رقبای سوال پیشتاز ساندرز’ electability در داد و بیداد کن کارولینای جنوبی دموکراتیک بحث

در یک بحث که ویژه داوطلبان بارها و بارها فریاد بیش از یک دیگر و نادیده گرفتن زمان خود محدودیت ساندرز’ مخالفان ایالات متحده در حمله به سناتور مستقل و خود قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی به عنوان یک مخاطره آمیز انتخاب به رهبری دموکرات ها در برابر جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“برنی را از دست بدهند به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مجلس و سنا و برخی از statehouses تمام خواهد شد به رنگ قرمز” میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ گفت که می خواهد “یک فاجعه است.”

پیت Buttigieg متوسط شهردار سابق South Bend, ایندیانا, انتقاد ساندرز برای تغییر در برآورد هزینه های طرح های پیشنهادی خود را چنین به عنوان دولتی بهداشت و درمان و سوال چگونه او می تواند دستور کار خود گذشت.

“من می توانم به شما بگویم که دقیقا چگونه آن همه اضافه می کند تا. این می افزاید: تا چهار سال بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Buttigieg گفت:, و اضافه کرد که یک ساندرز مسابقه در برابر تهمت می تواند ویرانگر به کشور است.

“اگر شما فکر می کنم چهار سال گذشته بوده است هرج و مرج تفرقه سمی اگزوز تصور صرف بخشی بهتر از سال 2020 با برنی ساندرز در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Buttigieg گفت.

ساندرز در دفاع از توانایی خود را به پرداخت هزینه برنامه هایی مانند مدیکر برای همه, که جایگزین بیمه درمانی خصوصی با دولت در اجرای برنامه و گفت که او با بالا بردن مسائل مربوط به حمایت مردم آمریکا است.

“من favourability, ملی, من, باور, است, بالاترین تا اینجا” ساندرز گفت: در یک مرجع به نظر سنجی اضافه کردن او به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در اکثر نظر سنجی های ملی.

“اگر شما می خواهید به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه شما در حال رفتن به نیاز به یک اقدام بی سابقه جنبش مردمی از سیاه و سفید و لاتین, بومیان آمریکا و افرادی که در حال ایستاده و مبارزه برای عدالت است. آنچه که جنبش ما است که در مورد” ساندرز گفت.

ساندرز گرفته است فرمان از نژاد پس از نمایش آن در سه نامزدی مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا و بحث شد و آخرین فرصت را برای مخالفان خود را به تلاش برای متوقف کردن حرکت خود را قبل از روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه و هفته آینده 14 حیاتی سه شنبه مسابقات.

حتی الیزابت وارن سناتور ماساچوست و مترقی متحد ساندرز است که در تلاش برای احیای یک مبارزه انتخاباتی در زمان یک نوسان در قدیمی است.

“من فکر می کنم من را بهتر جمهور از برنی. و دلیل آن این است که گرفتن یک دستور کار مترقی تصویب شده است برای رفتن به واقعا سخت است” او گفت:. “من حفر شده در من و سپس برنی تیم رو تباه من است.”

سناتور ctq گفت: نه ساندرز و نه وارن نشان داده بود رهبری در سنا برای به انجام رساندن مقدار.

“این مسائل اگر شما در واقع می توانید انجام,” او گفت:.

بلومبرگ دفاع در برابر حملات وارن

بلومبرگ که در تبدیل لرزان عملکرد او در اولین مناظره هفته گذشته در نوادا بود واضح تر این زمان از درمان او از زنان پس از وارن آنچه او گفته بود که خود سابقه ساخت جنسیتی نظرات.

او گفت که او تا به حال شده است به اشتباه به جوک است که زنانی که کار می کرد برای او در بر داشت توهین آمیز است. “من به یاد داشته باشید آنچه که آنها” او گفت:. “اگر آنها را ناراحت من اشتباه بود و من عذرخواهی می کنیم.”

بلومبرگ با اشاره به گزارش هایی که آژانس اطلاعاتی آمریکا معتقدند که روسیه در تلاش است برای کمک به Sanders.

“ولادیمیر پوتین فکر می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رئیس جمهور ایالات متحده و به همین دلیل روسیه است کمک به شما انتخاب کنید بنابراین شما از دست دادن به او” بلومبرگ گفت: Sanders.

ساندرز شات برگشت: “سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده به من اعتماد شما در حال رفتن به دخالت در هر انتخابات” در اشاره به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه.

ساندرز مورد انتقاد قرار گرفت برای نظر اخیر خود در ستایش جنبه از اواخر رهبر انقلاب کوبا فیدل کاسترو از رهبری کوبا اما گفت که او مخالف استبداد در سراسر جهان است.

“هنگامی که دیکتاتوری – که آیا آن است که چین یا کوبا – آیا چیزی خوب شما اذعان کرد که. اما شما لازم نیست که به تجارت عشق نامه با آنها,” او گفت:.

ساندرز که یهودی نیز جلب خشم طرفدار اسرائیل در آمریکا کمیته امور عمومی اسرائیل (AIPAC) لابی گروه و حامیان آن در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که او گفت که او خواهد جست و خیز آن جلسه و برچسب آن را به یک پلت فرم برای “تعصب است.”

در طول بحث او گفت: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل بود “ارتجاعی نژادپرستانه.”

فشار برای قوی با عملکرد بالا بود برای همه از رقیب است. جو بایدن جبهه ملی-دونده نه چندان نیاز به پیروزی در کارولینای جنوبی برای نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود زنده است و گفت که او انتظار می رود را به پایان برساند برای اولین بار در روز شنبه.

بایدن بوده است شمارش را بر خود سنتی قوی در حمایت از رای دهندگان که حدود 60 درصد از رای دهندگان دموکرات در دولت است.

“من اینجا هستم برای به دست آوردن آن است. اما مردمی من قصد پیروزی در کارولینای جنوبی و من برنده خواهد شد آفریقایی-آمریکایی رای دادن در اینجا در کارولینای جنوبی می شود.”

میلیاردر فعال تام Steyer هشدار داد حزب به رهبری بود به خطر یا ساندرز یا بلومبرگ در بالای بلیط.

“ما به دنبال در یک مهمانی که تصمیم گرفته است که ما هم به حمایت از کسی که دموکراتیک سوسیالیستی و یا کسی که دارای یک سابقه طولانی بودن یک جمهوری خواه” Steyer گفت: یک مرجع به بلومبرگ.

“من می ترسم اگر ما نمی تواند جلو این حزب هم اگر ما به یکی از این افراط و ما را وحشتناک خطر دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im