BGBA انجمن از شرکت های که انجام خرید و تأمین منابع, فعالیت, قرار است یک استراتژی برای دولت با استناد به نمونه هایی از هند و ویتنام به بازگشت این طرح است.

Kazi Iftekhar حسین رئیس جمهور بنگلادش لباس خرید خانه انجمن یا BGBA گفت: آنها ارائه پیشنهاد به نخست وزیر شیخ حسینه خواستند اصلی وزیر احمد Kaikaus در روز سه شنبه.

“ما آموخته شده از تجارب کشورهای مختلف هستند که از سرگیری تولید پس از چند روز توقف به دلیل همه گیر” او گفت:, و اضافه هند شد و با توجه به بازگشایی این کارخانه با 20 درصد کارگران است.

“و ویتنام تا به حال بازگشایی کارخانه ها مدت زمان طولانی پیش. ما نمی توانیم به سادگی نشستن و تماشا” Iftekhar گفت.

به گفته او آنها را توسعه داده اند یک مدل در ویتنام اما با بنگلادش دیدگاه .

ما نشان داده ایم که چگونه تولید می توانید در ادامه با کارگران حفاظت از خود را از, عفونت,” او اضافه شده است.

حسینه خواستند قبلا پیشنهاد برخی از کارخانه ها به تدریج می تواند بازگشایی با تضمین کارگران حمل و نقل در میان مستند اقامت در گیاهان بزرگ سلامت و ایمنی است.

Iftekhar نیز گفت: این باید تضمین شود. “تمام چیزی که باید اتفاق می افتد در یک برنامه ریزی شده و منظم شیوه,” او گفت:.

فیصل صمد معاون ارشد رئیس جمهور از پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان لابی گروه BGMEA گفت: یک تیم به رهبری توسط انجمن رئیس جمهور Rubana Huq بود جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها از و فراتر از بنگلادش به یک پروتکل برای “بهترین تصمیم”.

آنها همچنین مشاور سازمان بین المللی کار و دولت سلامت با ریاست فیصل گفت.

اما حقوق کارگران گروه شده اند که خواستار حداقل سه ماه پرداخت می شود, ترک, توصیف صاحبان “عجله” برای بازگشایی کارخانه به عنوان “غیر قابل قبول”.

Mahbubur رحمان اسماعیل هماهنگ از لباس Sramik Odhikar Andolan یک داد از 11 سازمانهای کارگری گفت: آنها به دنبال پرداخت از دولت نه صاحبان را مستند و اجتماعی فاصله تلاش های موفق است.

تعدادی از کارگران آلوده شده اند با COVID-19 در حالی که شش نفر از آنها فوت کرده اند با توجه به این کارگران با رهبر.

“هیچ چیز اتفاق می افتد در هر نقطه در حال حاضر. شرکت های هواپیمایی در حال تعطیل در حالی که کشتی قایقرانی و هیچ حمل و نقل و یا سفارش در حال وقوع است. آن است که فراتر از درک من چرا آنها [صاحبان] در حال برنامه ریزی این در حال حاضر,” او گفت:.

دولت آلمان ارائه شده است 60 درصد از حقوق کارگر در حالی که برخی کشورهای دیگر در حال پرداخت 80 درصد است.

فرانسه در حال حاضر پرداخت می شود 100 درصد از کارگران حقوق در حالی که دولت آمریکا ارائه شده هر یک از شهروندان خود را با 1200 دلار به زنده ماندن او گفت:.

Babul Akhter رئیس جمهور بنگلادش لباس و کارگران صنعتی فدراسیون نیز اعتراض ti کارآفرینان حرکت بودن شناور “بدون دستورالعمل از دولت و سازمان بهداشت جهانی”.

“BGMEA باید به مسئولیت اگر هر یک تصادف رخ می دهد پس از باز کردن کارخانه های خود را با ساز و خود را به خاطر” Babul گفت.

او ادعا کرد که هیچ خوب می تواند از بازگشایی برخی از کارخانه ها به دلیل تولید بستگی دارد در یک زنجیره واحد است که انجام مشاغل مختلف از جمله برش و دوخت و به پایان رساندن.

“صاحبان کسب سود برای سنین اما آنها حاضر به پذیرش مسئولیت از کارگران در حال حاضر برای مدتی” Babul گفت.

“این بود که آنها [صاحبان] وظیفه به پرداخت کارگران اند جز ضربه زدن به دولت برای کمک به از آغاز,” او اضافه شده است.

Fazlee شمیم احسان یک مدیر در بنگلادش لباس بافتنی تولید کنندگان و صادرکنندگان BKMEA گفت: کارخانه ها باید بازگشایی به زودی به نفع کارگران به عنوان به خوبی.

“برخی از صاحبان ممکن است برای زنده ماندن. اما چه مدت می تواند یک کارگر اجرا می شود که این خانواده با مجموع Tk 10,000 یک ماه زندگی می کنند در صورتی که درآمد کاهش به 47 درصد به دلیل اخراج؟”

“بنابراین دولت باید فکر می کنم در مورد راه هایی برای حفظ تولید در حال اجرا در میان مستند. در غیر این صورت به سرنوشت صدها هزار نفر از مردم را در معرض خطر,” او اضافه شده است.

OT بالا+Biz TM

লকডাউনে কারখানা চালুর উপায় সন্ধানে গার্মেন্ট মালিকরা

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو