خواهد شد به این افراد به عنوان چرخش آب و هوا سرد و مرطوب ؟

“WA شد راه پشت منحنی در این یکی و ما خوشبخت نمی شود پهن آن است.”

آقای Noakes گفت: تعداد فعال COVID-19 موارد تا به حال به طور قابل توجهی کاهش می یابد اما WA هنوز هم در مواجه با بحرانی کمبود بحران مسکن و مسکن مقرون به صرفه.

با بیش از 14000 نفر در حال انتظار برای بدنه اجتماعی آقای Noakes گفت: هر گونه اقدامات امداد مانند هتل ها با قلب ابتکار نیاز به زوجی با طولانی مدت راه حل های مسکن.

وقتی پرسید که آیا مسکن اضافی برای خواب خشن خواهد بود ارائه Ms McGurk گفت که این گروه از جوامع در حال تاسیس یک اختصاص داده شده بی خانمانی و گروه ضربت برای اجرای “برنامه و استراتژی برای نگهداری نیاز از خواب خشن” در طول بیماری همه گیر.

“با تشکر از تلاش سخت کوش غربی استرالیا ما را به طور قابل توجهی حداقل رسانده گسترش ویروس – چنین است که جامعه انتقال گسترده نیست,” او گفت:.

“برخی از جوامع در جامعه ما هنوز هم آسیب پذیر هستند و ما نمی خواهد خود راضی در مورد این خطرات.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de