انزوای اجتماعی و تنهایی نگرانی برای بسیاری از افراد مسن باعث می شود نیاز به انتقال به محل سکونت اجاره مسکن در دراز مدت مراقبت از تسهیلات بازنشستگی یا خانه.

گاهی اوقات تنها چیزی که ایستاده بین یک فرد بالغ و تنهایی ممکن است یک حیوان خانگی مورد علاقه. این رابطه متقابل از محبت و توجه بین انسان و غیر انسان ترجمه به سلامت جسمی و روانی مزایای. اما در بسیاری از موارد حیوانات خانگی نمی تواند حرکت خود را با افراد مسن از معدود حوزه های قضایی تضمین حق را به یک حیوان به یک واحد اجاره و یا مالکیت مشترک.

تحقیقات من می پرسد: چه عواملی هستند که تاثیر خوبی که در سن? من کشف اثرات تکنولوژی بر حریم خصوصی و استقلال و رفاه و همچنین اثرات انسانی-حیوانی باند در سلامت و رفاه. من نیز علاقه مند به این که اجتماعی روبات از جمله robopets می تواند به تولید همان اثر است.

در خانه نظارت

آیا حرکت به مراقبت دراز مدت تسهیلات و یا کوچکتر در خانه بسیاری از افراد مسن پیدا کردن خود را در معرض افزایش نظارت است. خوب معنی خانواده و مراقبان نصب دوربین های سنسور و دستگاه های دیگر برای نظارت مستقل افراد مسن است.

اجتماعی روبات ابزارهای جدید در مراقبت از افراد مسن است. برخی از ارائه مرتبط با سلامت خدمات مانند دارو یادآوری اما بیشتر سعی کنید به را تشکیل می دهند برای عدم وجود حیوان و انسان و همراهی است. این روبات دارای هوش مصنوعی (AI) طراحی شده است که با تعامل و ارائه راحتی به کاربر.

برای مثال ElliQ یک میز کوچک-دستگاه نصب شده است که در تعامل با یک صفحه نمایش برای فعال کردن “اعضای خانواده را به راحتی بررسی کنید.” همچنین تعامل با کاربر نشان می دهد فعالیت های, پاسخ به صدای خود و یا لمس و یا نگاه. ElliQ است که همیشه در جمع آوری داده های کاربر است که منتقل می شود به تولید کننده.

جنی یک سگ ربات کنترل با فرامین صوتی و از طریق یک برنامه تلفن هوشمند. ربات حیوانات خانگی مانند دیگر اجتماعی روبات طراحی شده برای پاسخ به کاربر احساسات و برای انجام این کار, آن درگیر در نظارت مستمر.

پاسخ اجتماعی ربات و ربات حیوانات خانگی متکی بر سنسور برای تشخیص پاسخ های عاطفی ضبط احساسات و رو به جلو این اطلاعات به تجزیه و تحلیل توسط الگوریتم که اطلاع ربات پاسخ. نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل داده ها سریع ربات به لبخند یا خر خر کردن و یا جمع شدن. در مورد که در آن بهداشت و درمان پاسخ لازم است برخی از روبات ها می توانند مراقب فشار خون بالا.

جمع آوری اطلاعات شخصی

در هر مرحله از این داده ها فرایند شامل شخصی و اطلاعات حساس در مورد یک فرد. برای مثال کاربر شناسایی داده ها ممکن است به بیرون درز در سنجش لایه یا ابر که در آن داده ها تجزیه و تحلیل برای تعیین پاسخ درست. پروفایل کاربر باشد نه تنها اطلاعات شناسایی خود از قبیل نام و آدرس خود را, اما همچنین اطلاعات جمع آوری شده در کاربر حالات, رفتارها و عادات.

بین پتانسیل برای داده برداری و “همه جا حاضر استفاده از دوربین و صدای تجهیزات مانیتورینگ در محیط خانه وجود دارد نگرانی های حریم خصوصی است که می تواند بر سلامت روان انسان.”

افراد مسن همیشه آگاه از حد از نظارت است که می تواند منجر به احساس شرم و تحقیر به عنوان مثال اگر یک فرد گرفتار در دوربین و آواز و رقص درگیر در عمل جنسی و یا گریه. آن است که افراد مسن را درک نمی کنند وجود دارد که نظارت بر تجهیزات است و 24/7 همیشه در جنبه های است که ممکن است ناآشنا به آنها. در حالی که قادر می سازد افراد مسن به زندگی با کمتر از انسان و یا حیوان و تماس با این سیستم های مانیتورینگ و روبات خود را افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض و آسیب پذیری.

Sony AIBO شد برای اولین بار به صورت تجاری در دسترس robopet. (Shutterstock)

همکار شبکه

افزایش تعداد نظارت مبتنی بر گزینه های برای ارائه مراقبت و همراهی برای افراد مسن نیز نادیده واقعیت است که اغلب وجود دارد دیگر افراد مسن که می خواهند به کمک معنی داری به جامعه خود. با استفاده از فن آوری به ایجاد فرصت برای انسان به انسان یا انسان به حیوانات تعاملات یک راه برای افزایش رفاه بدون به خطر انداختن حریم خصوصی. برای مثال در طول ویروس های نجومی تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه چیزی به عنوان ساده به عنوان یک تلفن درخت به طوری که مردم می توانند در بررسی و اتصال در زمان اجتماعی فاصله.

برای افراد مسن که راحت با تکنولوژی برنامه وجود دارد مانند Tech افراد ارائه می دهد که پایه تکنولوژی آموزش دروس از جمله در iPads و قرص و کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی های هوشمند و به طور کلی ویژگی های رسانه های اجتماعی. و البته اینترنت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن خدمات در دسترس برای کمک به سالمندان با وظایف در اطراف خانه برای پیدا کردن مراقبت های پرستاری و یا حتی دوستانه بازدید کنندگان است.

دیگر اینترنت-بر اساس برنامه طراحی شده است برای حمایت از افراد مسن به “عصر در محل” با خود همراه حیوانات. برای مثال حیوان خانگی کمک در کلگری آلتا., کمک خواهد کرد که افراد مسن مدیریت حیوان خانگی-وظایف مربوط در خانه.

پس از همه, نوازش یک سگ ربات است همان cuddling با یک حیوان خانگی مورد علاقه. و یک سگ واقعی هرگز به هر کسی که می رقصید در اطراف خانه در لباس زیر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im