Rogue نظرسنجی یا نه, همه نشانه های نقطه به نقطه یک تکتونیکی تغییر در نیوزیلند سیاست

تیم قوی است. شغل بیشتر. اقتصاد بهتر. بنابراین می گویند حزب ملی مبارزه هوردنجس. تنها چیزی است که یکشنبه گذشته را Newshub-رید تحقیقات نظرسنجی – که تا به حال برای حمایت از حزب کارگر در 60.9% و به صورت ملی در 25.1% نشان می دهد این تیم است که به دنبال قوی در همه.

و نه خواهد بود داشتن زیادی برای گفتن در شغل یا اقتصاد پس از انتخابات عمومی در تاریخ 19 سپتامبر اگر تعداد کسانی که در حال نزدیک شدن به نتیجه است.

به عنوان شما ممکن است انتظار ملی را رهبری برکنار نظرسنجی به عنوان سرکش و گفت این حزب رای گیری داخلی (که نشده است و برای عموم منتشر شد) قرار می دهد و آن را در یک موقعیت بسیار قوی تر.

اما این آخرین نظرسنجی سازگار با سه نفر دیگر منتشر شد از ماه مه (1 ژوئن 25 ژوئن و جولای 15). به طور متوسط این نظر سنجی قرار داده و حمایت از کار و ملی در 5/55 درصد و 29.1 درصد بوده است.

که کاملا شکاف. فرض کنید آنها به طور گسترده دقیق چه آنها به ما بگویید که در مورد وضعیت سیاست در Aotearoa نیوزیلند است ؟

این مرکز در حال حاضر مرکز-چپ

برای شروع, سیاسی مرکز به نظر می رسد تغییر به سمت چپ. در سراسر گذشته چهار, نظر سنجی, حمایت از کار و سبزی نشسته در اطراف 62%. زمانی که نزدیک به دو سوم رای دهندگان در یک محافظه کار به طور طبیعی ملت پشتیبانی مرکز-چپ چیزی در جریان است.

نسبت به تصور ميانه رای دهندگان شیفت چپ و احزاب در سمت راست هستند که در سمت چپ بالا و خشک است. این رید تحقیقات نظرسنجی قرار داده و همراه با پشتیبانی به صورت ملی عمل می کنند و نیوزیلند اولین بار در 30.4% لمس کمتر از نیمی از سطح حمایت از مرکز-چپ.


ادامه مطلب: دو ماه از نیوزیلند, انتخابات, ملی, قمار بازی در جودیت Collins خرد کردن Jacinda protocol wine studio را جاذبه


در سال 2017 ملی امن نزدیک به 45 درصد از رای حزب. نزدیک به نیمی از آن حمایت کرده است بلد دور – و بیشتر از آن را نمی توان به دیگر احزاب محافظه کار. نیوزیلند اولین بار است که در حمایت از زندگی; جناح راست عمل حزب در 3 ٪ و دیگر راست میانه (از جمله محافظه کاران جدید, خارج از منزل, حزب و conspiratorially تمایل پیشبرد NZ/عمومی حزب ائتلاف) به خوبی کردن سرعت.

رهبری فاصله

پس از آن وجود دارد و سوال از رهبری است. جودیت Collins نصب شده بود در تلاش برای برقراری مجدد ملی را واجد fides به عنوان نیوزیلند طبیعی حزب از دولت است. اما او تا به حال تاثیر Jacinda protocol wine studio بود که او در زمان کار به کمر چند هفته از انتخابات 2017.

در واقع در حالی که 25 درصد از پرسش شوندگان توسط رید تحقیقات ملی حمایت از حزب رهبر نشسته در تنها 14 درصد در ترجیح نخست وزیر مخاطرات: نزدیک به نیمی از کسانی که رای ملی ندارند رای کالینز به عنوان نخست وزیر.

این نظرسنجی نشان می دهد که Collins امادگی برای حمله به سیاست است نه طنین با رای دهندگان. او شده است با کمک اخیر antics از (در حال حاضر رفتگان یا تنزل مقام) جلسه همکاران Hamish Walker, Michael Woodhouse و اندرو Falloon اما باک متوقف می شود ،

ملی پیش فرض ادعا می کنند که بهتر است مدیر اقتصادی نیز در زمان ضربه در تازه ترین نظرسنجی. خواسته که آنها مورد اعتماد ترین با پست-COVID اقتصاد 62.3 درصد از پاسخ دهندگان ترجیح کارگری به رهبری دولت و تنها 26.5% ملی به رهبری یکی است.

می تواند ما آشکار اکثریت?

ممکن است چیزی در مورد اتفاق می افتد به این شکل از دولت ما. تحت نیوزیلند قبلی اول-گذشته-پست (FPP) سیستم انتخاباتی ما شاهد یک رشته تولیدی حاکم بر اکثریت.

برای بخشی بهتر از قرن 20 یا ملی یا (کمتر) کار خواهد برنده اکثریت کرسی در مجلس نمایندگان با اقلیت به رای مردم. در واقع آخرین باری هر حزب برنده اکثریت آرای مردمی بود 1951.

که ممکن است در مورد تغییر. پس از اول مختلط کاربران متناسب (MMP) انتخابات در سال 1996 ما تا به حال یک حزب اکثریت دولت: چند حزبی (و اغلب اقلیت) دولت را تبدیل به هنجار شده است. چرا که MMP اجازه نمی تولیدی اکثریت در راه FPP می کند. به پیروزی آشکار اکثریت شما نیاز به لذت بردن از حمایت یک (نزدیکی) اکثریت رای دهندگان.


ادامه مطلب: پیش از نیوزیلند انتخابات تاد مولر استعفای ملی کابوس و نشانه ای از یک فرهنگ سیاسی سمی


کار ممکن است در آستانه انجام دقیقا همان است که. اگر آن را ندارد, از آن خواهد شد یک نوع بسیار متفاوتی از یک حزب اکثریت دولت به کسانی که پس از تشکیل FPP انتخابات است.

در سال 1993 به عنوان مثال حزب ملی تشکیل یک حزب اکثریت دولت بر اساس فقط 35 درصد از آرا. اگر کارگری در یک موقعیت به تنهایی حکومت (حتی اگر protocol wine studio به نظر می رسد به برخی از مرتب کردن بر اساس ترتیب با سبزها) از آن خواهد شد به دلیل واقعی اکثریت رای دهندگان می خواهید آن را به.

Rogue نظرسنجی یا outlier در همان روند Collins تا به حال ماه عسل خود را (اگر آن را حتی می تواند به نام آن). در راه هر چند نه protocol wine studio و نه کالینز است که در داستان واقعی در اینجا. مقدار خواهد شد و می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر و سپتامبر 5 که پیش رای گیری آغاز می شود. اما چیزی بزرگتر و اساسی تر ممکن است در جریان است.

اگر نظرسنجی ها در هر نقطه در نزدیکی راست زلاند نو به عقب نگاه خواهد کرد در سال 2020 انتخابات به عنوان یکی از کسانی که در دورهای زمانی که حوادث انتخاباتی صفحات تکتونیکی نقل مکان کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de