تورنتو — بازنشسته کانادایی سپهبد و سناتور رومئو Dallaire ارسال شده توسط پیام حمایت و همبستگی برای مراقبت های بهداشتی کارگران در رسانه های اجتماعی اطمینان آنها را که اگر چه انتخاب های دشوار است به آمده, آنها باید اعتماد به غرایز خود را.

در سه فیلم ارسال شده به حساب توییتر خود را روز شنبه, Dallaire تمدید لطف خود نسبت به آن “که در حال حاضر در واقع در خط مقدم از ما نبرد در برابر این دشمن … در برابر این ویروس وحشتناک.”

صحبت کردن به طور مستقیم به اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران گفت که با وجود این کشور را به آماده سازی برای مبارزه با COVID-19 “شما متوجه خواهد شد, زودتر, از, بعد, که حتی با تمام این تلاش های شما ممکن است تمام منابع شما نیاز به رسیدن به نهایی هدف صرفه جویی در همه.

“و این را ایجاد معضلات اخلاقی و اخلاقی است که شما باید به صورت.”

او گفت که 26 سال پیش او “مواجه همچنین یک وظیفه است که به نظر می رسید شاید — شاید — دست یافتنی اما در نهایت کاملا طاقت فرسا و در انجام این کار دیدم تعداد زیادی از انسان های بی گناه انسان بودن در معرض خطر قرار داده با منابع محدود قادر به دخالت.”

Dallaire بین الملل و در ماموریت های صلح بانی در رواندا در سال 1994 و مورد ستایش قرار داد تلاش خود را برای متوقف کردن نسل کشی رخ داده است که وجود دارد. او باز شده است مورد مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه و کار کرده است به منظور بالا بردن آگاهی در سلامت روان جانبازان.

در توییتر ویدئوها نوشته شده در پنج شنبه گفت که کارگران بهداشت و درمان اعتماد به غرایز خود و سعی کنید برای جلوگیری از مجازات خود را برای درک شکست.

“شما باید به دفعات مشاهده شده خود را در تجربه خود را با دانش مهارت های خود را به جلو و شما از طریق این خواستار روده غم انگیز تصمیمات مطمئن شوید که در نهایت بهترین راه حل ممکن است که به ارمغان آورد به هر انسان (که) آید قبل از اینکه شما در این زمان تلاش برای همه ما,” او گفت:.

Dallaire با اشاره به مراقبت های بهداشتی کارگران که به شدت از بازنشستگی برای کمک به گفته او ادای احترام کردند و آنها را برای آوردن یک “تقویت اخلاقی است که کاملا حد و حصر است.”

او نیز نامیده می شود در خانواده از مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ به نگه داشتن چشم و نزدیک در عزیزان خود مشغول به کار در زمینه های پزشکی در حال حاضر.

“آنها نیاز به برقراری ارتباط,” او گفت:. “ماموریت خود را به حمایت از آنها. من دیده ام که نتایج مخرب زمانی که ما در این زمینه در حال رها شده است.

“ما از طریق این او گفت:” در آخر ویدئو و اضافه کرد که اگر چه وجود دارد خواهد بود تلفات هر دو در جمعیت عمومی و در صفوف مراقبت های بهداشتی کارگران “تجربه ما را در ارائه بلوغ به صورت هر چه دیگر پتانسیل همه گیر و یا تهدید که ممکن است می آیند.”

بازنشسته سپهبد و سناتور 73. او گفت: او اقامت “امن” در داخل خانه اش ارج نهادن به تماس از مقامات بهداشت و درمان فیزیکی برای فاصله. در سخنرانی خود به مراقبت های بهداشتی کارگران او تمدید این پیشنهاد ارتباطی برای هر کسی که نیاز به پشتیبانی می کند.

“دریغ نکنید برای تماس بر من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im